Dura lex sed Lex (Clubul Juristilor)(14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Kriss, ai glume in program? Lasa, mama, ca am timp sa-l fac si pe-al doilea, ca doar sunt tanara inca, nu? Ti-am trimis un PM, help meee, please!!!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


sper ca nu a fost ziua Evei si eu nu am observat...daca da scuze si La multi ani! cu sanatate si fie ca iarba sa inverzeasca,florile sa infloreasca, iar "cucul" ca cante in triluri si de nu am vazut bine urarea tot e valabila

in ceea ce priveste kg.in 2008 se poate scapa cu usurinta de ele caci e anul reconstructiei corporale si e mai bine sa iti cumperi lucruri stramte decat sa observi ca hainute pe care le credeai "largute" nu vin deloc deci ACTIUNE caci vine vara si - adio geci,pulovere...camuflaj si nici CD-ul cu muzica veche
ca de Pasti "trebuie" sa mancam ca (fara suparare) - miel umplut,sarmale,ciorba de perisoare cu smantana,salata de boeuf sau mai bine oua umplute cu pateu,tort cu caramel sau Dobos,cozonaci umpluti nu numai cu nuca dar si rahat,mac si alte cele...

iar in final ....


un jurnal a fost lansat la apa si de acum incolo mai mult ca oricand putin imi pasa de persoanele care nu imi canta in struna ...si nu mai justific si nu mai explic nimanui...nimic...cui ii lipseste "Luna" veche sa citeasca posturile de dinainte de 13 martie 2008 iar cui ii place Luna NOUA dar sa nu uitam ca un nick nu neaparat trebuie sa aiba un corespondent in viata reala

Cu gandul la copilarie traiesc din plin www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">emotia copilariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Buna seara!
Unde umblati??? Va odihniti, faceti curatenie, retete, ceva???? Care-i treaba?
Luna, Eva e una din florile noastre albastre de primavara!
Va pup pe toate si pe bebeii vostri!
Noapte buna, copiiii!!!!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Buna dimineataaaa!!!! Azi e sarbatoareeee!!! La multi ani Gheorghe si varianta feminina a numelui! Aveti sarbatoriti astazi?
Haideti la cafea, ca treaba nu aveti voie sa faceti azi!
O zi cat mai buna si mai frumoasa va doresc!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Beau si eu aici cu voi o cafeluta ca si-asa nu am mai baut de mult timp...
Doresc si eu din tot sufletul LA MULTI SI SANATOSI ANI tuturor celor ce poarta numele de Gheorghe!Sa dea Dumnezeu tot ce e mai bun tuturor!
Multi pupicei la fetele mele dragi!

VREM O MINUNE IN VIATA NOASTRA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

quote:
Originally posted by claudela

Doresc si eu din tot sufletul LA MULTI SI SANATOSI ANI tuturor celor ce poarta numele de Gheorghe!Sa dea Dumnezeu tot ce e mai bun tuturor!
Multi pupicei la fetele mele dragi!




si

Cu gandul la copilarie traiesc din plin www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">emotia copilariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Buna seara!

Multumesc pentru urari Luna!

LA MULTI ANI si din partea mea sarbatoritilor zilei.
Eu sunt bine, deja in vacanta si fac de maine de toate: curat, mancare si ce se mai face.

Va doresc numai bine! Unsi o pentru fiecare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Eva, vacanta deja...ce bine! Maine nici eu nu merg la serviciu ca am ceva treaba, dar vineri iar pe baricade...
Luna, te astept maine dimineata la cafea, sa nu care cumva sa lipsesti, ca-ti pun un absent mare in frunte!!! Mie-mi place Luna Plina pe cerul senin!
Va pup pe toate!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

quote:
Originally posted by Luna75


sper ca nu a fost ziua Evei si eu nu am observat...daca da scuze si La multi ani! cu sanatate si fie ca iarba sa inverzeasca,florile sa infloreasca, iar "cucul" ca cante in triluri si de nu am vazut bine urarea tot e valabila

in ceea ce priveste kg.in 2008 se poate scapa cu usurinta de ele caci e anul reconstructiei corporale si e mai bine sa iti cumperi lucruri stramte decat sa observi ca hainute pe care le credeai "largute" nu vin deloc deci ACTIUNE caci vine vara si - adio geci,pulovere...camuflaj si nici CD-ul cu muzica veche
ca de Pasti "trebuie" sa mancam ca (fara suparare) - miel umplut,sarmale,ciorba de perisoare cu smantana,salata de boeuf sau mai bine oua umplute cu pateu,tort cu caramel sau Dobos,cozonaci umpluti nu numai cu nuca dar si rahat,mac si alte cele...

iar in final ....


un jurnal a fost lansat la apa si de acum incolo mai mult ca oricand putin imi pasa de persoanele care nu imi canta in struna ...si nu mai justific si nu mai explic nimanui...nimic...cui ii lipseste "Luna" veche sa citeasca posturile de dinainte de 13 martie 2008 iar cui ii place Luna NOUA dar sa nu uitam ca un nick nu neaparat trebuie sa aiba un corespondent in viata reala

Cu gandul la copilarie traiesc din plin www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">emotia copilariei





of luna. toti care ma cunosc zic ca sunt f ambitioasa ca altfel nu realizam atatea in viata dar eu le zic exact contrariul-si asta se dovedeste cu varf si indesat prin faptul ca ma chinui de ceva vreme sa pierd 5 kile si nu reusesc(n-am ambitie- fac sport-fitnes,inot etc dar nu renunt nici in ruptul capului la pizza,tort,inghetata,cola etc)nu pot deloc. fetelor ce mai faceti? v-ati pregatit deja de paste? eu aici am gasit un magazin romanesc si am dat comanda de drop,oua colorate, tort, carnea deja condimentata(doar s-o pun pe gratar)asa ca iau totul de-agata si nu ma stresez ca suntem numai noi. pace in suflet si paste fericit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata, fetelor!
Haideti la o cafea, ca mie, ca de obicei mi-e somn de numa', asa ca o s-o beau deja pe-a doua...
Mathilda, si eu am dat comanda de pasca si cozonac la o cofetarie, sarmale face soacra, drob cumpar ca am descoperit de anul trecut unul f. bun in comert, asa ca ce sa-mi mai stric eu mainile mele frumoase??? Eu am de gand sa fac salata beof (niciodata n-am stiut cum se scrie...) si ciorba radauteana + nelipsita friptura...carnea o s-o cumpar si eu tot gata condimentata...ca doar tre' sa faca profit si magazinele de profil, nu?? Ca daca toti si-ar face singuri ar da faliment.... Oua am de gand sa vopsesc singura, cu suc din sfecla rosie...sa vedem ce-o iesi...bunica-mea face cu coji de ceapa, asa ca am de unde lua in caz ca nu-mi ies mie.
Spor la treaba si la cumparaturi!
O zi cat mai frumoasa va doresc!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput