Mamici de Noiembrie-Decembrie2008 (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Am selectat sarbatoritele lunii mai. Va rog sa veniti cu completari/ modificari acolo unde este cazul! Chiar avem 3 mamici nascute pe 22 mai sau a fost greseala de editare la listuta?

08.05.78 Madutza
13.05.81 Yannisa
16.05.86 Ioanamami_16
22.05.79 Brie
22.05.80 Crismargrg
22.05.80 Nebunica-zapacica
26.05.81 BraveGirl

13+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nov-dec2008 spune:

marguta, te-am adaugat pe lista dupa DPN, dar te rog sa ne dai si celelalte date... daca vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

burtici dragalase!
Am intrat acum pentru ca nu stiu cand mai pot intra.



Va doresc un Paste plin de lumina, pace si intelegere! Hristos a inviat!





Olivia 11+
www.flickr.com/photos/24386067@N08/" target="_blank">
***************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cata_myky spune:

sal fetele
tori voi incerca sa ma interesez de un doctor bun pentru tine,am niste cunostinte care poate ma vor ajuta.dar nu iti promit nimic.
va doresc la toate un Paste fericit alaturi de cei dragi.eu va las acum ca plecam la sopping ,haine de greiere bortos cum ma alinta taticul mei.toate burticile

12+
pui mik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toriceli spune:

cata_myky multumesc mult pentru gestul tau dezinteresat! Ramin datoare ! Spor la cmparaturi , sa gasiti ceva frumos greierului bortos !

Paste Fericit burticoase !

Toriceli 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Salut fetele,

Sunt o viitoare mamica , aspiranta pe DC de vre-o 2 ani... si iata ca minunea s-a intamplat si la mine.
DN: 14.06.1981; UM: 19.03.2008; DPN: 24.12.2008.

Va urez liniste in case si in suflet si Paste Fericit!

Mada 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Dragi Burtici, ma alatur si eu. Va tot citesc de vreo 2 sapt, insa am asteptat sa mai creasca BB si sa ne zica nea doctoru ca e ok. Si noi asteptam de vreun an, initial stiam ca nu putem, ca aveam eu ceva valori crescute la hormoni, dar... minunea s-a-ntamplat si suntem cei mai fericiti. De fapt, stiti voi prea bine cum e.
Sa ma trec si eu pe lista,
DN: 19.12.1979; UM: 14.03.2008; DPN: 19.12.2008.

S-aveti Sarbatori frumoase si linistite! Pasti fericite!

6+



_

There is a crack, a crack in everything
That's how the light gets in. (L. Cohen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpediem spune:

Salutare burticilor,

Vreau sa va doresc din tot sufletul sa aveti parte de Sarbatori Pascale linistite si armonioase in mijlocul familiei si al prietenilor, sa fiti vesele, radiante si sa iesiti cat mai mult la aer, pt ca va fi o vreme frumoasa !!! HRISTOS A INVIAT !!!

Toriceli, eu am fost la dr. RADUCANU-LICHIARDOPOL CORINA. Este o endocrinoloaga excelenta si eu am cautat mult pana sa o gasesc, deoarece sunt numai doctori batuti in cap in Craiova noastra cea draga..Pana acum cateva luni avea cabinetul in 1 Mai, langa farmacia Salvia, insa s-a mutat de acolo si inca nu am aflat nici eu unde, dar aflu sigur ca tre sa mai dau si eu o talpa pe la ea. Iti scriu imediat cum aflu, dar ti-o recomand din tot sufletul si crede-ma ca mai circumspecta decat mine in privinta doctorilor nu stiu care o mai fi...Pana atunci incearca sa stai linistita ca sa-i fie bine lui bebe. Apropos de dr., tu la ce ginecolog mergi pe sarcina?

PUPICI TUTUROR BURTICILOR SI MAMICILOR!!!

6S

"Homo sum, humani nihil a me alienum puto!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

fericit, sa va aduca tot ce va doriti!

Eu am cazut rupta aseara, ieri am fost si la doctor si la politie pentru rezidenta si la fisc si la cumparaturi. O zi foarte incarcata. Am luat vitamina C si azi m-am trezit fresh am fost sa mai cumpar cate ceva si am facut salata boeuf si o ciorbita acra de pui si cam atat pentru paste ca nu are cine sa se lupte cu mancarea si am frigider micut fara cogelator. Din fericire maine mergem la o prietena care face oua rosii. Ana este cu o prietena si mai pe seara ii vine alta prietena iar eu deja sunt obosita si trebuie sa fac baita.
Toata lumea a fugit in bucatarie?


Madutza_bra, Anca_27, bine ati venit, sarcina usoara si bebelusi sanatosi. Mai asteptam intariri, am vazut cateva reusite la FIV si pe la aspirante, ma bucur cand citesc vesti bune.

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana nazdravana

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo5979 spune:

Sarbatori pline de Lumina Sfanta, Liniste si Dragoste din belsug, doar lange cei dragi pe care ii pretuiti atat si care va iubesc dincolo de vreo limita!
Sa dea Dumnezeu sa creasca in continuare numarul de gravidute vesele si fericite (le asteptam curand alaturi de noi pe MariaK, Ralu 23...si toate celelate) sa ne bucuram din nou impreuna...
Sa ne creasca buticile conform varstei sarcinii, sa avem sarcini cat mai usoare, sa nastem la termen minunile pe care le=am asteptat atat sa ne completeze viata!

Un PASTE in familie si langa prieteni dragi!va ureaza a voastra Lacramioara, din toata inima, si la cat mai multe vesti despre cularea carucioarelor!!!

Leeloo
11 +

http://community.webshots.com/user/leeloo5979
http://good-times.webshots.com/photo/2947428500103252327xoutei

Mergi la inceput