Gravidute & Mamici de Iasi (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna noaptea!


Alina-Mirela cu DAVID 27.06.2007
www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?id=9198" target="_blank">Votati-l pe David!

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Diana, si eu tot varianta in ro, dar se cheama totusi Monopoly. "Bunul gospodar"? Aduce a "palitura de pedeapsa", "galsheava pi sher" etc

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Oana sanatate baiatului! Ai grija si de tine! Cum ai facut sa ajungi la 62, ca eu am slabit, apoi iar m-am ingrasat!

Alina-Mirela cu DAVID 27.06.2007
www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?id=9198" target="_blank">Votati-l pe David!

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

David e fresh! Noi tare ne-am baga la somn, dar ti-ai gasit....

Alina-Mirela cu DAVID 27.06.2007
www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?id=9198" target="_blank">Votati-l pe David!

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

quote:
Originally posted by alynta27

Oana sanatate baiatului! Ai grija si de tine! Cum ai facut sa ajungi la 62, ca eu am slabit, apoi iar m-am ingrasat!

Alina-Mirela cu DAVID 27.06.2007
www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?id=9198" target="_blank">Votati-l pe David!

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!





Alina, simplu. O saptamana de gripa = 4 kg minus.

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Eu va salut. Merg la nani. Aveti grija, nu lasi lumina aprinsa. Cica somnul trebuie sa fie in intuneric complet.


(Si hai, trezirea! Eu ce citesc maine dimineata? Nici un pui descracanat, nici o iesire de dupa canapea...A dat astenia asta si peste voi. Melancolie blegoasa peste tot. Ma duc sa visez frumos. Stiti voi, Martini, un club, ceva jazz. Pe Clooney il las Mihaelei. Mai am Tavalite pentru maine la cafea. Acum sunt mai bune, pentru ca sunt patrunse de glazura de cioco mai bine)

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Oana - multa sanatate lui Stefan si tie! Domi e bine, a terminat antibioticul, doar ca de 2 zile e ragusit, ma gandesc ca o fi de la tipat, se poate?

Alynta - e prea devreme pt somn, David stie

Diana - ce bine ca o sa petrecetidar cum de se fac petreceri in post?

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Miha, nu ma bag in visul tau, dar eu cu www.facade.com/celebrity/photo/George_Clooney.jpg" target="_blank">asta n-as bea nici o cinzeaca dimineata, inainte de serviciu la dugheana din colt.

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ghinetz

Ralu, cum a fost prima noapte singura? N-a venit vreun Zburator pe la fereastra ta (nu liliac, ci Zburator de ala Heliadescian-Radulescian;



Hello! Hello!

Intre un spalat si un intins de rufe, am reusit sa ajung si pe aici, incercand sa recuperez ce ati prestat azi... la scris ma refer...

Dimineata n-am mai apucat sa va scriu nimic, ca m-au lasat astia de la RDS fara net. Cand am venit acasa, iar nu mergea. Am sunat, ca de obicei, iar cu reclamatia, iar cu nervi, iar... In nici 10 minute a aparut net-ul... Mama lor de RDS! M-am saturat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sper sa nu plece iar.

A... ma intrebai Oana cum a fost... Pai in afara de faptul ca n-am avut somn, am facut treaba, m-am uitat la filme pana la 4 dimineata si am dormit pana la 11.30, a fost OK totul
Chiar sunt f linistita si, cum ziceam aseara, imi prinde bine perioada asta. Ca tare multe stresuri mai aveam in ultima vreme...
Intre timp s-a rezolvat si cu masina fratelui problema pe care nu reuseam noi sa o scoatem la capat. Deci s-a mai dus un stres .
Si acum e batut in cuie ca ne-o da in concediu. Yupiiiiiiiiii!!!!!!!!
Prin urmare, pana in iunie, cred ca numai cu asta va voi teroriza. Sa nu ziceti ca nu v-am avertizat

Am vazut printesa Amira.

Cristina, salutari si de la mine pentru Andreea si Sebi... Sunt Ok, da?

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ghinetz

Miha, nu ma bag in visul tau, dar eu cu www.facade.com/celebrity/photo/George_Clooney.jpg" target="_blank">asta n-as bea nici o cinzeaca dimineata, inainte de serviciu la dugheana din colt.




bey, ce-ai tu cu Georgica???? Si eu-s fana de-a lui...


A... ca uitasem sa-ti zic: nu m-a furat nimeni azi-noapte. Dar, ma rog, cred ca ti-ai dat si singura seama, de vreme ce ma vezi pe aici...
Sanatate la pitic! Ai si tu grija de tine!

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput