Aspirante optimiste >20 ani (279)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Neatza!
M-am trezit azi cu intepaturi in burta si balonata. sper sa nu fie semn de cm.
Fug sa dau o tura prin oras sa vad ce vizitam azi.
Ne auzim diseara.

==========
Corina
Albumul meu

http://tt.lilypie.com/gqapp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelaalba spune:

ANCADRAGOMAN-ti-am citit poveste.M-am distrat!ai umor!Si ti-am vazut si pozele!E super fetita ta!Sa-ti traiasca si sa va aduca numai bucurii!
in leg cu intrebarile , am niste rez de la analize! Ce ziceti de ele? Sunt ok?
ZIUA 6 FSH-7,46 mIU/ml

ziua13 FSH 6,17 mIU/ml
LH 8,80 mIU/ml

-urmeaza sa le scot pe cele din ziua 19(fsh si prolactina)Abia atunci , avandu-le pe toate , a zis doctorul ca se uita peste ele.Dar eu nu mai am rabdare.Poate imi spuneti voi daca sunt sau nu ok

mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:

Buna dimineata


Monica LA MULTI ANI !!! Iti doresc sa ai parte numai de bucurii si realizari si sa fii super sanatoasa !!!


Fetele ... poate cineva sa imi explice cum ajung la spitalul Giulesti (stiu unde este stadionul, daca o avea legatura...) am maine monitorizare si nu stiu cum sa ajung. ms mult anticipat.

Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

de valori nu stiu ce sa iti spun dar trebuie sa ai acolo limitele sup si inferioare.
multumesc ptr urari
dar de ce in z6 si 19?eu am facut in z3,14,21

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelaalba spune:

Scuze- nu era 19 era 20.Eu le-am facut in zilele 6-13-20 pt ca 7-14-21-picau sambata si laboratorul era inchis.Medicul a zis ca e bine si inainte cu o zi.
Spune-mi te rog, faza foliculara inseamna inainte de ov si luteala inseamna dupa ovulatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

da ,asa este

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Bebi tin pumnii sa fie bine si ramai cat mai repede gravi si de data asta sa fie cu noroc!

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Ruxandra,daca mergi dinspre Orhideea, spre stadion, este un refugiu de tramvai in fata reprezentantei Ford,spitalul este vis a vis.Daca mergi dinspre stadion spre Orhideea, lasand stadionul pe partea stanga, adica esti sub podul Grand, mergi cam vreo 500 m si dai de spital pe partea dreapta.
Offf, sper ca ai inteles, nu prea ma pricep la explicat adrese.


http://tt.lilypie.com/VB4Xp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

kitzy mersi iubita ...sper si eu sa am mai mult noroc data viitoare si sper ca luna asta sa pot ramane gravi daca dr imi zice ca nu pot ramane si sa astept pana luna viitoare si sper sa raman atunci, si sa ma ajute Bunul Dumnezeu sa am sarcina pana la termen .

Anca..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:

quote:
Originally posted by arinaa

adelaalba sigur te ragasesti si tu aici....deci esti bine primita .Vroiam doar sa-ti precizez ca noi nu suntem un grup suntem doar aspirante...in partea cealalta e grupul de"prietene"vechi unde noua ni s-a sugerat sa nu ne bagam nasul....si nu ne mai bagam...il tinem la cutiuta,uite un de la noi de bun venit

http://tt.lilypie.com/Lg7Ap2.png



Arianaa....nu ne linistim?!?...te rog...gata...
....mi-a facut suficient rau toata povestea asta..
Te rog pune discutiile astea deoparte..


www.tickercentral.com/view/9jaj/1.png " target="_blank">.......


TESTELE MELE!!!...




LAURA +4

Mergi la inceput