Gemanutele... impreuna la bine si la greu

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La Piatra ploua cu galeata... Acum am aterizat pe-acasa...
Ducu...imi amintiti de facultate si de concertele pe care le tinea la Casa Studentilor....in barul in care abia ne inghesuiam vreo 60-70...asa ii placea lui, sa vina acolo...ce vremuri...
Pupici pentru gemanute! si noapte buna!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Lora, cum a fost???


--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Suuuper!!! Sambata seara a cam plouat, insa in rest a fost ok, ieri a fost soare, am fost la castel, unde fiica-mea ii cauta de zor pe print si printesa, acum am revenit la serviciu cu forte noi - asta-i comoara de pret!!!!
A, am trecut si prin Brasov, am urcat putin prin Poiana s-o mai revad - pe-acolo mi-am petrecut marea parte a copilariei, am mancat in Brasov la un restaurant f. fain, mancare f. buna - Transilvania se cheama - ii fac reclama...
Mi-e tare dor de concediu!!! Ce zice horoscopul???
O zi cat mai frumoasa sa aveti!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Revenit-am si eu, dar fara prea mult spor. Aici ploua de cateva zile...adica de vineri. E naucitor sa privesti cum ploua cu galeata, dupa 5 minute se opreste, iese soarele, si apoi in 5 min suntem in aceeasi atmosfera lacustra.

P.S. 1.Catelul e hranit...e ingrijit corespunzator...Poate-o mai rezista inca o zi, ca pana atunci il am sub supraveghere .
P.S. 2. Nu'sh de ce, da' nu-mi place horoscopul lunii mai



Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare si de la noi
va dorim tuturor o saptamana excelenta sa aveti cu multe realizari pe toate planurile
pe mine deja ma streseaza ideea cum o sa ma descurc singura cu Alex in romania
ma duc sa ii dau sa pape si mai viu

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Salutare si de la mine pentru ziua de azi!
Lora, ceva info despre un loc de cazare peste noapte??? Saru'mana!
Olim, faci tu fata pana la urma, sunt sigura de asta!
Liliac, si la noi cam la fel. Dimineata a fost cat de cat soare (desi rece), dar acum gata, iar vin nori. A plouat si la noi ieri asa tare... Si nu doar ieri. Si am inteles ca tot asa o tine.
Eu am avut un mini-conflict cu vecina de dedesubt acum vreo 2 ceasuri. Adica ea cu mine... Ca eu am inchis geamul si n-am bagat-o in seama
Black, Luna, . Si pe restul fetelor.
Sa aveti o saptamana buna! Ma pregatesc si eu de munca!

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

5 mai 2008

Sunteti intr-o forma deosebita, de care ar fi bine sa profitati. Este o zi buna pentru afaceri si calatorii, dar puteti avea succes si pe plan sentimental.

Aveti ocazia sa castigati bani in plus, pe langa salariu.

Nu sunt probleme cu sanatatea, dar va recomandam sa nu exagerati cu munca.

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

05 mai 2008

Partenerul/a de cuplu va sustine toate initiativele pe care le veti avea si va va incuraja sa va urmati idealurile, indiferent care vor fi acestea. Daca va fi nevoie, el/ea va fi dispus/a sa faca unele sacrificii ca sa va ajute si sa va demonstreze cat de mult va iubeste.

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Iti cam lipseste elanul, asa ca nu este momentul potrivit pentru a demara o activitate noua. Vei munci destul de mult si te va deranja faptul ca superiorii ierarhici nu par a observa eforturile tale. Va trebui sa dai dovada de multa perseverenta. Foloseste-te mai degraba de intuitie!

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

DISTRACTIE.

Atmosfera e foarte destinsa in jurul tau, lumea rade, se simte bine, pare relaxata. Se vede ca v-a priit tuturor perioada sarbatorilor iar acum v-ati intors cu totii la treburile voastre cu bateriile incarcate si zambetul pe buze. Se mai poate prelungi si azi atmosfera placuta de zilele trecute, pentru ca lumea are multe noutati vesele de impartasit!

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput