Gravidute si mamici de Cluj- 74
Raspunsuri - Pagina 11
Lilly79 spune:
Bine-ai venit pe lume bebe Daria 


Sa cresti mare, sanatoasa, sa papi bine si sa asculti de mami.
Cristina felicitari pt nastere si pt fetita, refacere rapida si sa te bucuri de micuta.
Lilly
35+ 
AMR 5 saptamani
eladea2005 spune:
cine stie sa-mi spuna unde gasesc papucei pt bebe de 4 luni? ![]()
as vrea ceva papucei usor de incaltat, fie cu scai sau cu sireturi, pentru ca cei care se trag in picioruse(gen sosete) sunt mai greu de incaltat si ii impinge afara.
Mersi!!
Pupici!
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras
ERIC
http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png
ALEX29 spune:






CRISTINUTZA DRAGA BRAVOOOOOOO PT PRINTESA AIA MICA ,DE ABEA ASTEPTAM SO VEDEM ,FELICITARIIIIIIIIIII MAMICO
INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007
bex spune:
Bun venit, Dariuta!!!felicitari Mami Cristinus, Tati si Vladic:)!!!!
salutare tuturor!!
Am inceput si noi de ieri sa bem suc (adica mai exact eu, Carinus abia le gusta...)mar + morcov, ca separat nu a vruyt nicicum, sper sa am succes saptamana asta si sa pape binisor:) dupa paste sa intram mai serios in problema;)
Diana, un pupic pt voi fetelor, spor cu papica Irinucai:)
va pupam pe toate si sper sa va intalnim pe cati mai multi/multe in parculet:)
Co +
Carina Alysa
http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png
anca.b spune:
Salut si de la noi!
CRISTINA, FELICITARI MAMICO!!!!!
BINE AI VENIT PE LUME DARIA!
Anca si
Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
anca.b spune:
Winwild, Lily, bine ati venit. am vazut ca v-au raspuns fetele la intrebari, asa ca nu mai mai bag si eu!
si va asteptam printre noi cit mai des!
Anca si
Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
RAMONELLA spune:
Cristina,felicitariiiii!!!!Sa va bucurati de ea!!!!Sa fie sanatoasa,frumoasa,cuminte,mancacioasa,necolicoasa,si tot ce va doriti voi!!!
Daria,bine ai venit pe lume!!!




Ramonel,mami de
Bea(08.11.2007)
Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Povestea nasterii
puisorul spune:
FELICITARI CRISTINA SI BINE AI VENIT DARIA









Sa fiti sanatoase amandoua si sa va intoarceti repede acasa.
Ani de
Stefana (23.01.2008)
OanaAlina spune:
bun venit pe lume daria! multa sanatate si numai bucurii alaturi de parintii tai!
cristina, recuperare rapida si sa va intoarceti cu bine acasa!


va multumesc de sfaturile legate de diversificare!
Oana-Alina si
Maria-Teodora (30.10.2007)
comoara din viata noastra
OanaAlina spune:
Lilly - eu am avut un tricou mai lungut cu care am nascut... in momentele acelea am crezut ca o sa il arunc neaparat insa acum mi-e atat de drag... l-am purtat cand am avut prima "intalnire" cu minunea vietii noastre! acum ce sa zic... cum crezi tu...
Oana-Alina si
Maria-Teodora (30.10.2007)
comoara din viata noastra
