Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (125)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Greierash, taaare dulce-i printesa! Sa va traiasca.

Betty, eu i-am luat orez instant de la Nestle. Aseara i-am facut iaurt cu mere si i-am pus si orez. A halit tot.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Seara buna!

OOOfff citesc numai de febra si maraieli!Si a mea are perioade din zi cand e super maraita,oricum isi roade mainile de e plina de scuipat pe ele si pe toata fetisoara.

Doamne si ce mai trece timpul si fata creste ,deja mi-e dor de cacuta ala de lapte ,acum miroase altfel .Si uite asa o pupacesc toata ziua si mor de dragul ei si deschide si ea gurita ca sa ma pupe si ma umple de scuipat si iar mor de dragul ei!Ati vazut ca nu le miroase gurita?Sunt asa de puri si nevinovati!

Noi mai nou nu suportam sosetele in picioare,eu i le pun ,ea si le scoate si tot asa.Dupa ce si le scoate le ia la morfolit de le face fleasca.


Ii dam inainte cu pranzul,azi a mancat pire de legume cu carnita de pui(facut de mine) si bea si zeama de la supa din canita cu cioc.
dar de cand cu schimbarea orei s-a dat tot programul peste cap asa ca pranzul il dau pe la 3;e ok?Si nu prea imi convine ca de-abia atunci iesim afara;sper totusi sa ne reglam un pic,zilele trecute manca la 12-12,30 de pranz iar acum in intervalul asta doarme.

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Betty eu i-am mai fiert orez normal, i-am dat o singura data, de frica constipatiei, l-am fiert foarte bine, pana aproape s-a zdrobit bobul....a papat tot.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Cecilia pup....merci frumos...ce mai face Cristi? Am vazut ca parca se ridica singurel...al meu slabe sanse...nu se apuca de nimic si nici macar nu da semne ca ar vrea sa se ridice...in schimb azi l-am lasat pe saltelutza pe spate si l-am gasit in funduletz langa saltelutza

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Betty, Cristi e bine, a inceput sa pape, nu a mai facut febra, azi am mai descoperit un dintisor, deci avem 2 jos si unul sus......da vrea in picioare.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

IAR VA UITATI LA TELENOVELA?



TUDOR A ADORMIT, I-A FACUT BUNI BAITA CA NOI AM IESIT PUTIN IN ORAS CU NISTE PRIETENI.
ASTAZI A BATUT RECORDUL LA MANCARE...NU VA SPUN CAT DE MULT A PAPAT SI CU POFTA, CU PLACERE M-AM BUCURAT ATAT DE MULT!!
lAPTIC LA 4 DIMINEATA SI APOI LA 8, UN MAR SI JUMATATE BANANA CU CEREALE LA 10.30, UN CASTRONEL PLIN DE LEGUME CU PIEPT DE PUI LA 14.30 SI O PORTIE DE CEREALE SEARA LA 19 URMATA DE UN BORCANEL HIPP PERE PT CA NU SE SATURASE DAR NICI CEREALE NU-I MAI PUTEAM DA CA PAPASE CANTITATEA MAXIMA ZILNICA.

GREYERAS - AI O FATA SUPERBA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by greyeras

Avem si noi poze la 6 luni:


http://family.webshots.com/photo/2028625200103069517xnhuAM

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)


vaiiiii ce frumusete cu rochitza si ochi albastri am vazut,m-am indragostit


_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by betty78

Danielle si ii pui orez normal...din asta pe care il folosim noi?



Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario


da betty,il fierb fara sare,cu morcov si ii dau,


_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna seara
BETTYsi eu ii dau orez ,il spal bine ,il fierb in apa pana se infloreste bobul ,apoi l-am pus intr-un vas de yena ,am pus lapte (napolact)si l-am pus in cuptor pana ce s-a fiert bine ,la sfarsit am pus mere ,rase pe razatoarea de sticla si am mai lasat un pic la cuptor ,a iesit superrr bun .
ISABELUTA
MELANIA felicitari pt micutul mancacios .
GREIERAS ce fetita frumoasa si cocheta ai ,sa-ti traiasca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Maria suna tare bine reteta ta, o sa-i fac si eu lui Cristi, ca tot nu mai stiam ce sa-i dau sa pape...mofturosul eu nu papa 2 zile aceeasi papica, tb sa- schimb mereu ceva.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput