Mamici din Arad (97)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Imi pare rau Alina pentru examen. Cel mai rau imi pare ca eu il stiam pe boul ala si puteam sa te pilesc, dar nici macar nu mi-a trecut prin cap sa te intreb.

Azi am avut iarasi program infernal, ma termina Daria cu pregatirile ei pentru concurs. Maine scapam si de stres si de pregatiri. Acu seara am vrut sa ma delectez si eu la concertul filarmonicii, care s-a tinut in parc, dar Vic a decis ca concertul tinut de el e mult mai potrivit pentru mine. Oricum a fost frumos chiar daca a trebuit sa stau mai departe si sa hatan urlatoarea.Ar fi super daca ar organiza asa ceva mai des, as putea si eu sa mai imi bucur sufletul. De maine incepe festivalul de folk, intereseaza pe cineva?

Carmen , marimi mai mici de 56 gasesti la Regalo, pe Redoute si in Ungaria. Eu am 2 salopete pe care le-am primit dar nu au incaput pe Vic nici macar in spital, nu sunt ele prea frumoase dar ti le dau cu placere. Cred ca sunt marimea 50.

Magda, felicitari pentru rezultatele obtinute la concurs si bafta la Timisoara.

Maine dimineata vom fi prin parcul copiilor. Sunteti careva doritoare? Sper sa nu ploua.

Mai vroiam sa scriu dar nu stiu nici cui, nici de ce, asa ca ma duc sa ma culc.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA imi pare rau lasa ca-l iei data viitoare.
MIHA noua imi place folkul.Da niste amanaunte ca m-am uitat pe Aradon da' n-am gasit nimic de festivalul de care zici.
MAGDA felicitari si pentru ultimele realizari!!!



MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Carmen, da, auzisem ca si Dragos e destul de scortos, de fapt nici nu stiu care nu-i. Azi au fost doar Fufezan si Stoita, preferam pe ultimul.

Miha, sincer, nu m-am gandit la pile, dar daca stiam ca-l cunosti poate apelam.

Cristina M., si o prietena a dat luna trecuta cu Fufezan si a luat, dar o plimbase ceva, a mai si gresit in unele locuri. Pe baiatul care era cu ea in masina l-a cazut rapid si a condus mult mai bine ca ea (asa mi-a zis ea)...depinde ce toane au. Oricum cand le vezi mutrele acre si arogante iti piere tot cheful...
Eu cred ca n-am mancat atata stres cat azi niciodata, pe bune.

Magda, felicitari pentru concursul cu caini!

Moni, da, sper sa fie data viitoare.

Clau, imi pare rau ca ai probleme cu coloana, sper sa se rezolve cu fizioterapie.

Fetelor, am vorbit cu Ioana si zicea daca vreti sa ne intalnim intr-o zi saptamana viitoare in parc. Eu am zis ca sunt de acord. Ce ziceti?




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:



cu intarziere si mi de scuze la multi ani lui david al lui ildi si lui vlad al adei.sa cresteti mari si cuminti!
alina imi pare rau ca ai avut o experienta asa de neplacuta cu examenul asta,dar nu te descuraja e doar un examen ca toate altele(eu l-am luat a 4-a oara)
cristina(maria rubi) ti-am trimis pm.
flavia si noi avem doi prieteni care lucreaza la renault,defapt sunt 2 sorini unul la renault si unul la nisan.pe primul nu l-am mai vazut de un car de ani,are o familie tare faina.
clau multa sanatate,e naspa cu spatele si eu am facut fizio-terapie acum 10 ani si au inceput iar durerile de cand cu fata mea...
ada imi plavce calutul tau la nebunie.
magda felicitari pt rezultatele cateilor,super!
diana am renuntat la munte negru pana la urma,m-a speriat drumul.mergem la croati.

in alta ordine de idei am vazut(fac comparatie cu a mea ca de...).... nu mai nominalizez,sigur as uita pe cineva
la toata lumea sper sa mai apuc sa intru...

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)


povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
Alina, las ca data viitoare o fi mai bine.Felicitari pt cele 26 de puncte...
Clau, sper sa se rezolve cu fizioterapie.
Magda, felicitari pt concursul de caini.
Alina.a, unde mergeti in Croatia?
Miha, unde e festivalul de folk?
Merg sa-mi fac cafea...

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineata.Am depistat ca festivalul e in Piata Avram Iancu,cred ca pe la ora 19 incepe si o fi in fiecare seara WE asta.Daca nu ploua cred ca mergem,dar nu stiu inca,doar noi doi sau sa o luam si pe Diana cu noi - sotul nu vrea ,eu parca as vrea sa o duc.
Cat priveste intalnirea din parc propusa de Ioana ,eu as merge (mi-ar place sa o cunosc si eu),dar pot numai daca nu-i luni (am dentist) si e dupa ora 18 ...

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

Vad ca Alinush a fost mai rapida si a si venit cu propunerea, dar va mai intreb si eu odata pe toate:
Vreti sa ne intalnim sapt. viitoare in Parcul Copiilor????Asa de pe la ora 17-17:30(dupa ce luam pruncii de la gradi)??

all!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Deci noi picam din start,ca Diana abia pe la 17 se trezeste ...

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Moni cum sa picati din start?Am zis sa ne adunam incepand cu pra 17-17:30, deci vom sta pe acolo pana pe la 19 sigur(zic eu)...asa ca aveti vreme sa veniti.
Si eu trebuie sa il aduc pe Alesio acasa de la gradi(adik sotul il aduce), sa-i dau sa manance(ca altfel nu se poate), si apoi mergem in parc....deci cam 17 si ceva se face...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Aha, am priceput,daca stati mai mult aparem si noi sper

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput