AJUTATI-L PE MATEI!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

almo, uta_ciun, sper sa poata deschide parintii in curand un cont de moneybookers (similar cu paypal). ar fi ok? dintr-un cont de paypal deschis peste un cont bancar din Romania nu se pot extrage bani, au niste politici speciale in anumite tari de protectie impotriva spalarii banilor.

Happiness is a smile



Haideti sa il vedeti pe Andrei !

Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Matei,puiut micut si dulce,ma doare mult ca te stiu in suferinta atat pe tine cat si pe parintii tai...cunosc si simt aceasta durere!La aceasta varsta povestile au alte titluri:IN VACANTA LA BUNICI!SCRISOARE PENTRU IEPURAS!UNIVERSUL COPILARIEI!...iar tu,micututule,ne spui o poveste trista,amara pentru un copilas...
Iti spun si tie ce ii spun puiutului meu drag,Ionut in fiecare clipa:LUPTA PENTRU VIATA TA!Mama sta langa tine si iti da putere,iar cineva acolo sus te iubeste si te va ajuta!

Minoiu Mariana
-------------------
Il puteti ajuta pe Ionut sa fie un copilas normal! Sunt necesari 12.550 eur
Site-ul lui Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

doina_cel, eu personal am si moneybookers, deci mi-ar fi usor sa-i trimit bani...iar pt pers care au numai paypal si vor neaparat sa trimita prin paypal pot oferi contul meu...dar dureaza poate citeva minute sa-ti setezi un cont moneybookers si in felul asta banii ar ajunge direct la parinti fara sa mai platim comisionul westernunion pt trimis banii in tara


s-auzim de bine
uta_ciun



The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Am trimis si eu mail la mai multi ... sper sa ajute!

O rugaminte: puteti da si BIC-ul, adresa bancii si a titularului de cont? Ptr. un transfer din afara sunt necesare! Multumesc!

Sanatate multa ptr. Matei! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Si eu zic la fel ca Irinusha: avem nevoie si de IBAN cod si toate detaliile despre cont!

Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Tinind cont ca nu se trateaza in tara boala lui, nu poate apela la formularul acela de care s-a mai vorbit si statul sa plateasca o parte din tratament?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Of doamne, copilasi nevinovati:( Ne mobilizam, trimit saptamana viitoare ceva banuti si dau mai departe anuntul.
Doamne ajuta

“If you want to feel rich, just count the things you have that money can’t buy”
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Puiul asta de om e nascut exact in aceeasi zi cu gemenii mei! Sunt bulversata, socata. DOAMNE, cum lasi sa se intample asa ceva unui ingeras nevinovat!?!??!
O sa trimit si eu niste banutzi si am sa vorbesc si cu prieteni de-ai mei. Sper sa se adune suma necesara si Matei sa se faca bine. Nici nu stiu ce sa spun, mi-e groza sa-mi imaginez macar cum ar fi daca unul din gemeni ........ Doamne fereste!

Sanatate multa lui Matei si putere parintilor!

Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi , Cugetari gemene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Dragilor, cine are noutati despre Matei?

Sunt inca in asteptarea codul IBAN pentru a putea face un transfer din BE in RO.

A_N_K, tu ai deschis subiectul, poti sa ne spui ceva?

Cu bine,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Doamne ajuta-l!O sa trec si eu zilele astea sa depun niste banuti.Sanatate multa si putere parintilor!

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput