FIV 170

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns digeka spune:

Pisix, ai dreptate, nu am scris rezultatul investigatiilor - mobilitate slaba a , deaceea recomandat ICSI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

LucaLuca, o sa sune cam stupid dar....vreau sa fiu o vacaaaaaaaaaaaaaa.
Gestanta, evident. Si cum numarul 7 e numarul meu norocos, pot fi si ultima din rand, nu ma supar.

A, era sa uit, poti fi eroina mea daca vrei, abia astept sa te urmez! Ca o vacuta cuminte....si gestanta, repet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

FETELOR,VA MULTUMESC PT RASPUNSURI,intru maine dupa ce vin de la eco,sa va spun ce mi-a spus proful,va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

digeka - si o ultima intrebare (indiscreta) : cati ani ai ?
Draga mea tu ai intrat la naturiste ? miki e specializata pe infertilitate masculina ( e o AzooGirl) si stie tot felul de leacuri de mobilitate.
Si acum nu vreau sa-ti dau prea multe sperante dar sunt fete care au avut rezultate foaaaarte bune cu ele.
Eu zic sa te interesezi poate pana la FIV-ul urmator il bagi pe sotiorul tau la o cura zdravana de naturiste si se imbunatateste ceva.
Intre timp incerci sa te verifici si tu cat mai bine si sa imbunatatesti din mers (fetele de-aici te invata de toate) asa ca la urmatorul FIV vei ramane gravida :-)

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)

Sonia are nevoie de sufletul tau bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Felicia si Oanademunk vreau sa va urez din suflet mult curaj s-o puteti lua de la capat!!
Zouounaki vreau sa fii un tauras optimist si vei reusi!! Felicitari pentru endometru si multa bafta!
Pisix mie mi-au apaut pete rozalii de vreo trei zile si dureri de burta din cand in cand, insa n-a sosit z1 inca.(o astept mai mult ca niciodata!)

Astept fiv-uletul meu norocos de martie-aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Fetelor, multumesc de sustinere! Ma bucur atat de mult ca este o noua zi si sunt in tzara desi ma ustura efectiv ochii!!Aveti dreptate data viitoare cand merg la consultatie pe 21 am sa le cer socoteala vorbesc foarte serios>>>am io o lista mare de intrebari
Dream am sa il rog pe al meu sa sune sa vedem ce s-a intamplat cu embrionasii aia de 2 celule in ziua4.
Luca apropo de presenti;ent eu am avut tot timpoul presentimentul ca nu o da fie, dar ma asteptam la un ET>>>>
Kora promit ca am sa pap cat mai santaos!
ma duc urmeaza o zi plina de tradus dupa o zi de cosmar si o noapte nedormita dar asa de mult ma bucur ca am ceva sa imi tin mintea ocupata
pupici si bafta tin pumnii11

whisk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna tuturor!
Am intrat sa va salut si sa va doresc tuturor o zi cat mai frumoasa!!!

Dream mi-a fost dor de tine.Eu incep la cm urmator,care trebuie sa soseasca in curand.Tu?Doamne ajuta,sa fie anul cel norocos si pentru noi!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Ioanatugs - pai iti recomand niste abdomene (sau o sauna) vin rosu diseara si niste iubire si maine ...esti rezolvata

Buna dimineata fetelor, voiam sa ma laud cu noua mea titulatura asa ca ... iata-ma !



PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandyG spune:

BUNA DIMINEATA FETELOR!va doresc la toate o zi buna .este prima data cand va scriu,dar va urmaresc din umbra de ceva timp si abia acum mi-am facut curaj sa va scriu.Sper sa ma primiti si pe mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

Felicia,Oana,Digeka
Goggy siLuca vreau si eu in clubul vacutelor
Toate sa aveti o zi placuta


A visa asta-i fericirea;a astepta asta-i viata-Victor Hugo

Mergi la inceput