desprecopii si eu in revista Business Woman

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Am reusit in sfarsit si eu sa citesc interviul Mirelei. Recunosc faptul ca am fost un pic curioasa daca laudele aduse de voi sunt intr-adevar meritate. Pe buna dreptate ca da...
De la primele randuri si pana la ultimul cuvant am citit pe nerasuflate, usurinta in exprimare si modul de a povesti mi-au adus aminte de un alt moldovean celebru... di pi la Humulesti...
Povestea ta e fascinanta si cred ca multe femei te invidiaza...Ma bucur ca cei ca tine ne reprezinta natiunea in afara Romaniei si in special in unul din cele mai "colorate" orase din lume.
Mult succes in continuare, .

A reinceput votarea: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Mirela,felicitari din suflet pentru reusite, pentru curajul de a alege noul, provocarea, pentru ideile minunate care ti-au venit de-a lungul timpului si pentru acest cadou fantastic (forumul despre copii cu toate informatiile-i valoroase) oferit tuturor parintilor romani de pretutindeni! Iti multumim!


Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Mirela - FELICITARI!
Multzumesc frumos pt acest site si itzi doresc ca bunul Dumnezeu sa te ajute in continuare sa-tzi implinesti toate visele in viatza!
Multa sanatate si numai bine!

Lorelai

http://community.webshots.com/user/UndevaCandva

"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Mirela felicitari! Captivant articolul, l-am citit cu sufletul la gura!

S-a reluat votarea de la zero... Va plac? Merita un vot?
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Wow! Acum am dat si eu de articol, bintuind intimplator pe blog, pe care il am de multa vreme trecut la Favorites. Mi-a placut enorm. Mi-au dat lacrimile la povestea nasterii lui Andrei, m-a luat cu fiori citind povestea nasterii DC. Mirela, nu pot sa te imbratisez personal, dar macar virtual.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaN spune:

Felicitari Mirela! Pentru interviu si mai ales pentru DC. Eu l-am descoperit intr-un moment greu al vietii si am intalnit aici fete minunate care m-au ajutat sa-l depasesc. Oare ce-as fi facut fara ele?
Iti multumesc!

Raluca, mami de www.dumex.com.my/members/tickers/97266/ticker2.png border= 0 > < /a> " target="_blank">Catalina-3 oct'05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Mirela ,nu vreau sa te perii, cuvinte de lauda s-au scris deja ,vreau doar sa spun ca momentul in care am descoperit DC m-a facut sa uit de destul de multe alte lucruri pe care le faceam in timpul meu liber .O fi de bine /o fi de rau ? Deocamdata m-ati prins .Aaa,si inca ceva ,are niste ochi juniorul tau ...nu vi se-tampla sa va hipnotizeze ? Te-asteptam la 4-12 ani .



The most beautiful thing in life is LIFE itself

Mara mami de Tibi-Mares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petaluda spune:

Felicitari Mirela, pentru toate realizarile din viata ta, si mai ales pentru acest site minunat. Cred ca toti membrii DC impart cu tine iubirea acestui site.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

Mirela impresionanta povestea ta si felul in care stii sa o pui in vorbe. Felicitari si Multumim!

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si Ioana (n. 23 martie 2005)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Am dat si eu de interviu.
Felicitari, Mirela, ai o poveste de viata impresionanta

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Poti ajuta si tu!

Mergi la inceput