Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (14)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

la multi ani, Delia.multa multa sanatate.si eu pe aici, cu treaba.
ramy, stie.
gina, pupici.

adriana&razvan 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Delia LA MULTI ANI!!!!!!!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

La multi ani, Dana, pentru Deliuta!
Sa creasca mare si frumoasa sa va bucurati de ea!

Mariaanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

LA MULTI ANI!!! Delia Sa cresti mare si sanatoasa.
Am venit si eu la o cafea daca mai este.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Of mai Ramy da chiar sa va ia astia si curentul? of, of, of.
Multumim de aprecierile micutului Einstein.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Adriana --lasa mei ca daca ne ia curentul atunci iti dai seama ca dupa cve platesc o sa am ce va povesti Da zi-mi ce iti face baietelul? Cum se mai simte?

Da mei Nastasie e ocupata si acum terbuie sa o intelegem da...vine ea vremea sa strige dupa voi



va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Prea multe vesti despre robert nu am. Au sunat ieri sa ne spuna ca au facut un test la scuan si a iesit negativ. Acum mai urmeaza alte doua teste. Ca se fac 3 cu toatele.
In rest el e la fel: fara febra dar tot cu dureri de burtica cand mananca. Si azi dimineata cand a mancat si el acolo cativa biscuiti intr-un se plangea de burta dar ca vrea sa manance ca ii e foame. Ma inebuneste situatia asta si de abia astept sa vedem ce are sa facem odata tratament. ca mi-e asa mila de el si nu pot sa-l ajut cu nimic. Trebuie doar sa asteptam rezultatele si sa vedem mai departe ce trebuie facut. Sper ca sapt asta sa vina toate rezultatele la scuan ca sa putem lua o hotarare pe mai departe.
Eu sper sa nu va i-a astia curentul. dar vorba ta, ai ce povesti dupa. Tinem pumnii sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Adriana si noi tinem pumnii sa ii iasa analizele bune si sa fie bine . Trimitem multi
No iti dai seama ca o sa va povestesc tot
Daca mai sunteti in seara asta pe aici imediat pun un filmulet in care sunt eu teo si soramea Mire ,da acum il descarca Mire si astept sa mi-l trimita, chiar in seara asta am filmat la Mire acasa, mei am ras ca neroadele

va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Eu acum am vazut filmul cu sora ta mire si cu teo cu boxul. Mortal. trebuie sa incerc si eu cu fiu-mio. Si al meu de cate ori rade il apuca sughitu. O fi asa la toti copii? Saraci de ei cadn se simt si ei mai bine si rad si ei cu pofta ii apuca sughitu.
Si noi speram sa fie bine cu rezultatele de la scaun.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

DA asai , asa sunt toti copiii. Mai nu imi merg filmuletele sa vedem maine , de ce nu merg ca doar mi-a mai trimis Mire si au mers da acum....nu stiu ce se intampla cred ca calc meu e bun de atrnat pe geam

Adriana acum te las ca gaza asta mica nu se culca si tre sa ma duc dincolo cu ea ca altfel....cred ca o prinde ora 12


Noapte buna si...Adriana asteptam rezultatele la prichindel sa se faca bine repede


Eu las cafeaua in termos ca sa ramana calda pana dimineata si sa va serviti. Pa pa.



va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput