Dulceturi si papanasi de sept - oct 2007 (140)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Sim ce nume este cel care ii place sotului tau? Eu nu am auzit de el...

Bee eu am burta... deasupra operatiei se vede umflatura de grasime...si atarna.....si pe deasupra sunt si slaba....uff ce nasol se vede

Prisi eu am inceput de ieri sa fac abdomene max 14..adica o zi da, una nu...si azi e nu...

Annisia arati super bine, iar Yannis este un dulce

Mandarinutza e frumoasa ca o papusa Antonia....uff ce dor imi este si mie de plimbari prin parcuri...in ultima luna am stat aproape tot timpul acasa...am impartit racelile cu Mario



Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Ahaaa deci nu numai eu am chestia urat atarnatoare peste operatie.Fetelor sunt omama denaturata,copilu meu inca e treaz.Bine,la noi e doar 10 si un pic.

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Gata am plecat,pupici multi la mamici si bebici.Noapte buna

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Oana craiu, ce si cum i-ai dat sa pape ? poate nu i-a placut ceva din ce i-ai bagat in mancare. da mai multe detalii si scrie repede mesajele sa le putem vedea si noi, altfel le pierdem si crezi ca nu-ti raspunde nimeni
Bun venit !



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:



Maria, sa-ti traiasca si sa-ti infloreasca minunea !

Luy, voi ce mai faceti ?

Rodi ?

Danielle ?

Tomasa ?

Afibebe ?

Vero ?

Si_bv ?

Bernix ?

pe unde sunteti mamici, ati reluat jobul ?
nu se gandeste nimeni sa lucreze altceva, de-acasa ? eu am mai pus intrebarea asta, nu m-a parasit gandul


.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Oana.CRaiu bine ai venit printre noi....poate l-ai fortat si de atunci refuza mancarea. Si eu am avut aceeasi problema cu bebe al meu...si a fost din cauza ca l-am fortat sa ii dau antibiotice..iar apoi nu a mai deschis guritza cand vedea lingurita o saptamana, ba chiar plangea. I-am mai dat sa guste de pe degetul meu si cand vedeam ca papa si ca ii place incet incet faceam transferul la linguritza si asa l-am convins sa accepte din nou mancarea.
Oricum a fost o perioada f grea pentru mine mai ales ca Mario manca inainte cate 250 gr la omasa si apoi cu greu manca 1-2 lingurite.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

LA MULTI ANI !bebicilor sarbatoriti azi multa sanatate si sa cresteti mari
LA MULTI ANI ! PRINTESEI MELE DRAGI,care a fost terorista rau azi de ma inebunit de tot mai ales in seara asta...poate totusi sunt colici i-am dat spanac azi si ieri.
nu am reusit sa intru azi...de fapt nu am reusit sa fac nimic am fost doar cu miruna in brate si trebuie sa fac bagajele,vineri plecam spre Romania...si mai am si un maldar de haine de calcat pt sotul .
tre sa-i pregatesc 3 bagaje .
saptamana viitoare pleaca in Anglia pt 3 saptamani,apoi in Croatia 1 saptamana,dupa care in Elvetia inca o saptamana.
cred ca pe noi ne mai vede la sfantul asteapta.


maine seara avem si musafiri la cinatre sa si gatesc ceva
sambata am si examen...ufff deja sunt prea multe.
pupici
noapte buna

LAVINIA & Miruna Antonia(5 sept 2007)
http://good-times.webshots.com/album/563237596XKGDWp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by Andries

stai linistita, al meu a facut kk verde, spumos, fermentat, urat mirositor de lainceputul lui aprilie...pentru doua zile nu e cazul sa te ingrijorezi, mai ales ca ai si un motiv pentru kk verde, mazarea.

Andries



dar asta nu inseamna ca are o intoleranta ? ca ieri n-a avut mazare-n meniu. Oare sa fie de la iaurt ?> ca asta a fost nou introdus in ultimile zile.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

quote:
Originally posted by prisi

Sabina despre cura aia e vorba, dar daca pot sa o tin , ma risc, in mai putin de 2 luni plecam in concediu si nu vreau sa alung toti turistii, macar vreo 5 kg treb sa mai dau jos pana plecam, iar azi am fost sa-mi mai iau vreo 2 bluze de job si iar m-am enervat ca nu-mi veneau bine, abia am gasit 2

mai am o intrebare, cu ce ai fcut impachetarile

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)



imi pica ochii-m gura, asa ca raspund doar aici.
Marta, eu sunt impotriva nu pt tine ca ti-e greu, ci pt Mirunica. Nu cred ca vrei sa-i dai lapte cu toxine eliberate in el (la curele rapide asta se intampla......)

Impachetari cu parafango am facut.

Papansh, copii sunt ...stationari, nu e prea grav, i-am dat lui Gh totusi panadol in seara asta mai mult preventiv, ca mi-e frica de febra noaptea.

Andriesu, pupam baietii.
Rox...ce tupeu domne. incredibil cu bonele astea :(




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

mai, nu se milostiveste nimeni de mine sa zica ceva de elodia ? e ea sau nu e ea ?

io plec la nani, pupici si o zi mai buna pentru toata lumea !



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

Mergi la inceput