Bucurii de sept-oct 2006 (120)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

lakioanain spital i-a bagat doar o singura perfuzie de hidratare si dupa Hidrasec, debridat si gentamicina oral 0.5 ml la 6 ore. Asta a fost tratamentul dar a fost foarte eficient + regim alimentar.Adica in 24 de ore a avut kk normal aproape. In afara de hidrasec le-am luat si acasa inca 3 zile ce ti-am spus mai sus. Lapte Nan fara lactoza i-am luat si eu dar nu a vrut nici macar sa-l guste.

alexutza_26 burticoasa bafta la eco.



POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Mephala, multumesc!
Roxana, Lexi nu mai este in Romania, s-au mutat, stau in Trier, in Germania. O las pe ea sa spuna mai multe.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

'seara

off topic: am probleme cu adresa de e-mail de pe yahoo si mess !!! aveti si voi probleme ???

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Lilina, si io am probleme...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii,

multumim,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by lilina

'seara

off topic: am probleme cu adresa de e-mail de pe yahoo si mess !!! aveti si voi probleme ???

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe






Io n-am bre pb...vad ca mere bine



------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Sandra-plimbareata ...mare duduca esti...acum ai pleca la Ploiesti?! Ti-am vazut pozele ...sunt fff reusite si frumoase....de Gargarita nu mai spun...iar Matty e mortal . Mi-au placut mult cateva de la munte -cele cu voi 2 in pat unde va rasfatati si va pupaceati amandoua . Si cele din parc cu florile, cu Matty, mai este una cu Ruxa avand mainile ridicate si m-a pufnit rasul gandindu-ma la Lilina si Mephala cu melodia lor, si aia in care parca papa corcoduse din pom ...ce mai...ff reusite ipostazele in care le-ai facut.

Roxana offf...O confunzi pe Lexi...nu statea in Titan ci in afara Bucurestiului...

Sybille La multi si fericiti ani alaturi de familia ta . Mai e putin si incepem galeriile pt tine si Roxana. Ai grija cu mutatul sa nu te obosesti prea tare...pune biciul pe altii

Princess tu unde esti?

Tanima?

Eloise...rebelul Vladut este ...o figura...doar in somn cred ca este linistit nu-i asa? ...in rest argint viu pare...

Xandrutza...pai eu scriam biletul nu sotul...

Mamilili...ohooo pai v-ati scos inseamna...Voi si cu sotul Ramonei .
Ramo dar tu nu mai spui nimik de printzesuca ta zambareata? Cum mai danseaza ea?

Skumpiko ...desiguuurrrrr



------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:



Lilino, nici eu n-am probleme dar am avut nu demult. Le-am dat de capat selectand yahoo mail classic nu stiu cum...iar apoi a mers iar bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Cris...eu nu mai fac niciun pronostic...s-a dus si hihihi si hahaha si hohoho...Zic doar ca te va apuca noaptea...ce-ar fi sa fie in noapte asta?

Xandrutza sanatate si tie atunci...doftoriceste-te bine

Gety voi cum sunteti?

Lakioana...bine ca sunteti pe drumul cel bun...



------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Beatrix iti dau cuv. meu ca ieri dimi ma gandeam la tine in drum spre serviciu...nush de ce...nu ma intreba...mi-ai venit in minte tu cu eprubetele tale

Mirabela dar ai vb cu dr lui? nu il vede? Da ar fi o idee buna sa fie povestile sarcinilor pe prima pagina...intr-un timp parc aerau...pe la inceputuri...a lui Pufy si nu mai stiu...Poate asa ma mobilizez si eu sa o scriu...

Lexi incotro o luati...prima excursie adik...?

Va pup . Pe maine

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:


Flori pentru voi!



Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput