LMA! - Poznasi smecherasi de MAI-IUNIE 2004! (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:


La multi ani Stefa!!!!

Multa sanatate luptator mic! O copilarie de vis si multa bafta!
Dana, sa-ti traiasca baiatul ... si fratiorul mai mare odata cu invingatorul mic! :) Stiu ca mai intri pe forum, sper sa ne mai citesti si pe noi si sa ne mai dai vesti bune! Numai bine si sanatate!

La multi ani de Sf. Constantin si Elena!


La multi ani Horia!
La multi ani George!


Madutza, felicitari ptr. rezultatele bune, tin pumnii sa fie cu putica! Pupici!

O zi faina fete dragi!

Mamica de Cristian (alias Sensible Boy) & Amélie (alias Demolition Girl)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Horia

George

_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

La Multi Ani, Stefa!!!!

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"Atlantic de Mai"

"Petrecere de Aprilie"

"Iubitele mele"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Irinusha prin ce ati trecut voi... offff... sanatate multa, bine ca a trecut. Pupici la toti.

Nico ma bucur ca a fost ceva trecator la Bia.

Diana sa iti traiasca amandoi copilasii, la multi ani la amandoi!

La multi ani la toti sarbatoritii!

Madutza la multi ani si fetitei tale frumoase, o vad uneori in pozele care apar automat pe margine si ma mir mereu ce frumoasa e!...Felicitari pentru baietel, sa fie sanatos!

Laureta, pe prima pagina DC e un articol despre timiditatea copiilor. Fetita din poza e Inisa??? Mereu ma intreb, mi se pare ca are exact ochii si parul ei.

Fetelor noi maine plecam in ROmania, probabil ca prea des nu o sa apuc sa intru, sper sa gasesc numai vesti bune de la toate cand mai intru pe la voi. I-am luat lui Danut o papusa, imi cerea de mult. Asa de drag ii e de ea, ii da sa pape, o culca. Bineinteles ca nu toata ziua, mai mult seara inainte de culcare da e tare atasat de ea. Si o cheama evident Maria, a spus fara clipire. De altfel tot insista ca daca o sa mai facem o surioara sa o cheme tot Maria. Credeti ca-s nebuna ca i-am luat papusa? Si fetitele se mai joaca cu masinute, in fond si el o sa fie tatic, de ce sa fie asa o grozavie mare?

Pupici la toate

Sa ne rugam pentru ei si sa-i ajutam sa zambeasca sanatosi:
Stefanel / Andrei/ Sonia / Darius / Teo / Ionut


Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:



La multi ani Bia Ciocarlia!!!!

Sa cresti mare, sanatoasa si baftoasa! O copilarie de vis, cu dragoste si bucurii!
Petrecere faina!!!!

Nico, sa-ti traiasca si sa va aduca bucurii ... poate alaturi de un fratior! :D

O duminica faina fete dragi!

Mamica de Cristian (alias Sensible Boy) & Amélie (alias Demolition Girl)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani Alexandra Bianca!
Nico, sa va traiasca fata si sa fie sanatoasa. Petrecere frumoasa!


_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

GATA, s-au terminat olimpiadele, "cangurii", eurojuniorii si toate celalalte concursuri. noroc ca nu mai sunt altele ca zapacitul asta al meu a facut un hobby din a se califica la toate si a ajunge in ultima faza posibila de unde cea mai mica nota cu care a plecat a fost 99.75 la romana pe Bucuresti.La mate a luat 100 de puncte (adica 10 pe vremea mea).
Eu sunt terminata darmite Andu. I-am spus ca lui ii trebuie o persoana care sa stea mereu in fundul lui si sa-si consume toata energia in a alerga sa-l inscrie la examene si concursuri. Nu cred ca a ratat nimic anul asta....
Dar e gata, vine si vacanta in curand, pleaca in tabara iar noi ne apucam de renovare...
Cam asa ne "distram," noi. Si iar am ramas singura cu ei 5 zile (Cipi pecat intr-o delegatie). Saptamana trecuta a mai fost intruna si in iunie mai merge iar...
vreau la bai la namol, undeva la tratament...
Va pup pe toate si sa va distrati bine in perioada asta ca e rost de petreceri. si noi l-am chemat la gradi la Cata de ziua lui pe Power rengers. dar mai e pana atunci ca e printre cei mai mici din grupa asta.


Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)
http://picasaweb.google.com/cristina.avi69/GuraHumorului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

LA multi ani Bia! Nico sa iti traiasca papusica scumpa, sa fie sanatoasa si fericita!

Sa ne rugam pentru ei si sa-i ajutam sa zambeasca sanatosi:
Stefanel / Andrei/ Sonia / Darius / Teo / Ionut


Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

BIANCA
sa fii sanatoasa, sa aduci numai bucurii familiei tale!

Sebi de Elle!

Vanessa, felicitari pentru baiatul destept (si fratiorul lui sa-i calce pe urme, sa vedem ce te faci cu 2- sunt sigura ca orice,vei fi mandra de ei)!


Va pupam si va dorim toate cele bune!

Camelia, Sebastian si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani Maria Carolina!

La multi ani Sebastian Alexandru!


_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput