Gravidute si mamici de TIMISOARA (13)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

otim, clau aveti dreptate, m-am gandit si eu... o sa cumpar la momentul potrivit.
Clau cu Tustele singura nu pot sa ies... e caruciorul prea mare, pana prin aprilie cand trecem la varianta sport. Atunci bagam o intalneala?
simo imi cer scuze, n-am apucat sa anunt fetele despre nasterea ta...mi-e jena sincer. In decembrie lucrurile pt. mine o luasera complet razna.

voi unde ati facut eco de sold? pediatra m-a trimis la un dr. la spitalul de copii... si ma enerveaza ideea sa merg cu Tustele dupa maine sa asteptam pe coridoare, asa ca maine imi fac programare la Boia la cab. la Cioata. Sau dati-mi alt varianta.




PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Simo, eu nu pot vedea pozele tale Setot incarca si se tot incarca si nimic Ma gandeam ca poate ne stim din vedere sau de pe la scoala...si vroiam sa te vad...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

ehee fetele mele, sunt si eu pe aici... si Simo jos mana de pe tuste... ca sunt promise la baietii nostri inca de pe vremea cand erau in burtica

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Pussi, sigur ca ne intalnim si in aprilie, abia astept sa vad cum se conduce carutzul dublu!!! Eu stiam ca pe la 6 luni trebuie facuta eco la sold.De ce trebuie asa repede la tine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Am fost azi cu Raul la eco transfontanelar la boia... cica are un chistulet..dar nu pe zone cu centri motori sau de vorbire Am primit Tanakan si vit B complex ... nu avem voie vaccin pana peste o luna cand mergem la control... Asta e pe bune ca asa a zis Bacos nu ametita de Boia care a uitat sa imi dea reteta si dozajul medicamentelor... noroc ca am fugit si la Bacos cu rezultatul si ma luminat el

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Pussi sa stii ca la BB nu iau facut... A mers cu iasminica si a trimis-o acasa... ca e prea devreme.

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Sorry Simo, dar asa e, Anka are dreptate!! ne-am facut abonamentul la o intalneala la Mall cand eram cu ditamai burtanele, de se mira tot Mall-ul cum de s-au nimerit atatea gravide pe metru patrat.Eram super haioase si parca tot Mall-ul se uita la noi :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by happyclau

Sorry Simo, dar asa e, Anka are dreptate!! ne-am facut abonamentul la o intalneala la Mall cand eram cu ditamai burtanele, de se mira tot Mall-ul cum de s-au nimerit atatea gravide pe metru patrat.Eram super haioase si parca tot Mall-ul se uita la noi :))

happy lu' Patrick 07.09.2007
http://picasaweb.google.com/claudiascopet/Patrick6luni?authkey=mekayTWOA24



ce vremuriiiiiiii

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Anka,ma bucur ca te-ai mai linistit si ca Raul e ok!
Simo, la ce pediatru mergi, la noi in zona?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Fetele, va invit si pe site-ul www.timisoarareclama mascata//avertizare, in 8 martie s-a infiintat(desi noi existam printr-un grup pe yahoo din 2005), o prietena a mea e admin-ul, sunt multe fete faine si acolo, si cine stie poate o sa va placa si pe acolo.

Mergi la inceput