Vara 2008 in Turcia (5)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinaluca spune:

dina231
noi plecam la royal wings pe 25 mai, deci cu o zi inaintea voastra. va asteptam acolo. noi avem un bebe Lucao sa ne distram super chiar daca noi o sa stam doar 8 zile
mai pleaca cineva la ROYAL WINGS pe 25 mai? noi plecam din bucuresti cu teztour
mama deLUCA 03.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Gata, ne-am facut si noi rezervarile. Si platile :)
Plecam pe 27 august, ne cazam o noapte la Canakkale, hotel Kolin, apoi 4 nopti la hotel Charisma in Kusadasi si apoi 10 nopti la hotel Spice. E batut in cuie, nu mai exista loc de dat inapoi. Abia asteptam plecarea...

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

arleena, mihaela, voi cum ati luat biletele pt. turcia de la eximtur? ati fost direct la ei sa inteleg, pt. ca pe site-ul lor n u gasesc nimik despre turcia. eu tot asteptam sa apara pe site. as vrea sa incerc si eu anul asta un sejur in turcia insa nu stiu cum sunt preturile la inceputul lui august pt. ca doar atunci pot. sunt amabili la agentie? te ajuta? pt ca nu am fost niciodata in turcia, nu cunosc zonele, stiu doar cam ce as vrea, cum as vrea sa fie, avand in vedere ca mergem cu 2 copii

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Nu stiu ce hotel sa aleg... Vegetatie multa, servicii super, facilitati de copii....am capiat deja tot cautand informatii despre hoteluri.

Ce ziceti de CLUB VOYAGE SORGUN????? Eu as cam incrina catre el. A fost cineva acolo?

Sau despre TURAN PRINCE WORD Side, CORINTHIA Tekirova, SIMENA SUN CLUB, Kemer?

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Noki eu nu as sti ce sa te sfatuiesc ptr vegetatie & so dar dau votul de incredere pentru lantul de hoteluri Corinthia, am stat la Labranda Corinthia in Bodrum si mi-a placut enorm de mult (eram fara copil atunci) si am inteles ca cel din Tekirova are vegetatie multa si era advertised in lantul propriu ca hotel cu bucatarie exceptionala.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

ad_rianna am cautat si pe la agenti, dar numai pe net si telefonic. plus ca am trimis mail direct la hotel de unde am primit oferte. la unele hoteluri e mai ieftin sa mergi direct prin ei, la altele e convenabil prin agentie....desi mi se pare ciudat cum e mai ieftin prin agentie, ca doar aia isi pun si ei comision.
anyway inca nu ne-am decis, adica daca ar fi dupa mine acum la aqua fantasy ammerge....dar cum ceilalti cu care mergem nu prea sunt de accord....inca mai cautam...desi nu am gasit ceva mai bun....adica la acelasi buget, zicea sotul ca nu vrea sa mearga cu 3000 si ceva de euro in vacanta ca asa imi ia masina.....nu am vrea super lux ca doar nu stai in camera decat sa dormi....si cum acolo mi se pare ca ai parte de fun cat cuprinde si pt adulti si pt copii sper sa-i pot convinge sapt asta sa mergem acolo totusi.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello!

Si eu sunt in cautarea destinatiei pentru vacanta de anul asta ... nu sunt hotarata inca / nici data nu am hotarat-o ! Sotul meu nu vrea sa mergem in iunie, pen-ca zice ca nu-i convine sa plece la inceputul verii si atunci cand toata lumea celalata e in concediu el sa fie la munca! Fir-ar sa fie! Probabil ca vom merge in septembrie, avand in vedere cele expuse deja ...

Noki eu am intrat pe toate destinatiile spuse de tine si cam toate par ok! Si Club Voyage si Corinthia ...
Am cerut si eu oferte si sa vedem ce iese!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Noki, am mai spus si la sfarsiul celuilalt capitol de Turan prince world: plusuri: aquaparc f fain, vegetatie, ditamai locul sa te plimbi (200000mp), pret bunicel comparativ cu alte hoteluri de 5 stele dotate cu aquaparc, minusuri zic eu destule: departe de aeroport (o ora jumate transferul), fiind mare hotelul dureaza ceva sa ajungi din camera la restaurant, de acolo la mare, aquaparc etc, e destul de vechi si nu prea recent renovat si se vede (are un aspect prafuit, de tabara comunista), plin de rusi (peste 90%), casutele de la club arata destul de descurajator pe dinafara, poate pe interior o fi ceva de capul lor, dar exteriorul e departe de 5 stele, plaja e cam naspa, nisip si pietricele, apa se adanceste brusc si imediat langa mal, sezlongurile sunt de cand e si hotelul, din lemn toate decojite, grele etc...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

DianaR, foooarte utile sfaturile cu turan. Mi-au prins bine, ca chiar oscilam. In cazul de prezentare a lui ca tabara Navodari, hmmmm, cam asa mi-a parut si mie, recuniosc, dar daca zici si tu ca asa este, atunci zic clar pas.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Cami, suna si la www.sejurulmeu.ro sunt foarte ok oamenii de acolo, zi ca din partea mea suni (numele - cel de pe mess si zici si de fetita Sarah) si cere oferta si de la ei. Lucreaza cu tur operatorul Ali Baba, deci opereaza cu Taromul.
Eu una am fost tare incantata de ei.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput