Lost - ultimele 3 serii

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Nici nu se putea un final mai plin de suspans....
La cat de nemuritor si de important era Jacob, ma mira ca a putu fi omorat atat de usor!Parerea mea e ca Jacob nu a murit...asa cum nici juliet nu a murit... sau nu stiu?!
Nu cred ca seria 6 va incepe in aeroport... cine stie?!... au un an la dispozitie sa inventeze alte scenarii...lasati-va imaginatia sa curga si veti vedea ce va urma...

Niciodata nu trebuie sa plāngi dupa ceva care nu poate plānge dupa tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Da, cine stie ce se mai gandesc scenaristii pana atunci. Sper sa o revedem si pe Juliet, a fost emotionant tare cand i-a spus If I never meet you, I can't lose you...
Oare daca le reuseste planul si avionul aterizeaza fara probleme in LA, ei vor avea vreo amintire cu privire la ce s-a intamplat? Se vor recunoaste?
Cat avem de asteptat, of...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Adica s-a terminat sezonul?Serioooos???
Eu credeam ca sapt. viitoare avem continuarea.
Bey,nu ma mai joc,toate se termina,eu ce mai vaz???

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Daaa, asa ma gandesc si eu, unde ma mai abonez, ce serial. Daca te lipesti de vreunul bun, sa dai de stire si la mine.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

24 - ati incercat ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Andra, normal dar stii ,zilele astea vroiam sa inchiriem ceva si al meu arunca magareatza pe mine.Du-te tu!Asta ca sa nu-si mai bata el capul,iar eu ma gindeam sa va intreb pe voi ce filme bune recomandati(ma refer la filme "normale" nu serii,dar merge orice)Ce recomandati??Hai repede

Vlada,am vazut 24 pina anul trecut cred.Am impresia ca noua serie a aparut dar nu l-am "inceput" inca.Nici nu mai stim la ce sezon l-am lasat.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

24 e tot cu actiune? Ca mi-au placut astea de te lasa sa-ti rozi unghiile de la o saptamana la alta in asteptarea urmatorului episod.
Cat despre filme, Hanne, eu tocmai ce am tras Revolutionary Road cu L Di Caprio si Kate Winslet, am auzit ca e foarte bun, acum sa vad si iti zic.Si mai zic fetele de The Other Boleyn Girl ca e tare fain dar desi il am nu am apucat sa il vad.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Andra,si 24 e fain.Tot actiune,bombe,teroristi,presedinti,asasinari,rapiri,ca`n filme Fiecare actiune se petrece in 24 de ore si e palpitant cind iti masoara pe ecran ora,minutu` si tragedia care te face sa transpiri
Sar`na pt. titluri,eu nu stiu cum o sa le vad ,poate le inchiriez ca la descarcat de pe net nu ma bag,nu stiu de ce dar am probleme cu pc-ul

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Gata, gata ... avem ce rumega pana la anu, dar m-a umplut de nervi finalul.
Iar m-au lasat mai aeriana decat m-au gasit de ma simt chiar proasta, ce le-o mai bubui mintea de data asta ?
Imi pare rau de Julliet, imi placea rau de ea. Si ma tot intreb cum de a murit asa usor Jacob? Pentru ca a fost omorat de un om ? Cred ca ala negru de la inceputul episodului care a furat fatzada lui Locke nu putea de fapt sa-l omoare si de aceea a convins un om. Tot ala o fi fumul negru ? Or fi dualitatea bun-rau si s-or chinui sa arate ca oricum ai lua-o oamenii tot spre rau trag ?
Plus Jacob vizitandu-i pe toti cei prinsi in capcana timpului in momente extrem de delicate ale vietii lor ... hmmm
Deci la ce ne mai uitam? Inteleg de la voi ca 24 merita ? Dar Cei 4400 ? zicea o colega ca e cam sf, dar nu stau asa bine la franceza ca sa inteleg tot ce zicea ea asa ca nu pun mare baza pe ce am priceput eu.

Fa Doamne o minune !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Am reusit si eu aseara sa vad season finale si penultimul episod si acum stau pe ganduri . Ce se va intampla? Richard i-a spus lui Sun cand ea a intrebat de Jin ca stie despre cine e vorba pentru ca i-a vazut murind... oare chiar mor? Ce sens mai are totul atunci? Mi s-a rupt inima cand l-am vazut pe Sawyer suferind dupa Juliet .

Oare ce an era cand l-a aratat pe Jacob cu acel tip la statuie? Si care e Locke defapt? Cel viu sau cel mort? Cel viu e defapt tipul cu care vorbea Jacob cand era statuia intreaga? Hmmmm, nu mai inteleg nimic .

Nu stie nimeni vreun spoiler pentru sezonul viitor?



Good things happen to good people.

Mergi la inceput