Gravidute si mamici de TIMISOARA (14)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Roxy si eu o marti merg la doctor prima data pt noua sarcina... si daca vrei sa scapi de moderare baga repede cateva mesaje si gata. Ashera ba sa crezi ... cand ai za vezi o burtoasa impingand un carut cu bebe prin padurice , sa stii cine e

Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adiagrozav spune:

ceau!
ce schimbari pe la noi.....
Felicitari Ank, sarcina usoara si o bebelusha sanatoasa!
de asemenea felicitari si pentru Roxyn si Irina sarcini usoare, bebelusi sanatosi si mancaciosi!
am fost la control la Bacos, super om, super doctor, am plecat mai mult decat fericita...a fost asa o chestie....la sfarsit a scris acolo pe o hartie ce a observat si a scris control peste 2 luni...se opreste si zice razand "ca sa vedem ce???" - nebunia lui mama- am raspuns eu...deci Karla este bine...nu are nici un sindrom, nici o paralizie...
de 3 zile Karla a racit...tuseste si ii curge nasul...azi parca e mai bine...
Ashera unde mergi in Ungaria? in ce oras si la ce magazin?
Cristina abia astept sa-ti vad burtica! Spor la "treaba"! si sa nu te enervezi cu muncitorii!
Va pupam!
si totusi....nu vreti sa ne intalnim saptamana asta????


www.flickr.com/photos/24204066@N04/" target="_blank"> Poze Karla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Ciao!!!



Adia, ma bucur ca printesa ta este super ok!!! Ti+am spus eu ca sunt medicii (unii) tampiti si sperie parintii degeaba! offf...

Pai hai sa ne intalnim saptamana aceasa mai pe la sfarsit... joi , vineri ? ce ziceti? Numai sa=i treaca si Karlei raceala ca nu e bine sa o scoti racita si mai ales la Mall.
Noi de la Mall ne-am ales cu laringita ... e viroza ... asa ca imi e cam groaza!!! mai fain ar fi sa ne intalnim in Parcul Botanic sa stam cu kinderii la aer curat( cat se poate de curat!!!).
PUpici

Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Ashera, multumim de cafea!!!

Si noi mai mergem pe la padurice... poate ne intalnim pe acolo. Trebuie sa ma uit mai bine la pozele tale ca sa te recunosc!
La mine nu e asa de greu de recunoscut... blonda cu copil si cu burta :):):)

Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Ashera, dar nu apari in nici o poza din albume doar Chris mic si frumos. Doamne ce scump e! sa=ti traiasca!

Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

quote:
Originally posted by cristina_nagy

Ashera, dar nu apari in nici o poza din albume doar Chris mic si frumos. Doamne ce scump e! sa=ti traiasca!

Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice



Hai pe YM!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

quote:
Originally posted by cristina_nagy

mai fain ar fi sa ne intalnim in Parcul Botanic sa stam cu kinderii la aer curat( cat se poate de curat!!!).


Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice



DA da da ... venim si noi!!!!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Am pus si eu link-ul cu albumele noastre foto in semnatura.


Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice

http://community.webshots.com/user/cristinalex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Cristina pe unde padurice?

Roxy spune linistita, chiar daca sunt moderate mesajele ajung destul de rapid pe forum. Si eu am scapat abia de curand de stresul asta si mi-am dat seama ca nu era chiar asa de speriat cum pare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

L-am tuns pe www.dropshots.com/khron#date/2008-04-12/18:55:40" target="_blank">Cristi ieri la Monica in Kappa!
Apoi s-a uitat la pestisori si am mers un pic spre Lipova cu masina ca sa mai conduc si eu! Nu am iertat o groapa...spre disperarea lu` sotu`!
Naiba l-a pus sa ma duca pe acolo!
Am mai condus si aseara pana la Selgros si azi pana la biserica in studenti...Sunt super tare!

Cristina noi am putea sa izolam pe exterior, insa ar fi fain daca tot blocul s-ar izola...dar cu vecinii astia ai mei care tot timpul se vaita de bani...nicio sansa! Astapta sa ne faca o firma mansarda si tot ce trebuie...Insa noi nu prea vrem, iar un vecin de la 1 care si-a izolat pe exterior nu vrea deloc sa semneze...intr-un fel il inteleg!
Le-am semnat ca suntemde acord sa faca o firma, dar fara sa le dam uscatoria...ca e chiar desupra camerei lui Cris si astia voriau sa puna 5-6 centrale acolo...Ce baieti destepti! Sa stau eu cu bomebele deasupra mea! Asa tambalau a iesit!!! In fine, pana la urma cred ca tot cel mai bine ar fi sa facem un credit sa luam o firma si sa ne izolam noi singuri...si astora nu le mai semnez ptr nimic in veci!

Noi mergem cred prin Botanic in dupa-amiaza asta sa se plimba Cris cu brum-brum...tricicleta lui de care greu se desparte...ca o lasam mereu in masina ca sa nu se mai dea si prin casa cu ea!


Azi dimineata a fost cu tati la zoo si nu l-a lasat tampita de la poarta cu tricicleta inauntru...desi acolo scrie accesul bicicletelor interzis!

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput