Leoaicele DC (14)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata,
Foarte frumusica domnisoara din pozele tale, Catutza! Unde sunt facute pozele, la tara sau pe aici prin zona?
Anca, sunt sigura ca o sa fie bun rezultatul analizelor! Numai azi nu-i maine si te linistesti!
Adriana, sparge "greva" si mergi la doctor, tot ce iei din pripa se dovedeste a fi mai usor tratabil!!

Am reusit , in fine, sa ma programez la medicul de familie sa-mi zica de radiografii cum au iesit, dar abia vinerea viitoare, ashe ca, am rabdat pana acum, mai rabd o saptamana! Oricum, spatele nu ma mai doare asa tare ca in perioada respectiva cand am decis sa vad ce e!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

ce liniste.......sper ca nu cea dinaintea furtunii.

ce mai stiti de lilia ca eu nuam mai vazut-o de mult pe aici.
leditia nu mai da nici un semn sa stim si noi daca e bb cu siguranta sa ii tinem pumnii si sa ne pregatim incet incet de marele eveniment


azi la 5 merg la control asa voi reveni cu vesti.

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Anca, tinem pumnii stransi !!!
Eu ieri am fost la gineco pt de tuoate :-) Rezultate peste o saptamana. Sper sa fie totul ok.
Eu nu intru pt ca sunt intr-o pasa tare rea ... si nu vreau sa ma tooot repet :-)
Sunt prin zona ... haideti la o cafea buuuna ! Ashe, inainte de weekend !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

e o chestie generala\pentru leoaice incerc sa ma tin pe linia de plutire ca nici eu nu sunt mai breaza


dar hai sa bem o cafeluta, ca eu sunt la capitolul aspirator papa daca tot sunt casnica


POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

neata la leoaice...
Anca,cum spuneam am un 2 teste care au fiecare cate 2 liniute rosii ,rosii si e prima data in viata mea cand mi-au iesit.(am mai avut 3 sarcini si niciodata nu mi-au iesit testele)..plus o eco...
Eu astept sa ajung la dr si sa vedem ce si cum vom face in continuare.
Va pupic.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

atunci inseamna ca e BB sa fiti sanatosi si cum spuneam o sarcina fara evenimente sa fi o graviduta frumoasa si iubita si bucura-te de starea ta ca e unica!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata, si eu pe aici!
Sunt cu cafelutza in fatza, dar fiindca o sa plec mai devreme azi de la birou, iar am mult de lucru!
Tinem pumnii ptr. analize, Daria, sper sa iesi repede din pasa proasta!
Cu Lilia am mai comunicat pe email. Cred ca e bine, dar nu prea are timp!
Leditia, sigur e un bb acolo in burtica!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ledi, pe cand ecografia si vizita la doc ??? Tinem pumnii sa ai o odisee frumoasa, dusa la capat si un bb sanatos !

tuturor !
Asa as vrea sa pot scrie macar ce ma framanta ... dar nu pot
Sper doar sa treaca rapid astea 2 saptamani cu bine ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

hai daria spune ce te framanta ca deasta suntem aici........ca o sa spun si eu!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Uoofff, Ancaaa Asa sunt acum ... m-a dezamagit atata lume ...
Am sa ma lungesc ... imi cer scuze dp acum ...
Prietena mea care s-a putut baza pe mine oricand si pt orice ... cand i-am spus ca mi-e teama de operatie, a inceput cu "nu te pot ajuta cu bani ca merg in vacanta" ... eu am vrut doar sa-i spun cuiva ca mi-e frica ...
DC lumea crede ca le vei cere bani ???
Cu banii am rezolvat ieri cu cardul Ing si cu taica`mio, voi avea o perioada mai grea, dar va trece cumva :-)
Deci nu ceream bani ...
Colegele de birou s-au gandit sa stranga bani , normal ca nu sunt de acord ... nici ele nu au. Cea pe care am ajutat-o cel mai mult, le-a spus celorlalte ca eu am fost in concediu cu plodu`, trebuia sa ma gandesc din timp ... m-a durut ... asa e cand nu ai copii ...
Apoi "sotul" ... nu este alaturi de noi ... ca stie ca rezolv eu cumva sa fie bine, deh, noroc cu matusha lui care este alaturi de mine, ea fiind sefa asistenta la oftalmologie ...
Si aici marea dilema: este alaturi de noi o persoana care o face din multa iubire si dragoste si consideratie si tot ce mai exista bun pe lume, fata de Giulia si fata de mine ... fara sa ceara ceva in schimb ...
Deci sunt dezamagita de oameni ... foarte dezamagita ... si ma simt ingrozitor de singura ... si cand ma apuca plansul ... mi se pare asa un ghinion toata treaba asta ... dar apoi ma gandesc la ceilalti oameni care trec prin multe altele mult mai grele si -mi vine sa ma iau la palmi pt ca sunt bleaga ... na, prostie curata pe mine.



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput