Vacanta in Turcia (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Roxana,

noi nu am avut surprize neplacute cu Taromul catre Antalya pana acum. Apropos, noi mergem la Rixos din 7 iunie; si anul trecut in iunie tot acolo am fost. Spune ce detalii vrei, cu placere iti spun.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

quote:
Originally posted by Gabrielama

Roxana,

noi nu am avut surprize neplacute cu Taromul catre Antalya pana acum. Apropos, noi mergem la Rixos din 7 iunie; si anul trecut in iunie tot acolo am fost. Spune ce detalii vrei, cu placere iti spun.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!



Ne auzim la un telefon zilele astea daca poti, ca mai am intrebari si despre Disney.

Intrebari am multe, in general e problema camerelor. Ca mergem si cu ai mei sa stea cu astia 2, e primul concediu cu Andrei si nu stiu cum va fi. Cu Alex nu e problema ca e plimbata peste tot. Noi nu stam niciodata cu ei in camera, si de aici o intreaga epopee a alegerii tipului de camera potrivit.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Deja ma doare capul, de 2 saptamani ma tot foiesc sa aleg ceva si parca vad ca nici nu mai gasim ceea ce vrem. Am citit toate capitolele din urma, toate comentariile pe tripadvisor si inca vreo cateva site-uiri. Oricum vad ca toate variantele sunt foarte bune, de regula este pur ghinion cand e ceva in neregula.

Am vazut in urma ca ati vorbit de Samara din Bodrum. Noi am fost acolo in 2005 si am fost multumita. Am mers cu Alexandra care avea un an jumatate si a fost foarte bine. Locul de joaca nu era cine stie ce, dar ea s-a distrat. Au primit-o si la Club, dar insotita. Adora Mini Disco si desi e super mofturoasa am gasit cate ceva la bufet care sa ii placa. Bufetul era ok, recunosc ca unele feluri se cam repetau, dar in mare puteai varia suficient. Oricum serviciile erau foarte bune, si erau foarte child friendly. Nu cred ca era zi sa nu sparga Alex vreun pahar sau sa faca vreo prostie si nu am vazut nici macar o privire urata. Am avut camere conectate, a fost super ca aveam suficient loc sa imprastiem bagajele si tonele de jucarii. Fie-mea a dormit fericita nevoie mare in ditamai patul dublu, singurica.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Gata, ultimul mesaj pe ziua de azi.

Gabi, am citit review din urma pentru Rixos. Ce inseamna copil under age pentru aqua park? Ca doar ale noastre sunt de o varsta.

PS Parca ziceai ca nu te-ai mai intoarce...

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilix spune:

quote:
Originally posted by valentinag

Otilix,de unde ati inchiriat vila?De la agentia romaneasca sau de pe net?Si cam cat va costa?

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea



am impresia ca agentia nu e romaneasca, insa a fost prezenta la targul de turism , noi de acolo am luat biletele. se cheama perontour. noi am inchiriat villa a class de 4 dormitoare cu 65euro/zi. daca va intereseaza va dau datele de contact ale managerului, o tipa cu care comunic in continuare f bine ( am facut update la voucher, e f prompta in a raspune la emailuri/intrebari, f flexibili). tipa vb romaneste f bine. cred ca e romanca casatorita cu un turc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loricica spune:

A fost cineva la Fame Residence Lara? Va rog cateva impresii..cu ce agentie ati fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Otilix,pliz da-mi pm,un link cum arata casa,in ce zona,este.facilitati,etc!
Multumesc!

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

Buna,
ati fost careva la Lares park?Sunt in faza in care nu mai stiu ce sa cred.........ce sa inteleg.........unii imi zic ca e k,altii ca nu.M-ar ajuta f. mult impresiile voastre in decizia mea..........Mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Ilayda,cum e apa?Noi plecam pe 2 iunie la Papillon Zeugma.Sper ca asta e bun pt copii!Daca nu e ,va fi pentru ca avem deja biletele.Temperatura am vazut ca va fi rezonabila.Totusi seara e cam racoare?De gecuta?Mai mult pentru Rares ma gindesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

ginamaria, eu nu am fost cazata la Lares, doar ne-am plimbat prin el. Mie mi-a placut si chiar mult. Am fost acum de Paste si a fost chiar animat. Au niste terenuri de fotbal excelente cu un gazon super. Pentru cine se da in vant dupa asa ceva. Piscina mari frumoase, mi-a placut ca se statea si pe iarba. E verdeata. Eu l-as baga in grupul hotelurilor de 5* medii. Am fost si la mai proaste asa ca stiu cum e.

Mergi la inceput