**LMA Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007 (65)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Am intrat si noi sa va uram distractie placuta la intalnire si vreme frumoasa! Noi rupem azi turta, asa ca sunt in "pregatiri", adica "bagaje" pentru Ana, ca mergem la restaurant.

pentru toate Capsunicile care implinesc azi un an!

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a0da9d9a5b58ded6a7a52" target="_blank">PENTRU ANA, LA 1 AN


Asa creste Ana


Maturitatea omului este de a reusi sa gaseasca seriozitatea cu care se juca cand era copil.

"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticasigogosica spune:

NU MI-A RASPUNS SI MIE NIMENI:UNDE NE VEDEM EXACT????
VOM STA IN BALON?
MARYLOU MA POTI SUNA PE MINE,AM NR PE FORUMUL COMUN,DACA NU GASESTI SCRIE-MI PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

pitica ne intalnim pe insula copiilor si daca va ploua intram in balon. La ora 3 in herastrau.

Ieri nu prea am avut timp de scris asa ca urez si eu azi, cu intarziere, sarbatoritilor de ieri LA MULTI ANISORI.

Si un LA MULTI ANI special pentru printesa mea iubita, PRINTESA MAYA - sa cresti mare si frumoasa, mami si tati te iubesc mult, mult, mult de tot

Pentru www.youtube.com/watch?v=Zu0iQkWS2vw" target="_blank">PRINTESA MAYA la 1 anisor.



Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sonia
Poze/Poze intalnire
www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet/www.youtube.com/watch?v=PAJHlaXKGGs" target="_blank">Maya rade in hohote

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

LA MULTI ANI CAPSUNEI!!!!!!!!!

Intrebare:
In balon este cald? ca de plouat sigur va ploua si nu stiu cum sa imbrac baiatu'
Noi o sa ajungem pe la 15:30 fiindca trebuie sa trec sa-mi iau si sora cu nepotica.

AM JEEP
Alex-cu rochita
ALEX si DIANA
CU MAMICA

ALEX-GABRIEL(05.05.2007)

MINUNILE EXISTA, TOTUL E SA AI INCREDERE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Buna petrecaretelor!Sunteti toate in drum spre locul de intalnite probabil.Norocoaselor!
Noi am facut o noapte alba .A avut crampe saracutul.I-am dat Gripe Water ca nu stiam ce sa-i mai dau.Ieri dupa amiaza i-am dat un biberon de lapte si rau am facut.Era furtuna in burtica.
Azi avem in meniu mar fiert la steamer cu biscuite,legume(cartof dulce si normal,morcovel si ardei la steamer)diseara banana cu branza facuta cu lamaie.Ce ziceti?


POZE Rares(7 mai 2007)
pui de Cris
AVEM UN ANISOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Mica, am vazut si eu azi 1 anisor...de Maya, felicitari pentru aniversare , tare frumos a crescut !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Primele impresii intalneala:

AM venit si noi de la intalnirea cu capsuneii.Sunt toti niste frumosi, simpatici si haiosi.
Din pacate n-au venit chiar toti care s-au anuntat din cate am vazut dar am fost destul de multicei.Fiecare isi gasea de lucru pe acolo si au fost in centrul atentiei fiind atat de multi intr-un loc si avand si tricouri la fel o parte din ei.
A fost criminala faza cu statul la pozade grup cand majoritatea piticilor au inceput sa planga la unison.
Ma bucur ca fac parte din acest grup .Pacat ca noi, mamicile, nu prea am putut sta si de vorba prea mult caci eram toate cu ochii dupa capsunei.
Poza nu am pus deocamdata ca suntem la mama dar maine voi pune cateva sa ne vada si cele care nu au putut ajunge din diverse motive.
Rog fetele care au facut pozici mai multe sa le trimita pe mailul comun sa le putem lua fiecare.

Va pupam, Alyna si Davidel.


PETRECEREA DE 1 ANISOR

PAPA BUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Ma innebuniti cu clipurile astea!Nu ma invata nimeni sa fac si eu?

POZE Rares(7 mai 2007)
pui de Cris
AVEM UN ANISOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Am pus poze de la intalnire in Petrecerea Capsunicilor.

Cine a mai facut poze sa le uploadeze aici. User name: mai_iunie2007, parola sa o cereti pe PM.

angela multumim frumos.

carstea iti faci cont pe onetruemedia.com, uploadezi poze acolo, iti alegi melodie, efecte etc.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sonia
Poze/Poze intalnire
www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet/www.youtube.com/watch?v=PAJHlaXKGGs" target="_blank">Maya rade in hohote

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudorcatalin spune:

Ninutza. poze o sa mai punem si noi dar deocamdata am filmat mai mult in ultimul timp. promitem ca o sa innoim albumul.

Super impresii astazi la marea intalneala
nu am vazut atatia copii frumosi la un loc de foarte mult timp, parca erau decupati toti din reviste......... la poza de grup ce sa mai spun ! super dulci ...
Doxinu vrem si noi putin par de la tine puiule noi nu prea avem asa de carliontat.... :)))
P.S. Maya ai niste ochisori superbi... (tati lui Tudor Catalin ) :)))
Magda mamy de Tudor Catalin
Pupici la capsunei si capsunele din partea noastra

pozeTudor

Mergi la inceput