Gemanutele... impreuna la bine si la greu

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Dragelor , o duminica frumoasa va doresc!

la toate gemanutele


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
E soare!!! (sper ca nu pentru putin timp...s-au anuntat iarasi ploi...)
Ce faceti? V-ati baut cafeaua? Eu da, dar daca mai vrea cineva, mai merge una...cu zaharina, bineinteles...(singurul compromis).
Ralu, vazui la tine pozele de la concert....frumos, imi pare rau ca n-am putut veni...
O zi cat mai frumoasa sa aveti!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

olim cum e cu vanzarea?
Vezi ca acum e momentul sper


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:


va pup pe toate si va doresc sa aveti o duminica frumaosa
aida nu merge vanzarea. nu primesc niciultimul pret si deja am coborat-o la 1750.ooo de la 200.000.Poate DD nu vrea sa o dam si nu intelegem noi astaAi grija la asta:Banii īnsa sunt pe un teren incert, pentru ca cineva cu intentii nesincere īsi baga coada īn afacerile tale. Ai putea suferi un prejudiciu ce are la baza interventia negativa a inamicilor: furt, afacere nerentabila, pierderea unei sume de bani sau a unui drept ce ti se cuvine, deci trebuie sa fii prudent si atent la tot ce faci cu banii. Poti fi pacalit...
vad ca toata lumea invata mai putin eu si amia m 3 saptamani si icepe sesiuneaa fii cumva
mai vin mai tarziu


Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


ce mai faceti?
eu am fost la munca si acum ma invart prin casa. Am chef doar de leneveala...

--------------------------------------------------------------------------------
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... leneveala placuta ... mai trebuie si din asta

Noi zilele aste am fost foarte active si ne-am miscat de colo colo ... cred ca la 10 o sa sforai deja

la toate!


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

si noi am lenevit azi toata ziua
va dorim o spatamana excelenta tuturor

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

am lenevit eu, asa cum am zis mai devreme... Da' cred ca starea asta nasoala pe care o am, mi se trage de la ceva ce nu-mi miroase a bine. Sper sa nu fie vreun pui de gripa

--------------------------------------------------------------------------------
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by ralnied1

am lenevit eu, asa cum am zis mai devreme... Da' cred ca starea asta nasoala pe care o am, mi se trage de la ceva ce nu-mi miroase a bine. Sper sa nu fie vreun pui de gripa





in aceeasi stare dar de data asta nu e gripa ci surmenaj - caci normal - multitasking rulz! si rabdare da dar nu si timp pentru a avea rabdare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Horoscopul saptamanii

Te afli intr-un mediu in care nu te simti in largul tau, parca toti te privesc ciudat sau nu-ti permiti sa te desfasori in voie, supus unor conditii defavorabile tie. Te coplesesc emotii negative, cum ar fi teama, timiditatea, umilinta, si nu ai incredere in fortele proprii. Preferi sa stai pe margine.

Esti cam precipitat in cheltuieli si te arunci in ofertele care ti se fac sau in sansele de afaceri fara nici o masura de precautie, fara sa te informezi suficient, la primul impuls. Aceasta viteza cu care arunci banii in dreapta si-n stanga poate lasa urme nedorite, deci fii mai cumpatat.

Mergi la inceput