Gravidute si mamici de TIMISOARA (13)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Buna dimineatza si haideti la

Chiar ca slaba miscare forumista ptr wendul asta...
Noi am avut cheful de botez si a fost super ....

Cum v-ati distrat? Ce ati mai facut?



Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Fetele tocmai am vanit din Mall si i-am luat bebelinei cercelusi...niste tortite micute cu pietricica alba. M-am uitat si de bratarici dar nu aveau nimic asa mai infantil cu floricele sau buburuze ceva...

Am vorbit azi si cu Cristina...E prinsa cu treburi!

Claudia ti-am vazut grasunicu`! E super haios!

Ashera ma bucur ca a iesit bine cheful!

Pussi am primit si eu azi contractele de la Cluj...Tie cum ti-au iesit analizele?

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Help fetele!!!
Ne dau dintishorii si suntem cam suparati!! Stie cineva de cate ori pe zi pot sa-i dau cu gel de dinti? Am prospectul dar din pacate nu inteleg o boaba nemteste!!
Miha, ma bucur ca ti-a placut Patrick, ce zice Cristi de burtoiul tau? o asteapta cu nerabdare pe bebelina?
Anka, ai amutit si tu ???
Ashera, vrem poze de la chef!
Pussi, ce mai invart nurorile?
Otim, nici eu nu-i cantaresc la Patrick mancarea, pur si simplu vad in cana gradata de la blender cat iese.
Va pupacim,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Heloo... nu am amutit... ... am fost intr-un mini concediu la Hateg.... si pana in Retezat... Raul a fost un scumpic.. ne-a lasat sa ne distram si noi ca restul lumii ...Am luat patutul cu noi... doamne ce bine ca am luat patut sport... ca daca nu nu stiu ce faceam

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

'neata ... nu e nimeni??Poftiti la

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:



am racit groaznic, asa ca abia m-am descurcat cu Tustele. Bine ca n-au lut-o de la mine. Si bine c-am racit in weekend cand era tati disponibil...

mihasher mi-au venit rezultatele, la Elena e ok, la Ana nu prea ... ar trebui sa sun la ei cand implineste Ana 19 kg. sa vad cat de mult se pot multiplica celulele ei, am ales oricum sa le pastrez, sa dea DD sa nu fie nevoie de ele.

ceska777 eu am trecut la Humana 1 cand fetele au implinit 3 kg.... pe rand la fiecare. Trecerea am facut-o incet, vreao 2 sapt. le-am dat combinat.

clau mersi de PM. Imi pare rau de reactia de dupa vaccin, ce vaccin ati facut? Nu i-ai pus supozitor?

Ank maine merg cu Tustele la Bakos, am emotiiiiiii.

bb m-am hotarat sa fac ecografia de sold tot la cabinetul lui Bakos... ca pt. Boia e prea mult de asteptat. O sa merg vineri...iti spun daca mi-a facut avand in vedere ca suntem si premature.

In alta ordine de idei, am inceput cu cerealele.. cu Elena un real succes, Ana le papa.. dar nu cu pofta Elenei.

Maine facem 4 luni

Azi se implineste un an de la conceperea Tustelor....poate unele nu ma intelegeti, dar pt. mine a fost un an greu, plin de intrebari, dar care m-a facut mai fericita decat visam vreodata sa fiu.

pupici.



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Pussi un pentru tine si tuste si toata admiratia mea pentrul anul scurs... La mine a mers totul ca la carte si nu stiu cum as fi rezistat in locul tau ...pentru asta inca o data ... si una din tuste e a noastra... dar ti-o mai lasam pana trece de 18 ani incolo.
Noi mergem la bacos pe 8 aprilie la control..

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

helloooo... nu mai e nimeni pe aici.... E linisteeeeeeeeeeee

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

eu sunt pe aici din pacate trebuie sa mai dau ceva mesaje ca sa fiu live nu in reluare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonicutza spune:

pussi , Ank83, imi dati va rog frumos si mie nr. de tel. a lui Bakos ca trebie sa fac o programare ptr. ecografia la bazin lui Tobia ????

Multumim anticipat !!!!


Simo fericita de TOBIA 12.12.2007

http://www.flickr.com/photos/12428784@N05/sets/

Mergi la inceput