Casnicute sexy (173)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

reveniram...voi ati plecat deja la nani?


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Desteptareaaaaaaaaaaaaaaa





Va servesc cu de toate, poate totusi indrazniti sa va treziti
Va tuc in ordine analfabetica si dispar...



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata!
danelutza, noi ne-am trezit de mult, am fost harnicutze, am fost la biserica, acum ne pregatim iar de iesire, ca deja vine canicula
dar mai stau putin sa beau o cafea de la tine.
toate. duminica minunata!

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Si eu is desteapta de la ora 7,am doua ceasuri desteptatoare,unul cu cuc si unul cu pasarica. Asa ca in cana de Orzo am indraznit sa pun si o lingurita de ness. Is curioasa sa vad cum va reactiona mandruta.

Iesim si noi un pic...dar revin...

Va pup...

Mikiiiii...hai vorbeste cu noi...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Nimeni?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:


tot in faza cana cu cafea in mana
multam Daneluta
nu-mi vine sa cred am dormit pana la 9 toti...de cand a inceput alex scoala numai la 7 ne trezim...(chiar daca-i we fiindca asa ne-am obisnuit)
azi avem in plan un gratarel si sa stam pe-afara mult...parc, piscina...ca acum s-au cam prins astia mici ca-i apa rece si nu vor sa mai intre
va sa aveti o Duminica placuta


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:



alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Io scot condeiul ca nu se mai poate. Dar e posibil, un asa subiect vesel sa fie atit de monoton. Va bateti "gioc di mini", va plimbarisiti, timp in care eu stau sechestrata in casa din cauza ploilor. Ploua dom'le de doua luni de au putrezit capsunile asa verzi cum sint, ciresele nu apuca sa se coaca ca si alea mucegaiesc... , iar asta e a patra duminica de cind stam inchisi, problema e ca duminica nu pot face nik
Lasa ca va trimit eu ploile in Romania, sa ma destrabalez o tira cu soarele voastru
Dispar in bucatareala sa confectionez niste scoici, cred ca scoici sint , da's mici si negre



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Dragele mele...am o prietena care participa la concursul Pampers. Daca va rog o ajutati cu un vot? Multumim!

http://www.pampers.ro/ro_RO/aleeastelutelor/vote_step2.php?id=433




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danelutza :( imi pare rau ca nu aveti soare. si la noi ploua, dar apoi iese un soare...azi au fost vreo 30 de grade.

alexa simami

Mergi la inceput