IASI - mandra cetate (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Buna dimineata cu o infuzie de cafea...

Fetelor, daca va intereseaza este in perioada 19-25 mai la iasi fesivalul de teatru Euro Art, vedeti aici programul:

http://www.ziaruldeiasi.ro/cms/site/z_is/news/156476.html

Noi am avut un wk-end superb, am fost cu copiii la Muzeul de Stiinte ale naturii si am vazut expozitia cu reptile vii, au fost incantati de serpi si iguana, si bineinteles de elefantul acela vechi de cati ani o fi avand, iar ieri am reusit sa ajungem in parc in Copou, a fost super pt copii, dar si pt mine.
Ati inspirat seara sau dimineata mirosul superb din aer, de la salcamii infloriti?

O saptamana minunata, sanatate multa la copii si sa vina vacanta!!!!!

Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d3lia spune:

Buna ziua,

Si noi am fost ieri in Copou,Edi era tare vesel si jucaus.

Iuliamultumesc,al meu inca face in pampers,nu am ce-i face,am avut o perioada cand l-am pus frecvent pe olita dimineata si nu vrea sa stea,eventual se cosntipa,asa ca mai asteptam...

Va doresc o saptamana usoara.

Delia&Edi.
EDI 16.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

O mare rugaminte: care e varianta cea mai usoara de a face pasaport pentru copii. Ii trec la mine? Le fac separat? Stiu ca s-a mai discutat, dar nu am bagat la cap. (scuze)

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

O vrea cineva?
Oana, astept si eu raspunsurile la intrebarea ta, ca si eu as vrea s-o trec pe Stefy, dar inca nu m-am interesat si nu stiu nimic.

poze din Copou
poze din februarie-martie
Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

neata si multumim de cafelutza...
Oana eu l-am trecut pe Otto in pasaport, dar asta se intampla acum vreo 6 ani, si cred ca s-au schimbat lucrurile de atunci. Eu zic ca e bine sa-i treci pe amandoi in pasaport, ca sa nu te dcui de 100 ori la pasapoarte. Daca le poti face pasaport individual, si asta e o solutie si probabil mai buna.
Stiu ca s-a mai discutat mult la legislative, cred ca o intrabare acolo va primi raspunsuri pertinente.

Pupici si o zi minunata,

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

io i-am trecut pe pasapoartele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Fetele care sunteti interesate..Purcica se deschide simbata 24 mai si biletul este 4 lei...

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d3lia spune:

Buna dragelor,

In legatura cu pasaportul,noi nu avem nici unul din noi,asa ca o sa-i facem lui Edi pasaport separat,ne-am interesat si costa 100 de lei,si se elibereaza in 10 zile,trebuie sa fie ambii parinti prezenti,ne-a dat un formular sa-l completam si gata.

In legatura cu Purcica,eu a-si merge cu Edi,da nu stiu daca nu o fi prea complicat,ne mai gandim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

LA MULTI ANI, SANATATE, FERICIRE SI BUCURII PENTRU ELENE SI CONSTANTINI!

--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

LA MULTI ANI ELENE SI CONSTANTINI!!!


cam lipsita de originalitate, dar la ora asta se iarta, nu?

Mergi la inceput