Copilasi din 2002 (47)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Hai, Nicoleta! Hai, Matei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Nicoleta, mult curaj si sa-ti fie cat de usor se poate!
La multi ani! cu intarziere, pentru George!
Asa dupa cum v-am promis am revenit ca sa va povestesc un pic despre noi. Rares este sanatos si s-a facut baiat mare dupa cum veti vedea in pozele de aici :http://s192.photobucket.com/albums/z230/corneliap33/POZE%202008/
Sunt poze din tot anul 2008.
La sfarsitul anului trecut si inceputul anului curent am fost relativ stresati tot gandindu-ne daca sa-l inscriem pe Rares la scoala sau nu. Intrucat proiectul de lege nu s-a aprobat am ales sa-l mai lasam un an. Nu stiu exact cum sunt ai vostri, dar Rares nu agreeaza deloc activitatile impuse, nu-i place nici la gradinita si nici nu vrea sa auda de scoala.
E destul de aerian si neatent in orice face, e prins in lumea lui, are prieteni imaginari, etc, etc. Altfel invata toate lucrurile care-i plac lui, face conexiuni daca ii sunt favorabile si este foarte prezent atunci cand doreste ceva sau are vreun interes.
Este in continuare pasionat de Cars si de masini in general.
Acum va urez un Paste Fericit!, sanatate, bucurii si pace in suflet!

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Ema!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:


Multumim Nina

Multi si fetelot din partea noastra si distractie placuta la Buzias



Vlady a mai slabit pt. ca a fost bolnavior, am fost in spital si apoi saracutul tot la regim a fost.
Facem mai multe plimbari, avem mai multa grija la ce mancam si speram sa fie bine, parca s-a mai inaltat

Multi pupici si Elenei din partea noastra. Am vazut pozele, are 2 copii minunati si frumosi foc
Ce mare a crescut Gabita si ce dulcica e , cand mai primesti poze cu ei sa mai pui, ca nu ne saturam sa ne uitam

Va pup pe toate si va doresc PASTE FERICIT !

Francisca & Vlady

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Am intrat sa va urez Paste fericit si linistit alaturi de prieteni si familie!!!
Sunt cu Andrei la birou si nu am apucat sa scriu azi pe aici fiindca domnul a monopolizat calculatorul meu!
Pupici!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Hai Nico!!!!!!
Hai Matei!!!!!!!

Elena, ce frumoasa e Gabi!!!!!!! Merge si in picioare!!!!! Nu imi vine sa cred ca are un an!!!! Sa-ti traiasca iubita!!!! (si ce bucle are!!!!) Va pup pe toti!!!!

Noi azi avem serbare la gradi...am fugit!!!!





“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, Disneyland 2008
Mami si tati


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

va dorim si noi un paste fericit alaturi de cei dragi!!!

Ema invata sa mearga pe role, azi a 2-a lectie, deocamdata prin casa pe covor, dar incepe sa-si tina echilibrul si asta ma incurajeaza...sper ca in curand sa iesim afara cu rolele...

Ema a aut azi evaluarea lunara, se pare ca progreseaza si coordonatoarea este f incantata de evolutia Emei, doamne ajuta sa fie si mai bine!!!

va pupam

www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna seara, fetelor !
Vin cu vestea cea mare, caci katty nu are net acasa, o perioada de timp si am reusit sa aflu de la ea si mai apoi de la Nicoleta, ca Nicoleta a nascut azi, la ora 15:15, pe bb Matei, cu o greutate de 3750 g. A nascut cu epidurala, pana la urma. Dar va veni ea si va povesti cum a fost nasterea. L-a vazut pe bb Matei, care nu seamana deloc, cu Stefan.
Felicitari, Nicoleta, mamica de 2x !
Sa va traiasca juniorul, alaturi de fratiorul mai mare
si sa va umple mereu sufletele de bucurie !
Bine ai venit pe Lume, bb Matei !
Sa cresti sanatos si voios, destept si frumos !
Sanatate amandoura, iar tie refacere usoara si grabnica
si laptic mult pt. bb Matei !




Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Ce surpriza!!! Bine ai venit pe lume, Matei! Sa-ti dea Dumnezeu tot ce-i mai bun in viata!
Nicoleta, multe, multe flori pentru tine!
Te asteptam cu drag sa ni-l arati si sa ne povestesti despre voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Bine ai venit Matei!!!!
Sa fii sanatos si fericit!!!


Nico-sanatate multa!!Si vino acasa repede, ca ai de facut la cozonaci pt 3 barbati!!!

Spor la pregateli de Pasti!!!

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Bine ai venit pe lume Matei Sa fii mancacios si somnoros si sa o lasi pe mamica sa-si revina. Nicoleta, bravo mamico, acum esti mamica la patrat, felicitari si sa vii sa ne povestesti tot

Fetelor, eu n-am mai apucat sa intru deloc pe aici, sint ocupata cu scoala, cu activitatile Yasminei, si ca sa-i pun capac mi-am mai luat si un curs online....asa ca abia daca apuc sa va citesc.

Urez si eu cu intarziere La Multi Ani Fericiti sarbatoritilor si voua tuturor un Paste Fericit plin de lumina alaturi de cei dragi. Noi pregatirile de Paste la facem maine, oua, sarmale, toate cele, vedem noi ce concretizam pana la urma



Cristina

le bébé

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

Mergi la inceput