Mamici norocoase de sept-oct2008 (52)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

CD27 bine ai revenit acasa! Sa stai linistita in pat sa fie Mikul bine. Si felicitari pentru , cum o sa-l cheme?
Iepurila eu zic sa-i spui doctorului sa-ti dea concediu medical sau ceva, o adeverinta ca sa nu mai trebuiasca sa mergi cu masina din luna a 6-a. Daca as fi in locul tau as lua-o de pe-acum, e riscant sa mergi atata cu masina la cati nebuni sunt pe sosele.

Monica ma apucasem sa editez listuta si am vazut ca ai inceput si tu, asa ca sarumana!


21+ mami de Alexandra Mina

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

AM facut modificari. SUnt putine mamici despre care nu stim ce comori ascund.

Mimihoo, eu am inteles ca ai fetitza, sper ca am inteles bine.



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
21+ Cuculetz Andrei

ARE MAMA UN CUCULETZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Iepurila sunt de acord cu Andreea and ca ar trebui sa conduci ceva mai putin, e adevarat ca si eu cunosc persoane care au condus pana au nascut si nu au avut nimic dar mai bine sa nu risti.

21+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

Am fost azi la eco si vestile sunt ca bebe e de 18 sapt si o zi si ne tine in suspans, am stat cred ca vreo 20 minute cat l-a tot masurat si nici vorba sa-si departeze picioarele sa vedem ceva, se intoarcea pe toate partile, dar cu picioarele stranse!
SI.....DE IERI IL SIMT!
fetelor dati-mi si mie adresa sitului comun, userul si parola sa pun si eu poze, ca oi fi ultima care nu are poze, sa ma vedeti si pe mine!
sa nu va suparati pe mine ca nu raspund fiecareia, dar intru mai rar si nu vreau sa va incurc!Pupici tuturor si va invidiez pe toate care ati aflat ce purtati in burtica!

17+ si mamica de Dragos (26.09.2006)
Povestea iubirii noastre mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Huh, am terminat cu lista.

Iepurila, tzitziri si ratonelu, nu vreti pe listutza??? Daca vreti, dati-mi datele voastre

Asteptam cu nerabdare sa aflam ce ascund in burtici:

Andy_galro, clau_geo, claudinna,kklemi, danucu, piersicutza, Elyia, sanziana27

Pupa mama toate burtile si s-ar putea sa ne vedem abia luni.



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
21+ Cuculetz Andrei

ARE MAMA UN CUCULETZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

sanziana, tocmai ce scrisesem ca asteptam sa vedem ce ascunzi
Probabil e fititza de e asa rusinos. Important ca e bine. Cand mai mergi la eco?



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
21+ Cuculetz Andrei

ARE MAMA UN CUCULETZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Eu voi afla abia pe 23 cand avem morfologia, dar pana atuncii mai merg inca o data la dr ginecolog la control.

21+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Monica, eu din cauza de "paranoia de sarcina" prefer deocamdata sa stau pe langa listuta....dar sunt activa "din exterior"
O sa pun la semnatura caruciorul cand o sa fie declarat 100% sigur.

Apropo de paranoia: stiu cand ati simtit voi ca misca bebe....stiu ca uneori e mai tarziu..eu mai ales de cand stau acasa in pat il pandesc...si se simte uneori(stand cu mana pe burtica) ca o "umflatura" care dispare imediat...bebe o fi?Eu sunt si mai plinuta asa ca miscarile trebuie sa fie tare indraznete ca sa depaseasta stratul.

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

quote:
Originally posted by clau_geo

Piolic acum am vazut si eu pozele din Tunisia si sunt super misto, m-au dat gata culorile... cat te invidiez ca eu nu am mai plecat in concediu de anul trecut ..off.

21+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita





ia nu mai fi atit de suparici si du-te in vacanta, acum e perioada cea mai buna sa calatoriti. vorbeste cu sotul tau sa plecati pe undeva. mai tirziu o sa fie mai greu si nu vei mai putea calatori in voie.



22+
minunea
Piolica_Enceinte
Tunisia_2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Piolica as pleca insa am interdictie de dr sa ma ridic din pat , am pierdut si banii si vacanta in care trebuia sa merg in Creta de Paste. Poate la vara sa pot sa mer de cateva ori la mare si la munte cateva zile daca se va putea.
[pupici]

21+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput