Mamici de Noiembrie-Decembrie2008 (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Si eu am fost aseara la eco cu sotul si cu Codrin....le-a placut sa se uite la "televizor"....Se vede saculetul (casa copilului cum mi-a zis dr..si cum o tine una si buna Codrin acum).Si incepe putin f putin embrionul.Am 6 sapt si 3 zile.Si un chist de toata frumusetea de 5 cm pe ovarul drept.Deseara ma duc la medicul de familie sa-mi dea trimitere la analize si scrisoare pt la job.

Lorellay 5+ si Codrin 3 ani
Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchi123 spune:

ALINISHCA, MARIb, va multumesc pt. cuvintele de incurajare si sper sa fie bine caci nu cred ca mai fac fata unui alt esec, sunt cu nervii la pamant dar, sunt optimista totusi avand in vedere prin ce am trecut.
Voua nu pot decat sa va urez sarcini usoare si bebei multi multi si frumosi, nu in ultimul rnd destepti!poate ne aduce bebei multi si Dumnezeu sa ne vegheze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_fotache spune:

quote:
Originally posted by tuchi123

sunt cu nervii la pamant dar, sunt optimista totusi avand in vedere prin ce am trecut.
Voua nu pot decat sa va urez sarcini usoare si bebei multi multi si frumosi, nu in ultimul rnd destepti!poate ne aduce bebei multi si Dumnezeu sa ne vegheze!



Draga mea,

Iti tin si eu pumnii, si-ti doresc din tot sufletelul sa fie bine si sa ai parte de un cadou superb de pasti! Abia astept sa te avem printre noi, cu un bebe mic in burtica!

4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchi123 spune:

I Fotache si tie numai bine si multumesc pt. cuvinte.
Sa-ti dea Dumnezeu un bebel sanatos si numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Azi am facut si noi 5 saptamani!

==========
Corina 5+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Tuchi-nu stiu ce sa-ti raspund. Pot doar sa-ti tin pumnii sa fie bebe la tine in burtica.

==========
Corina 5+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_fotache spune:

quote:
Originally posted by BraveGirl

Azi am facut si noi 5 saptamani!

==========
Corina 5+
My baby
Albumul meu






Bravoooooooooooooo! Sa fiti sanatosi si sa ai o sarcina cat mai usoara!

Eu abia sambata intru in sapt 5. Tu cand te duci sa vezi bobitza la echo?

4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

quote:
Originally posted by i_fotache




Bravoooooooooooooo! Sa fiti sanatosi si sa ai o sarcina cat mai usoara!

Eu abia sambata intru in sapt 5. Tu cand te duci sa vezi bobitza la echo?

4+



Vineri la 15.50 am programare la prima eco.

==========
Corina 5+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna burtici! Odihna placuta celor care sunt in minivacanta de summit.Eu una abia asteptam aceasta vacanta. Ma simt extenuata. O sa profit la maxim de zilele astea sa ma odihnesc.

Bun venit noilor gravidute!

Tuchi tin pumnii. Sper sa ai parte de o bucurie in curand. Te asteptam cu mare drag la odisee.
Brave Girl sa ne auzim cu bine si la sapt 40!

Mav imi pare tare rau ca ai astfel de probleme la serviciu. Incearca totusi sa nu te superi prea tare ca nu-i face bine bebeului. Daca nu-ti poti convinge sefii ca ai nevoie de alte conditii datorita sarcinii, ameninta-i cu legea. Nu cred ca vor dori un astfel de scandal in firma. Capul sus si mult curaj!

Eu aseara am mancat o pizza (ca m-a terminat maryb cu cate pizza mananca si aseara n-am mai rezistat) si de aseara imi e greata continuu. Cred ca am mancat pizza cu prea mare pofta, ca nu mi-a picat bine deloc. Asra e! Dar sunt fericita ca-s in vacanta!


ginye 8+

Ingerasul nostru
Asa a inceput totul
O minune
Primele poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Bravo Bravegirl! Io maine fac 11. si sunt foarte bucuroasa. Abia astept sa cresteti si voi mari-mari! Succes Vineri la eco!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Alinushca&year=2008&month=10&day=23&babycount=1

10+

Mergi la inceput