Puiuti de Randunici 2008!! (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

lyvy faine pozici!pe Iris~!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Stai ca a mai posta Alice la sfarsitul capitolului trecut!
iti inteleg supararea, ma confrunt zilnic cu asta!
Urasc consumatorii de seminte in parc! Cand a inceput sa mearga Ilinca culegea absolut tot de pe jos si baga in gura! De fapt asa fac toti copii! Cu chistoacele am invatat-o sa le duca la gunoi, dar cu cojile de seminte am avut o adevarata lupta! cat despre fumat...si mie mai ii place sa mai treg o pipa, dar n-am facut-o niciodata in fata copilului si ma irita nespus cand mai vine cate una/unul cu tigara sa-si ajute plodul sa se dea petobogan sau sa scobeasca in nisip, unde mai sunt si alti copii!
Din pacate, singura solutie este sa emigram!
A, si am uitat rahatii de caine! a calcat o data fi-mea intr-unul...de-abia incepuse sa mearga in 4 labe si am lasat-o prin iarba( unde teoretic nu aveau voie cainii!) si s-a umplut de rahat!
Hai ca ma aprind rau daca vine vorba despre asta!

mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Tuchita, hm , e de vanzare si casa si curtea si mult pamant, daca vrei iti pun o vorba buna!!, io cred ca te-ai satura de gratar repede, ca e de munca cu el pana il faci, pana speli scula de facut gratar si offff, atatea de facut.
Si ai vazut ca nu mint cand spun ca sunt

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Lyvy, Tuchita, care mai sunteti...in cat timp se vede efectul de la Oximed, ca mor! m-am dat de 3 ori si degeaba...tot imi cad fire din interior, semn ca pe-acolo se vindeca...probabil...dar la exterior...


Iar n-am mai citit din urma...azi am fost iar toti in Tineretului, apoi a venit mama si ne-a adus papa buna pt. pranz, ne-a facut o surpriza si apoi am dormit putin.

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Bubu, numai dupa 3 dati, n-are cum sa treaca mama, ca acolo e treaba complicata!!!Daca nici cum nu cedeaza , in vreo 4-5 zile, eu zic sa mergi la un control!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Luny,





Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Bubu , cam nasol cu epiziotomia ta! Sora mea a ptit-o , la a doua nastere, a respins firele! Si ii mai tot cadea cate un fir, ii supura si nu se inchidea! Pana la urma Oximedul e foarte bun, parca ei i-am dat si cu baneocin( sigur mai ai prin casa daca i-ai dat la buric!)
Vorba lui Lyvy, daca nu trece pana marti, mai bina suni doctorul!

mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Fetele cu soti pescari, ce-au facut ai vostri la pescuit? Au prins ceva? Ca eu de cand ati povestit voi, numa' la peste ma gandesc!
Daca il asociez si cu gratarul lui LYvy...

mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Bubu, sigur nu ti se desira ceva acolo, la cate ate cad? :)) Moama, da si cand iti revii, nu te mai prinde nimeni din urma!
Noi vad ca nu mai ajungem in Tineretului, merem mai mult in Carol, ba ca mi se pare ca acolo e mai umbra, ba ca e mai dosit de vant, ba ca e mai aproape...

Cristina, te rog sa ne spui si noua cum ti se pare anti-colicu nou dupa ce il folosesti. Si multumim pt sfaturi.

Iertati ca nu nominalizez mai mult... imi suna apa in cap de cat am muncit azi sa nu planga Sasha. pe alocuri chiar am reusit. Ce se mai uita lumea la noi in parc, cu maimutza urlatoare pusa in toate pozitiile (inclusiv la san) sa taca
Ma bag la un dus si la un somn.

Mai trimit un la Naty, care isi gaseste timp sa mai faca si capitole noi!

tot stolu

sovi, mami de sasha (de la Alexandru) 17 Apr 08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Eu va zic noapte buna, somn usor!!!

Maine e ziua lui Ariel!!!!!!!!!

Eu zic de pe acuma, poate maine n-am timp sa intru:


LA MULTI ANI, SANATATE, FERICIRE SI IUBIRE!!!!




Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele

Mergi la inceput