Gravidute si mamici de TIMISOARA (13)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otim spune:


buna cafea Mami de bebe Chris

pentru cei care la finalul saptamanii sarbatoresc Sfintele Sarbatori de Pasti noi va dorim un fericit si
Iepurasul mustacios e de Paste norocos, nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonac, mielul fript si un Paste Fericit!

noi plecam la bunici + botez si lipsim cateva zile , sper ca la intoarcere sa am ce citi

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Buna si de la noi... Distractie Otim.... si multumim de complimente
Cristina bucurosi de vesti... ... si mai asteptam povesti despre dansatorul Alex
Clau tot mai mare e feciorul tau si mai scump bineinteles...


Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Ashera ma servesc si eu cu cafea la ora asta... pana acum nu am avut timp, am avut grija sa il obosesc pe fiu-meu sa doarma bine de amiaza sa ma mai lase libera

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Am intrat si eu pe fuga sa salut!
Fetele eu tot citesc, insa de scris nu mai apuc.

Pussi azi am trimis si noi contractele la Cluj...acum astept kitul de recoltare.

Cristina ma bucur ca sunteti bine! Ai grija de buburuza!

Noi am fost la cumparaturi si la Premaman, dar si in Bega la 2 e un magazin cu hainute dragute pentru bebelusi.
O sa-l dau pe Cristian la gradi aici langa mine pe Ion Roata la Chip si Dale...M-am gandit sa-l duc acum pana la 13:30 si apoi din toamna, daca e ok pana la 16. Voi aveti idee de gradinita asta cum e? Mie mi s-a parut ok...desi cam scumpa, dar are tati cu ce plati!

Va pup! Maine mergem la o petrecere la un baietel care face 5 ani si e amic cu Cri!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by mihaser

Salut!

O sa-l dau pe Cristian la gradi aici langa mine pe Ion Roata la Chip si Dale...M-am gandit sa-l duc acum pana la 13:30 si apoi din toamna, daca e ok pana la 16. Voi aveti idee de gradinita asta cum e? Mie mi s-a parut ok...desi cam scumpa, dar are tati cu ce plati!

Va pup! Maine mergem la o petrecere la un baietel care face 5 ani si e amic cu Cri!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2




miha stam aproape!!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Buna dimineatza. Iar va dau eu

Paste Fericit celor care sarbatorec Pastele wendul asta

Noi ne luptam in continuare cu diversificarea. Cateodata simt ca ma lupt cu morile de vant . Chris nu mananca in continuare mai nimic, doar cateva lingurite..cantitati infime de mancare...
Am fost la dr si ne-a recomandat sa-i dam o saptamana vitamine. Incerc si asta, desi nici vitaminele nu vrea sa le ia...
Of, sunt din ce in ce mai stresata cu papa....




Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

yasmi noi stam pe Irlanda la bloc (deocamdata!) chiar vis-a-vis degradi aia de stat...O sa testam noi gradinitele din zona si va anuntam care e cea mai ok. Sau voi va doriti bona?

ashera nu dispera! ei in perioada de crestere nu prea papa! eu i-am dat lui Cri ascovit si i-a crescut apetitul! Incercati si voi!

Pupici tuturor! Mi-am gasit in sfarsit un instructor bun de conducere si sper sa iau si eu permisul in aprilie...Va imaginati ce bine arat cu ditamai burtoiul la volan!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by mihaser

Salut!

yasmi noi stam pe Irlanda la bloc (deocamdata!) chiar vis-a-vis degradi aia de stat...O sa testam noi gradinitele din zona si va anuntam care e cea mai ok. Sau voi va doriti bona?


Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2




miha eu stau pe borzesti!!
nu vreau bona, eu sper sa stau cat mai mult cu iasmi. oricum cel mai probabil acolo la gradi cand voi o sa o dam!!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonicutza spune:


PASTE FERICIT !!!!!!


Fie ca Sfanta Sarbatoare a Invierii Domnului sa va aduca cele 4 taine divine: incredere, lumina, iubire si speranta. Eu si Tobia va uram Sarbatori Fericite incarcate de de seninatate si bucurie !!!

ptr. cineserbeaza astazi ....
si apropos, dau eu astazi, deci......

POFTITI LA fetelor !!!


Simo fericita de TOBIA 12.12.2007

http://www.flickr.com/photos/12428784@N05/sets/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonicutza spune:

quote:
Originally posted by Ank83

Simonicutza nr de la cabinet dr Bacos e 201836

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



merci mult Anka dar mi-am dat seama ca trebuie sa merg la Dr. Boia ptr. ecografie la bazin, am confundat dr., iar nr. lui Boia il am, lucreaza la Clinica lui Cioata.


Simo fericita de TOBIA 12.12.2007

http://www.flickr.com/photos/12428784@N05/sets/

Mergi la inceput