Mamici norocoase de sept-oct 2008 (58)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Nocom, stai linistita, nu am vrut sa te sperii, din contra
Nu te speria, exista tratament si cu repaos totul va fi bine daca este vreo problema, dar daca tu nu ai simtit nimic in neregula pana acum, probabil totul e bine
Nu-ti face griji, o sa nasti la termen, ca noi toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

va las...ma duc sa ma mai intind in pat ca diseara ma duc la zilele orashului...sa vad cat oi rezista!

fetita sau baitetzel, sanatos sa fie!!
dupa botez
totul pentru bebe
www.kodakgallery.com/ShareLandingSignin.jsp?Uc=vytszv5.vaoy9ap&Uy=65z0qh&Upost_signin=Slideshow.jsp%3Fmode%3Dfromshare&Ux=0&UV=325451416449_47656823313" target="_blank">burtica
24+ Florin Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

quote:
Originally posted by claudinna

va las...ma duc sa ma mai intind in pat ca diseara ma duc la zilele orashului...sa vad cat oi rezista!

fetita sau baitetzel, sanatos sa fie!!
dupa botez
totul pentru bebe
www.kodakgallery.com/ShareLandingSignin.jsp?Uc=vytszv5.vaoy9ap&Uy=65z0qh&Upost_signin=Slideshow.jsp%3Fmode%3Dfromshare&Ux=0&UV=325451416449_47656823313" target="_blank">burtica
24+ Florin Razvan


Distractie placuta.

22+

Doamne ajuta-ne sa ajungem la 40 saptamani cu bine si sanatosi!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

asa este, Clau l-a scris! Multzam de atentionare :-)

distractie placuta la zilele orasului!

seara buna, fetelor si sa fiti cuminti! :-)

Mi
www.flickr.com/photos/mipepitoida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

pup toate burticoasele,

eu suny la serviciu si nu am avut timp nici sa respircu siguranta o sa-mi faca statuie in fata firmei....
abia am mancat si eu acum...de pranz.ca eram lihnita...
offfffffff
vad ca ati scris o gramada....dar eu nici jumate nu am citit
dar sutn bucuroasa....ca astazi mama a facut primii pasi...stiu ,suna ca si cum acum ar invata sa mearga......dar eu-s f fericittaaaaaaaa

pup toate burticoasele....
in leg cu raceala...nu mai stiu exact cine cerea un sfat....eu sutn f racita de o saptamana....am bagat ceaiuri la greu,al meu doftor a zis ca pot sa iau paracetamol...dar eu am cam evitat sa iau....si am luat doar pe baza de plante...doktor mom...niste pastilute mentolate pt gat.


carla,21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Burtici va las momentan ca merg sa fac niste orez cu lapte, apoi va invit ca un castronel plin :)

22+

Doamne ajuta-ne sa ajungem la 40 saptamani cu bine si sanatosi!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Fetelor eu am intrebat de dimineata de remedii pentru durerea de gat. Am tot baut ceaiuri calde si miere de albine. Dar altceva? Ma ajuta cineva?

Andreea21+Andrei
BEBE al nostru
Poze noi doi+"o casuta fff mare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

Trimis la: - 19/05/2008 : 16:22:14
--------------------------------------------------------------------------------

claudinna,si eu am mari dureri de picior....doar ca nu ma doare spatele...ci bazinul f tare..a.dik ,uite,de exemplu ,mai ales seara eu nu pot sta pe spate sau in fund....ca ma doare raaaaauuu....
si nici nu ma pot da jos...decat asa pe-o parte...dar eu am zis ca mostenesc de la mama coxartroza si ca acum s-a mai accentuat ,gravida fiind.
adika eu mai am pretene care au avut dureri de bazin-fund....dar pe la 8-9 luni nu asa devreme.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Salutare Maria 2004. Si eu ma iut tot timpul s avad ce vesti mai ai. De citit va citesc in fiecare zi, dra daca nu am nimic de spus.... Un milion de pupici pt tine.

Stiu CD 27 ca nu ai vrut sa ma sperii, dar este o informatie foarte importanta de care eu habar nu aveam!!! si eu sper tot asa, sa duc sarcina la capat impreuna cu voi.... In general nu am avut probleme cu nimic si sunt optimista nu pot spune nu, asa am fost si cand am avut placenta dezlipita...si totul s-a rezolvat. Dar asta cu colul ma cam nelinisteste, si pe bune. Parca pana maine la control mai am de asteptam 2 luni, asa mi se pare.... Esti foarte dulce si ai un suflet bun!! Multumesc

21+

Nocom (asa spunea baietelul meu Noroc, cand era mai micutz)

poze eco

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev269pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

andy,deci tu erai cea care vroia remedii....pt gat
si eu am avut dureri mari de gat si am luat niste pastile,doktor mom....pe baza de plante....
si mi-a trecut.....binenu-ti imagina ca peste noapte...tot combinate cu ceai cu miere si lamaie....
si am facut si d-alea babesti cu .....prosop in cap si stat deasupra unei oale cu apa fiarta si cu sare...
sper sa-ti fie de folos.


carla,21+

Mergi la inceput