Gravidute si mamici de TIMISOARA (13)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otim spune:

buna dimineata tuturor , putin de citit ...



TREZIREA GATA



Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

quote:
Originally posted by Ashera

Da, Otim, e nasa noastra si lucra la respectiva firma de transport. Acum e in concediu de maternitate, ca are si ea un baietel de 4 luni Ce mica e lumea, nu ?

Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u



si daca stiai de cand doream sa te intreb ??
felicitari nasei voastre pentru sa creasca mare maaareee sanatos si voinic . Lumea e miccaaa rau .



Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

quote:
Originally posted by happyclau

Help fetele!!!
Ne dau dintishorii si suntem cam suparati!! Stie cineva de cate ori pe zi pot sa-i dau cu gel de dinti? Am prospectul dar din pacate nu inteleg o boaba nemteste!!

happy lu' Patrick 07.09.2007
http://picasaweb.google.com/claudiascopet/Patrick6luni?authkey=mekayTWOA24



Si nu ai incercat pe net poate gasesti prospect (si noi am patit-o ca nu am avut prospect si cu netul am scos-o la capat ) ??? Noi folosim calgel romanesc (si efect are zic eu pentru ca si adoarme dupa cel fac ) si pot sa-l dau de maxim 6 ori in 24 ore . Sau spune-ne cam cum se cheama ca poate reusim altfel . Indiferent de situatie noi va tinem pumnii suntem alaturi de voi pentru ca stim ce inseamna (noua ne-a "iesit" 5 dintisori deodata 4 premolari si un dinte fata sus si dupa cum saliveaza sigur urmeaza altii ) . Multe

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

am pus poze noi la semnatura pentru cine doreste sa na vada

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

hi hi hi ce dragutel e Laurentiu... ce se mai distreaza in rotobil
Noi inca nu ne intoarcem de pe o parte pe alta desi avem 5 luni ... dar mai asteptam... De stat in fund nu prea ma lasa sa il asez... el isi ia elan cand il trag de maini sa vina direct in picioare ... cum sa ii explic ca e inca prea mic... ca si incepe sa urle si atunci ca sa ii fac placerea il tin putin in picioare si face si el mandru doi - trei pasi acolo... si se uita asa satisfacut din picioare prin casa .Dupa il iau sa il pun pe pat si incepe circul

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Simonicutza nr de la cabinet dr Bacos e 201836

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

quote:
Originally posted by Ank83

hi hi hi ce dragutel e Laurentiu... ce se mai distreaza in rotobil
Noi inca nu ne intoarcem de pe o parte pe alta desi avem 5 luni ... dar mai asteptam... De stat in fund nu prea ma lasa sa il asez... el isi ia elan cand il trag de maini sa vina direct in picioare ... cum sa ii explic ca e inca prea mic... ca si incepe sa urle si atunci ca sa ii fac placerea il tin putin in picioare si face si el mandru doi - trei pasi acolo... si se uita asa satisfacut din picioare prin casa .Dupa il iau sa il pun pe pat si incepe circul

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito


dar ce total mancati voi cereale

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Fetele avem un milimetru de dintishor si suntem super tzantzosh !
Am aflat pana la urma despre gelul ala, se cheama dentinox si aveam voie de 2, 3 ori pe zi. Acum suntem ok, sper sa trecem mai usor peste momentele cu dintii urmatori.Cred ca acum a fost naspa ca s-a suprapus cu vaccinul de 6 luni (Infanrix, nu cel de stat).
Fetele voi dati spanac la bebei deja? Cum il gatiti?
Am mai pus poze daca vreti sa ne vedeti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Ciao fetelor!!!!!!!!

Am revenit si noi dupa o lunga absenta.
Scuze dar am fost asa de ocupata saptamana asta cu serviciul...
Suntem ok si abia astept sa citesc ce ati mai facut... si vad ca ati fost tare active cat am lipsit.

Milioane de pupici

Cristina, Alex 20.02.2006 si 27 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Buna dimineatza
Azi dau eu

Am admirat poze cu bebelusi frumoasi foc Laurentiu, Raul si Patrik




Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput