Gravidute & Mamici de IASI (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cristina drum bun si distractie placuta.

Cuscra am vazut mindretea de fata, nu prea ii place mincare, e mofturoasa tare





Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by alynta27
LA MULTI ANI FERICITI, CU SANATATE, BUCURII SI IMPLINIRI, DANIELA!



Multumesc



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Salut.

Sunteti la plimbare? Noi am iesit dimineata. Am fost pe terasa la Select. A fost placut. Victor a mancat acolo piureul de fructe, iar eu am baut un coctail. Apoi am mers la gradi la Stefan.

Avem aici cateva poze noi

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Buna,

Michelle cu scuze...ca am ratat sa-i urez lui Domi la implinirea anisorului...acum speram sa primiti totusi urarile noastre :
,sa cresti mare, sanatos ,sa ti se implineasca toate gandurile alaturi de cei dragi.
Parintii sa se bucure si sa fie fericiti de tine.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Kriss, drum bun si sa aveti o calatorie placuta , plina de momente frumoase.
Oana, frumoasa iesire de dimineata.Cavalerii tai imi vine sa-i pap.
VonHelen, sarcina usoara , sa fie bine la eco si TT .Eu am refacut la Synevo, dupa cel din maternitate care avea niste valori ...si inafara de ce a zis Miha nu am avut nevoie de altceva.
Nusha, sarcina usoara.
Miha, cum mai e Amira cu diversificarea?

Pe cand intalneala de degustare? Ca eu tot...
Diana, Cristina, Daniela?




mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Celor care sunt in cautare de un www.gradinaolimp.ro/index.html" target="_blank">loc de petreceri , recomand un spatiu nou amenajat .

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
Cuscra am vazut mindretea de fata, nu prea ii place mincare, e mofturoasa tare


Ma plangeam de Robert ca nu mananca...Ea cred ca vrea sa-mi demonstreze ca se poate si mai rau.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ghinetz
Avem aici cateva poze noi


Sa va fie de bine iesirea la terasa. Bravo!
Ultima poza cu ciorapeii este bestiala.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Celia
Miha, cum mai e Amira cu diversificarea?

La fel.Adica nu vrea.
quote:
Pe cand intalneala de degustare? Ca eu tot...

Azi am vrut sa fac o placinta cu branza...Dar umplutura mi-a iesit prea moale si n-am putut sa rulez aluatul.Asa ca am facut niste colacei iar cu branza am facut o prajitura.Portie dubla,ca am avut branza muuuulta...Daca nu vreti sa mananc o saptamana din ea,va astept la mine.





Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput