Mamici norocoase de sept-oct2008 (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Andreea, merci pentru capitol nou
CD27, bine ca te-ai intors acasa. din cite am inteles eu, cerclajul nu e asa de nasol. pur si simplu iti leaga colul la partea inferioara cu o ata speciala, iar prin luna a opta il dezleaga.
Nu mai dati cu pietre in Clau, ea a dat numai userul, nu si parola. Cu un user nu faci mare brinza.
Monica, scuze, dar eu cred ca pe PM ti-am dat userul de la capitol nou si nu de la webshot. vad ca ai intrat deja, deci e bine ca nu te-ai luat dupa mine. Scuze.

22+
minunea
Piolica_Enceinte
Tunisia_2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Muu stai linistita ca nu ma supar asa repede si mai ales inteleg ce inseamna confidential

21+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

CD27 ce bine ca tu si ficiorasul tau sunteti bine. Ai grija de voi in continuare.
Cat despre cerclaj nu cred ca trebuie sa-ti faci griji. Stiu persoane care isi fac preventiv. Chiar eu m-am dus la ultima echo la medic tintita sa-l intreb daca nu ar fi cazul sa fac cerclaj, asa ca sa fiu eu sigura (tot de la munca de teren mi se trage paranoia - si Dr stie asta). Mi-a zis ca sunt cu capul. Am un col de 53 mm

Eu, iepurica 15+
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Cd27 felicitari pt cuculet sa fie sanatos si sa ai o sarcina usoara pana la final.

21+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

quote:
Originally posted by piolica
Nu mai dati cu pietre in Clau, ea a dat numai userul, nu si parola. Cu un user nu faci mare brinza.



N-am dat cu nicio piatra, am vb frumos. Am vazut ce zicea si Miruna cu editatul si credeam ca intre timp a editat Clau mesajul si a sters parola, vazusem doar userul. I-am si zis ca e bine ca a dat doar userul, nu am inteles de ce il da fara parola ca nu are sens. Parola e importanta, deci... Si i-am zis sa il trimita prin PM. In fine, misunderstanding!
Clau, eu nu ti-am zis cu nicio rautate, reciteste mesajul meu de mai sus! Nu stiu despre ce pietre vorbim!

22+ Luca

POZE CU NOI

Never say never!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

off am baut o cana de lapte cald si ma trec apele

21+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Iepurila, si ce o sa faci? o sa intri in prenatal din luna a sasea? cred ca ar trebui sa te reincadreze, nu? si sa nu te mai duci pe coclauri cu masina, ci sa lucrezi in birou.
Eu cred ca o sa lucrez si de acasa. Si nu am nevoie de nici o aprobare, mi-o iau singurica.

Monica, Andreea, treceti-ma si pe mine cu un

CD27, felicitari pentru [baiat]. Bravo! Sa ai un baietel sanatos si sa va bucurati de el.


22+
minunea
Piolica_Enceinte
Tunisia_2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

CD 27, felicitari pentru putzulica. cred ca sunteti tare bucurosi.
clau_geo, mari oameni, mari caractere astia nascuti in aceeasi zi cu mine :-)). Sa fie sanatos si sa aibe un bebica frumos si bun ca voi!

Mi
www.flickr.com/photos/mipepitoida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Eva, piolica eu am sarit dar intre timp mi-am facut mea culpa.

Miruna + Alexei (13.07.2006) il asteapta pe BB2 in septembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

nu o sa intru in prenatal de la 6 luni. Ci asa cum zici si tu voi face munca de birou. Am mare noroc de o sefa foarte intelegatoare. Si chiar si Bucurestiul stie ca nu voi putea alerga pana nasc. Chiar nu imi fac probleme ca nu voi gasi intelegere.

Temerea mea e condusul acum, pana ajung la 6 luni, cand chiar voi spune stop joc la sportul asta.

Eu, iepurica 15+
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput