Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (15)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Adriana asa e, sunt extraordinari de dezghetati.
Da ai putea sa faci si tu un subiect cu perlute despre fiiutu ca nu iti pica tastatura jos , sa radem si noi

va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Da nu prea stiu cum sa fac, si nici nu stiu daca se incadreaza la "perlute" sau altceva.
De ex: mami, eu can ma fac mare o sa am o gagica pe care o s-o cheme adriana si o sa am doi copii: robert si emy. Deci, cand ma fac mare si am gacica si 2 copii pot sa mai stau cu tine si tati acasa?
El mai mult isi pune intrebari dinastea "existentiale": daca o sa avem un bebe mic unde o sa stea el? la noi mai mami. Si cine o sa fie mami si tati lui? Tot eu cu tati. Si cand o sa cresca bebe mic ce o sa fie :fata sau baiat?
Deci cam dinastea are el mai mult. Daca ma inveti fac si eu cu perlute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Ramy-pina la perlute mai am de asteptat
eu ma distrez si acum de ea de ce fete face si daca are ceva in mina jucarii sau o las sa vad ce o atrage si ce o duce caputul
e o figura de pe acum abia astept sa-mi vorbeasca si sa vina sa ma pupe
eu ma duc des si-mi pun obrazul la gurita ei si ii tot cer pupici iar ea da sa muste si dintucii ei



ticker
mamicąde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Adriana-e un scump si al tau cu existenta
ce preocupari are sint simpatici la maxim



ticker
mamicąde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Katiapam asa e , sunt mortali. Eu cand era Robert mic imi tot faceam probleme ca nu vb. Si atunci cand si-a dat drumul la voba atunci nu i-am mai putut "inchide" gurita. de atunci vb intr-una. Eu cu sotul cand e el treaz nu putem vb nimic serios ca nu ne lasa ca trebuie sa vb el. e foarte vorbatet. Nu tace o clipa. doar cand doarme si nici atunci ca si in somn mai vb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Adriana-iti ziceam intr-un mesaj dar cred ca ai sarit,cit e ora la tine? in ce oras esti? de citi ani esti acolo? cum te-ai obisnuit?
si eu as merge acolo



ticker
mamicąde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kati
Ramy

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Am citit Katiapam dar m-am gandit ca acum e cam tarziu sa-ti raspund. Acum la noi e 12.35 ziua. Acum suntem cu 6 ore inapoi fata de romania. Noi suntem in statul Indiana. Suntem aici numai de 1 an jumate. Ce sa-ti zic de aici? E mai bine un pic ca in Romania dar nu extraordinar. Adica nu e nici pe departe ceea ce se aude in tara ca ar fi. Eu am cam inceput sa ma obisnuiesc aici dar nu de tot. Poate si din cauza ca trebuie sa stau acasa. Nu am drept de lucru si aici e foarte riscant sa lucrezi la negru ca daca te prind te trimit acasa urgent. Si stam si intr-un orasel mic deci slabe sanse. Asa ca stau acasa deocamdata si duc dorul familiei si prietenilor de acasa. Probabil daca as lucra si eu ar fi alta situatie. Aici te descurci binisor cu un salariu in casa. Cand sunt doua salarii e mult mai bine. Dar de ce vrei sa vi aici?
Daca mai vrei sa ma intrebi ceva de pe aici iti raspund cu placere.
pupici la toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

gina, trebuia sa ma intrebi pe mine si-ti spuneam eu ca vineri sa nu te duci la itm ca nu au program.eu de luni incep drumurile pe acolo.am de dus declaratiile, statele, etc.
si al meu a mers tarziu, tot la 1 an si 3 luni, de vorbit tot tarziu.el pe toate le-a facut mai tarziu dar si cand le-a facut....adica a vorbit cat de cat bine, in propozitii, a mers bine dupa aia.
ramy, acum m-am adunat de pe drumuri, poate vb diseara.
pupici la toate.

adriana&razvan 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Adriana-m-sotul meu avea visul usa in singe
din pacate cind a incercat pt viza nu a primit-o si asa a venit aici
ma gindesc ca nu e ca pe roze nicaieri in lume,acolo e f greu de ajuns si peste tot e greu dar mi-ar placea macar in vizita,cine stie poate poate in viata......
mai spune-mi cum e pe acolo,nu stiu asa in general
Nastasie-pupici si mai ia o pauza



ticker
mamicąde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput