desprecopii si eu in revista Business Woman

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

FELICITARI MIRELA!!!!!
Am citit articolul pe blog, dar o sa cumpar si revista, sa il citesc mai pe indelete!
Esti o femeie pe cinste, curajoasa si...datorita voua ne-am facut multi prieteni!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Mirela,m-a impresionat mult interviul,ai povestit tare frumos.
Va doresc multa bafta in continuare.

Anca,mami de doi nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Nu am de spus decat trei cuvinte:frumos,simplu si curat.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

felicitari mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

mirela, imi esti foarte draga pentru ca si eu am copilarit "īn cel
mai pasnic, lung, plictisitor si frumos oras de munte al
Romāniei" si tocmai de asta ma bucur inzecit pentru succesul tau!








meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaZ spune:

Mirela, recunosc ca e prima data cand ma surpind emotionata de citirea cuvantului "partid". In viata mea nu m-am gandit la politica, dar daca va exista vreodata un partid "Despre copii", ma declar membru de pe acum!
Multumesc pentru felicitari celor care au citit articolul "Inteligenta emotionala in educatia copiilor". Daca vreti mai multe articole gasiti pe www.parenting.ro.
Si ... eu n-am copilarit chiar in Campulung, dar impartasesc aceeasi bucurie ca si meqbenq fiindca sunt ... din Suceava.
Succes tuturor!
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

va multumesc din suflet la toate!

va pup cu drag,
Mirela



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:






Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

linda..si eu tot din suceava sunt de loc!!! felicitari si tie, am inteles ca si tu ai aparut in acelasi numar al revistei! (nick-ul meu e megbeng, cu g;) )

chiar am sa cumpar revista sa i-o arat bunicii mele, care am impresia ca stie tot campulungul, poate o recunoaste pe mirela




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

Mirela, frumos interviu, m-am apucat la job sa vars apa la soricei, zau asa ..m-ai facut sa-mi reamintesc inceputurile mele pe DC, acum muuullttti ani..parca nici nu-mi vine sa cred ca au fost atatia..sa-mi amintesc ca ceea ce-am intalnit aici n-am intalnit nicaieri, doar sunt tot aici, nu?...eu nu am maiestria ta in a povesti, insa-mi amintesc cu drag de prima intalnire DC, si chiar daca unii membrii vechi nu mai scriu cu aceeasi promtitudine(membrii printre care ma numar si eu), nu inseamna ca am iesit din viata DC, nu vreayu sa spun cuvinte mari, insa nu ma vad fara DC, nici-cand...mult succes in continuare si va pupam, pe voi, care faceti ca totul sa para posibil

Mergi la inceput