Vara 2008 in Turcia (5)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdanaty spune:

DEMETRA eu am fost anul trecut la PAPILON ZEUGMA cu 2copii de 6 respectiv 2 ani.A fost ok desi am fost la mijlocul lui septembrie .In acea perioada mini clubul pt copii era inchis.Aqua parq-ul se afla la piscina pt adulti,insa pt pitici sunt 2 piscine(una in curtea interioara si alta langa piscina principala)dotate cu cate 2 topogane cu apa.Plaja este cu nisip fin,iar intrarea in apa se face gradat.Singurul restaurant a la carte in care nu sunt primiti copii este cel japonez.Cat despre fructe si sucuri naturale le gasesti la orice ora.VACANTA PLACUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CornelB spune:

quote:
Originally posted by anamaria

buna cornel,

as dori si eu cele 2 programele despre care povestesti, mi se par foarte utile, cel putin cat am reusit sa inteleg!

vad ca nu ai PM activat...
daca poti trimite-mi te rog mail : miremirion@yahoo.com

multumesc




Nu stiu daca am PM-ul dezactivat, cel putin eu unul nu l-am dezactivat recent [si in trecut am primit PM-uri]

reclama = a treia oara, dupa atentionare. ai avertisment portocaliu.

As mai vrea sa-ti spun, poate te ajuta, ca in afara de Kemer [o imbinare spectaculoasa intre mare si munte] si Alanya, toate celelalte statiuni din zona ANTALYA [Belek, Lara/Kundu, SIde] au plaje superbe, cu nisip fin. Dintre ele, Belek este cea mai selecta, are un cadru natural de exceptie, cu foarte multa verdeata; multe hoteluri sunt in paduri de pini sau parcuri mari, minunate. Lara, o statiune mai noua, este renumita prin plaja sa, cea mai buna din toata Turcia. Side este o zona mai linistita, mai retrasa/izolata, cu preturi mai mici, dar poate cu cel mai bun raport pret/calitate. Kemer si Alanya au atuurilor lor, bineinteles, nu insist pe ele pentru ca am inteles ca plaja cu nisip este o conditie importanta pentru tine.

--

DEMETRA, la oricare din hotelurile amintite te-ai duce sunt convins ca vei face o alegere buna. Totusi, dintre ele Cornelia de Luxe ar fi de departe cea mai buna alegere, in opinia mea, urmat indeaproape de Papilloane [cu un plus pentru Ayscha, datorita intimitatii si linistii sporite pe care o ofera prin dimensiunea sa mai mica comparativ cu Zeugma, de exemplu]

Concediu placut tuturor

----




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

quote:
Originally posted by toanca

Buna fetele.
Am o intrebare.
A fost cineva la: CLUB BELCEKIZ BEACH - www.belcekiz.com - in FETHIYE
Daca da, cum e?



eu am fost anul trecut. este super. hotelul ok iar statiunea.. exceptionala. cauta in capitolul 3 postul meu, e aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=104790&whichpage=20
daca mai vrei si alte informatii cu draga inima.
Clyo noi anul asta mergem in Portugalia

Roxana



asta-i ultima "fitza" si la mine la birou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

cornel, iti multumesc pentru programel!

cu PM trebuie sa fie o problema tehnica, eu nu vad sa il ai activat?!

oricum, am primit mailul tau ...

Blog: Ajutati-l pe Razvan sa lupte cu o boala necunoscuta!

ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme:

Nascut pe 4 iulie (2000)
si
Vineri, 13 (iunie, 2003)

poze cu frumosii mei (si nu numai )
************************
Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu,
nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CornelB spune:

@anamaria: nu cred ca e o problema tehnic#259;, posibil s#259;-mi fi fost dezactivat de altcineva :)

--

@roxana: care au fost primul si al doilea avertisment, ca nu le-am vazut??!
Iti cerusem EXPLICIT parerea daca pot sau nu posta acel link, care iata se dovedeste util membrilor [e nu mai stiu a cata cerere]. Acest raspuns NU a venit, niciodata. Nu era mai normal sa scrii, simplu, "NU-L POSTA, VA FI CONSIDERAT RECLAMA"?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cornelb:
aici a fost prima oara cand am spus ca este reclama: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=118756&whichpage=12
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=118756&whichpage=17 aici a fost deja a doua oara cand ti-am editat link-ul - cu tot cu avertizare.

Clyo, nu stiam ca e fitza.... eu visez la asta de anul trecut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anc@ spune:

CornelB.
Imi pare bine ca am reusit si eu sa prind programul pina sa dispara.
Daca e considerat reclama nu ai ce face, dar...
Ce-ar fi ca la semnatura (sau cum se numeste) sa pui acea pagina cu programul? Adica atunci cind dai clik pe user apare ceva de genul pagina personala. Pune-l acolo! Si alti useri au acolo adrese ale unor agentii de turism, asa ca ar trebui sa fie ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

quote:
Originally posted by anc@

CornelB.
Imi pare bine ca am reusit si eu sa prind programul pina sa dispara.
Daca e considerat reclama nu ai ce face, dar...
Ce-ar fi ca la semnatura (sau cum se numeste) sa pui acea pagina cu programul? Adica atunci cind dai clik pe user apare ceva de genul pagina personala. Pune-l acolo! Si alti useri au acolo adrese ale unor agentii de turism, asa ca ar trebui sa fie ok.



imi pare rau dar asta tot publicitate este. imi poti nominaliza te rog pe PM userii care au in semnatura link spre agentii de turism?
as vrea sa pastram totusi topicul strict legat de parerile despre Turcia si nu cu mesaje off topic.
multumesc

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Cornel, destul de util siteul tau in sensul ca intradevar iti arata intr-un timp f scurt o oferta orientativa.....cat despre "reclama" sa stii ca nu m-a contactat nimeni de la agentia careia ii faci reclama si in plus, dupa ce i-am contactat eu mi-au parut f neinformati sau dezinteresati de cererea mea, desi ar fi fost vorba de 4 camere, peste 10.000 euro....

Eliza, Ilinca (7 aug 2006) si Mara (24 ian 2002)
www.flickr.com/photos/12803220@N00/sets/72157600616821266/" target="_blank">Antalya 2007


"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

continuarea in capitolul 6: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121125

Roxana

Mergi la inceput