Gravidute si mamici de TIMISOARA (13)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Mihaser multumesc ca m-ai adaugat pe lista.

Fancy eu am fost pana acum de 2 ori la budau si momentan nu am pretentia sa isi aduca aminte de mine, chiar foarte bine. In mod sigur isi aduce aminte de mine pentru ca am o figura de care iti amintesti usor, iar cu istoricul medical se rezolva ca tin toate hartiutele de la el.

Momentan eu mai usurel cu miscarea ca ultima data la control mi-a interzis sa fac efort. In 15 ma duc din nou la consultatie si sper sa fie totul bine. Inainte imi faceam si eu vise de pillates si gimnastica si plimbari acum m-am cam desumflat. Bine ca burtica s-a umflat... dar in rest...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Miha, LA MULTI ANI!!! (cu intarziere, scuze din nou!!!) dar sper ca ai primit mesajul chiar de ziua ta pe mobil.
Cum a fost in minivacanta??? asteptam vesti...

Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Bun venit printre noi Irina! Sarcina usoara!

Cat despre concediile medicale va pot spune ca eu cu Alex de pe la 5 luni am stat tot in medicale pana am nascut si nu a fost nici o pb.
Iti da medicul ginecolog 2 sapt apoi medicul de familie si tot asa ptr ca cica nu pot sa dea mai mult de 14 zile sau asa ceva.

Miha, ce fain de cursul de la Mall, poate reusesc sa ajung si eu dar slabe sanse ca nu stiu ce o sa fac sambata.

Noi am fost cu casa intoarsa ptr ca am inceput modificarile ptr camera fetitei si i=am schimbat si patutul lui Alex intr-unul mare cumparat de la Ikea si e super incantat de el doar ca avem pb cu salteaua ca am cumparat una pe care scria ca e de 200 cm si de fapt era 190 cm. Tampiti si producatorii astia de saltele. Asa ca astazi am mers sa o schimbam, sa speram ca asta v=a fi ok.
Pe mine m-a apucat si sa zugravesc si sa izolez interior camerele inainte de nastere dar, din pacate, nu gasesc un zugrav bun sau o echipa buna care sa=mi faca cat mai repede.
Stiti voi pe cineva fetelor??? ma ajutati si pe mine? ca sunt cam disperataaaaaaaaaaaaaaa

Pupici

Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Miha, ne schimbi si noua capitolul ???? pls !!!

Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Cristina multumesc! Am primit si SMS! Multumesc mult! Tu ce faci vineri?

Irina inca nu te-am adaugat insa o sa te adaug in noul capitol!

Ank Raulito iubaret de mama!

Va pup gashca!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput
Mergi la inceput