Ai nostri, ca brazii! ian-feb05 ( 62 )

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

quote:
Originally posted by crinuta

quote:
Originally posted by tomasa
celebra dar si mie mi-a facut impresie buna, a fost f meticuloasa.
V. Erica, Ruxi este foarte frumoasa, tu stii ca ti-am mai spus! Nu ai dus-o niciodata la un casting?

mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)










Sunt de aceeasi parere. Poate n-ar strica sa o duci, macar sa fie in baza lor de date.

Crinuta si Rayan


Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm


Multumesc, dragelor. Eu credeam ca nu e prea fotogenica, dar s-ar putea sa aveti dreptate si sa-mi fac curaj s-o "promovez" pt ceva reclame... Poate imi spuneti si unde sa caut?







Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Liviana. Nu e vorba doar despre o carte, ci despre mai multe... Poate mai usor ti-ar fi sa te uiti aici:
http://www.librariasophia.ro/directorcateg.php?c=3&PHPSESSID=c22c849610361867a33159319364dee1

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Fetelor am intrat si eu asa fulger, am mai citit pe diagonala una, alta.
Multumesc de aprecieri pentru casa si locul alor mei, e intr-adevar de vis ! O relaxare si pentru noi in cele cateva zile care le petrecem acolo !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonadinca spune:

quote:
Originally posted by V. Erica

quote:
Originally posted by crinuta

quote:
Originally posted by tomasa
celebra dar si mie mi-a facut impresie buna, a fost f meticuloasa.
V. Erica, Ruxi este foarte frumoasa, tu stii ca ti-am mai spus! Nu ai dus-o niciodata la un casting?

mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)










Sunt de aceeasi parere. Poate n-ar strica sa o duci, macar sa fie in baza lor de date.

Crinuta si Rayan


Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm


Multumesc, dragelor. Eu credeam ca nu e prea fotogenica, dar s-ar putea sa aveti dreptate si sa-mi fac curaj s-o "promovez" pt ceva reclame... Poate imi spuneti si unde sa caut?







Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)




Dana, din ceea ce ai spus am inteles ca Ruxi este si mai frumoasa in realitate??!!! Mie mi s-a parut fermecatoare in foto! Mult noroc! O sa vin eu cu informatii despre un loc de promovare pentru copilasi dragalasi...Promit!

Norica si Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

quote:
Originally posted by simonadinca

Dana, din ceea ce ai spus am inteles ca Ruxi este si mai frumoasa in realitate??!!! Mie mi s-a parut fermecatoare in foto! Mult noroc! O sa vin eu cu informatii despre un loc de promovare pentru copilasi dragalasi...Promit!

Norica si Simona



Oana, multumesc pt aprecieri.
Nu am zis ca Ruxi este mai frumoasa in realitate, oi vedea-o eu precum cioara care-si lauda puiul, dar totusi... Ma refeream la faptul ca, pt o reclama, tb sa fii fotogenic/telegenic. Unii sunt frumosi in realitate, dar in poze/pe sticla nu arata la fel, si invers.
Astept info despre promovare copii.





Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Liviana, multumesc pt aprecierile la adresa piticilor mei si ai surorii mele. Gemenii au avut 2.300 kg si 2.800 kg, Apgar 9, respectiv 10. Sunt intr-adevar tare scumpi, iar eu sunt mandra tare de ei.

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Dana, cum ii cheama pe gemeni? Imi amintesc f bine trista poveste a sarcinii anterioare a surorii tale si ma emotioneaza mult faptul ca in sfarsit si-a vazut visul cu ochii si este mamica. Cu siguranta este o tipa foarte puternica. Sa-i traiasca!
Cat despre Ruxi, mie cand am vazut-o mi s-a parut intr-adevar ca nu este foarte fotogenica, in sensul ca in realitate este si mai reusita. Acum insa, pe masura ce a crescut, parca incep si pozele sa ii reflecte expresivitatea.

mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Simonica, si pe mine ma intereseaza acel loc de promovare de care spuneai.

Erica, eu iti pot spune unde l-am dus eu pe Rayan, si unde s-au si vazut rezultatele.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Fetelor, va intreb ce va determina sa mergeti cu copilasii la agentii pentru reclame ? Va intreb pentru ca eu am fost abordata de mai multe ori pentru Dragos si nu am fost de acord sa il duc, eu am vazut mai multe dezavantaje decat avantaje in asta si acum ma gandesc ca poate nu am apreciat bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by Lali

Fetelor, va intreb ce va determina sa mergeti cu copilasii la agentii pentru reclame ? Va intreb pentru ca eu am fost abordata de mai multe ori pentru Dragos si nu am fost de acord sa il duc, eu am vazut mai multe dezavantaje decat avantaje in asta si acum ma gandesc ca poate nu am apreciat bine...






Iti raspund eu, deoarece am ceva experienta la acest capitol.
Depinde de copil. Pentru unii este un chin o filmare, in timp ce pentru altii este o placere ( cazul lui Rayan).
Eu nu m-am gandit sa il duc asa de devreme ( eu consideram ca e devreme), pana cand nu a fost ales la gradinita, si atunci am spus, ok, nu am ce pierde.
Am mizat pe faptul ca el este foarte sociabil, vad ca are talent la teatru, se simte excelent in centrul atentiei, si nu m-am inselat.
Am considerat ca este o sansa pe care i-o dau, iar la primul semn ca nu va dori, sau ca ii este greu, clar opresc tot.
Nu fac nimic impotriva vointei lui, si asa va fi si de acum incolo.
Am facut o reclama pana acum, daca se vor mai ivi situatii, vom mai face, atata vreme cat el este la fel de fericit la filmari.

Eu l-as fi dus in locul tau, macar asa, sa vad cum reactioneaza. Niciodata nu se stie de unde sare iepurele ;)


Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput