Tulcence (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirell@ spune:

buna

Ce scumpica e Maya!

Asa ne jucam noi ...

Sa stapaniti cu placere caruciorul si plimbare plcuta va doresc!

Silvi8 cred ca esti la tara, nu?

Mirelaionut scuze ca nu am stiut de bebe tau! Am citit in capitolele din urma! Imi pare rau. Sanatate multa si iti doresc sa faci gemeni! Uite de la noi un pupic si spor.

Aurora tu ce mai faci?

Gabiu pupici lui Albert cel cu ochii albastri ca cerul senin!




Mirell@ mammy lui Teodor-Daniel 02.03.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Mirell@ ID-ul meu este mirelaionut

Cat despre ce mi s-a intamplat, stiu eu asa a fost voia Domnului, caile lui sunt f. necunoscute...dar speram spre viitor sa se indrepte si spre noi si sa ne dea bebe sanatos, eu chiar imi doresc gemeni, (eu am rh negativ si nu stiu apoi al 2 lea -3-bebe e riscant, dar sa ne dea Dzeu unul, vedem noi apoi)

asa e, eu din ianuarie de cand mi s-a dat ok de la dr din Buc am fost f. stresata, imi e frica, cine imi garanteaza ca nu o sa se mai intample...de aceea nici nu am ramas insarcinata, stiu ca stresul influenteaza f mult, de acum m-am mai destins si eu, speram sa se "prinda", am zis cu sotul cand vrea el sa vina e binevenit, noi il asteptam...

plecam la cumparaturi acum ca maine mergem la manastiri(celic sau saon vrem) si apoi la un gratar intr-o padure-cred ca o sa fie full peste tot...urez tuturor sarbataritilor sa traiasca cu numele, Flo al Silviei si cine mai e...sanatate multa si numai bucurii!!

http://community.webshots.com/album/556405542tNlPgV
http://community.webshots.com/album/562770165NDJGai http://community.webshots.com/album/562770166RIDySq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

mirell@ super tare filmuletul mi-a placut tare mult cum va jucati voi , saru`mana pentru urare , deja i-am facut rodajul la carut am fost plecata in Vest dupa rochita pentru Maria .
Am cumparat o rochita pentru Maria , o puteti vedea aici si am facut si poza carutului il puteti vedea si pe el aici
arissa foarte frumoasa Maya cu noul ei look , este o dulce


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Diverse
Poze Nunta
Poze Botez Maria
Poze Maria
Filmulete Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

LA MULTI ANI !!!!! celor care poarta numele de flori

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Diverse
Poze Nunta
Poze Botez Maria
Poze Maria
Filmulete Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

buna dragelor,ne mai tineti minte?
in sf ajung si eu pe la calculator.sapt trecuta Razvan a fost la Sulina si am "defectat" calculatorul.nazdravanul meu numai nebunii face a creat intr-o zi vreo 64 de noi foldere,iar in alta a dezactivat antivirusul.asa ca am trecut la masuri mai drastice.de cand ne-am externat a devenit f rasfatat,nu ma mai inteleg deloc cu el.mai ales daca mai sunt si copii in preajma e de nerecunoscut,face numai traznai.acum e putin racit tuseste si-i curge nasul.eu sapt trecuta mi-am troznit meniscul si inca ma doare genunchiul.deabia azi am reusit sa incalt pantofi cu toc.si tocami imi mai luasem o pereche super,muylt mai faini ca ceilalti.dar de maine gata,ma fac fata frumoasa.m-am si tuns saptamana asta.
sa-l si laud putin pe feciora-miu a invatat sa cante "Infloresc gradinile"si"vine,vine primavara".dimineata am fost si l-am impartasit,era rupt de foame si cred ca a cerut anafura de vreo 5 ori,cam 2 felii de paine a papat baiatul.n-am reusit sa luam si salcie ca n-a avut rabdare pana la sf. slujbei."mami nu ma veau a Doane",adica mami nu mai vreau la Doamne-Doamne.
De 2 saptamani am sef nou si nu pot sa spun ca-mi place.poate pt ca e barbat si nu comunica ca si o femeie asa in gen pare de treaba.
cu curatenia de Pasti sunt cam in urma ca sapt asta singura cu George n-am reusit mare lucru.
am vazut pozele cu Maya fara parut si-i sta tare bine.ti-am admirat si torturile f f frumoase.
Dani sa purtati sanatosi rochita,pantofii si carutul. l-am vazut si pe Teo marele exporator.ce-i mai place sa stea in iarba.
La multi ani celor cu nume de flori,sa fiti sanatosi.

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

Mirell@, invata-ma si pe mine sa pun poze pe photobuchet,mi-am facut cont de vreo 2 luni dar nu am pus nimic.da sa-mi spui pas cu pas ca nu ma pricep deloc.please.daca n-am stiut nici sa sterg folderele alea sa nu le vada tati pricepeti ce meseriasa sunt.de fapt cred ca reusisem sa pun vreo 2 poze da nu stiu cum sa le fac sa se vada ,eee,treaba grea.multam mult

.

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

bine-ai revenit laura sa stii ca noi nu te-am uitat chiar daca na-i mai intrat de mult pe forum
- ce frumos ca bebe Stefan a invatat cantecele , bravo lui
- imi pare rau pentru tine ca ai avut probleme cu piciorul
- multumesc pentru urari
- imi pare tare rau fiindca noi nu putem vedea pozele tale poate intr-o zi iti vei rezolva problema asta si te vom cunoaste si noi pe tine macar din poze


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Diverse
Poze Nunta
Poze Botez Maria
Poze Maria
Filmulete Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata fetelor!!!

noi am petrecut f frumos, am avut ieri musafiri toata ziua iar seara la tulcea altii. m-am culcat la 3 azi noapte, defapt dimineata...dar a fost f frumos.

mireluta, si restul fetelor , multumesc ptr urari!!!

dany, sa stii ca ai trecut pe la poarta casei mele in drum spre manastire. eu stau chiar la sosea, pe dreapa la vreo suta de metri e un magazin apoi o curba mai mare si iesi din sat catre manastire. am vazut pozele, cat de familiare imi sunt acele locuri. din pacate chiar daca e asa aproape la celic nu am fost niciodata. voi sunteti toti f frumosi, si te-am vazut si pe tine cu codite impletite...o scumpa.
felicitario ptr carut si sa poarte maria rochita cu placere!

arissa, maya e frumoasa oricum, ba chiar mi se pare f expresiva asa.un sa se faca bine!

mirell@, ti-am trimis un mail. intradevar poza din copac e f frumoasa.

o saptamana minunata sa aveti si fiind asa o saptamana importanta sa incercam sa fim mai buni!


silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

laura , bine ai revenit. te pup si pe tine si pe george si astept sa te cunosc...cu celelalte fete ne-am intalnit si acum imi vine mult mai usor ptr ca atunci cand scriu stiu exact catre cine merge mesajul meu.

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

silvia poate data viitoare cand mai merg la manastiri te voi anunta dinainte si voi incerca sa vad unde este casuta ta sa stii ca este foarte aproape Celic-Deee de tine si este chiar frumos acolo , cand vei avea ocazia sa te duci ca n-o sa-ti para rau
-servici usor iti doresc si sa ai grija de tine referitor la coditele mele sa stii ca le port asa fiindca imi cade parul ceva de speriat de cand am nascut numai stiu ce sa ma fac , defapt azi merg la medicul de familie sa-i spun despre problema asta
- restul fetelor pe unde sunteti ?????? va pup pe toate si va asteptam pe forum


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Diverse
Poze Nunta
Poze Botez Maria
Poze Maria
Filmulete Maria

Mergi la inceput