Pai ce, Ursule, le-a bagta cineva pe agitate in sertar??
Geckoooooo!!!! Welcoooome! 

Catalina, ai niste copii SUUPEEERBI!!! Il trec si pe Sebastian pe lista de pretendenti la Iulia
, daca vrea si mamica si mai ales surioara, ca fara ok-ul ei nu se poate. Sunt groaznica, nu? ![]()
Hai ca am hranit balaurul, ma apuc de capitol nou!
Naty
mamica
Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea
CAPITOL NOU!!!
Naty
mamica
Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea
quote:
Originally posted by kitzy
Felicitari Bitza!!!!! Sa ai parte de o bebita sanatoasa tun si cuminte foc! Si mancacioasa!!!!
Vad ca eu tot postez pe aici si nu-s bagata in seama.....
Va las, dau o fuga la cumparaturi.39 cu
Diana
AMR max 1 saptamana !!!
