FIV cu DONATOR sau IAD - CAP 5

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

gabri-ela..d-na dr cocei in general merge pe ciclu natural, am facut 2 IA dar nereusite din pacate, la ultima am luat ovamit de la mine putere, dar tot nu a reusit.
fetelor aveti idee daca d-na dr cocei este i spital sambata ?am inteles ca la giuly este sambata o data la 2 sap.cabinetul particular unde este ? si o consultatie cam cat costa?..v-am inebunit stiu dar incer sa aflu mai multe informatii.va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @dodo@ spune:

bytzi, iti doresc tot binele din lume si sa reusiti din prima.
gabri-ela, cum ti-am zis si eu am ratat luna asta, dar nu-mi pare rau , pentru ca am mai facut o pauza dupa 10 IAD. As vrea sa incep FIV-ul, dar cred ca mai fac o IAD la inceputul lui mai. Sa vad ce zice si d-na Cocei. Multa bafta si tie, poate ne vedem in mai, tinem legatura.
inna30, cabinetul d-nei Cocei este pe Calea Grivitei 156, sc d, et 2, ap 108 , tel 223.19.06, iar o consultatie costa 100ron. Ca sa afli daca lucreaza sambata suna la spital si intreba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Dodo FIV-ul ai vrea sa il faci cu donator sau cu sotul (cu biopsie) ? Vrei sa te trec pe listuta de aspirante?
Gabri-ela , katya
bytzi
inna

aspiranta la - din august 2005
vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @dodo@ spune:

iuca, chiar te rog sa ma treci la aspirante. Voi face cu donator, caci sotul a facut biopsie si nimic.
Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Merci Dodo si tie ati doresc la fel sa ai bucuria sa ati tii an brate

si la toate fetele de aici mult succes si reusite
Montitaiana tu an ce stadiu esti ?ti-a aprobat dosarul pt FIV? MULT SUCCES

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Dodo iti doresc si eu multa bafta si sa ti se indeplineasca visul cat mai curand.
Montytaiana si mie imi e dor de tine, ce mai faci?
Fetelor daca vreti sa fac modificari in listuta, spuneti-mi ca le fac cu toata placerea.
Va cu drag pe toate

aspiranta la - din august 2005
vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri-ela spune:

Inna vezi ca eu stiu ca d-na Dr Cocei are program numai martea la cabinetul Nord Medica de pe Calea Grivitei
Poti suna doar martea sa-ti faci programare.....asa era anul trecut
Pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @dodo@ spune:

Buna, nu mai scrie nimeni pe aici?
Eu ma duc marti la d-na doctor sa vad daca si cand incep primul FIV. Va pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dma2007 spune:

salutare fetele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pe toate!!!!!!!!!!!

mai trec pe la voi sa va iau dupa mine!!!
va rog nu va pierdeti speranta!
dodo ma bucur ca te-ai hotarat sa scrii, pe mine m-a ajutat f mult acest subiect!

iuca super ca ai reusit sa deschizi tu un nou capitol

ma intreb ce-o fi cu monty?

21s+! surpriza
sper sa fie bine samburelul si sa creasca mare!!!!!!!
http://bd.lilypie.com/k1Xkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @dodo@ spune:

Salutare tuturor fetelor care au nevoie de un donator!!!!!!!
Cam liniste pe aici, hai sa nu lasam sa dispara acest subiect, pentru ca sunt sigura ca ne va ajuta mult in ceea ce vrem sa facem.
dma2007, iti doresc multa sanatate, sa ai o sarcina cat mai usoara si sa ai un BB frumos si sanatos..Eu,una,cu siguranta merg pana in panzele albe, mai ales cand vad ca tu ai reusit. Imi dai multa incredere si speranta ca voi reusi si eu.
iuca, trece- ma la aspirante prin FIV pentru iunie- iulie. Deja am vorbit cu d-na dr. si in iunie incep tratamentul. Sper sa reusesc din prima.
Va pup pe toate si SARBATORI FERICITE tuturor!!!!!

Mergi la inceput