Rugati-va pentru Diana! (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimitete spune:

La multi ani Diana, sa cresti sanatoasa si frumoasa.
Laura, nu trebuie sa-ti pierzi increderea in ciuda analizelor. Gindeste care a fost prognosticul initial si unde ati ajuns acum, ce diferenta... Diana e mai frumoasa ca oricind.
Cu multa dragoste,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

La multi ani Diana!Ce frumoasa si doamne ce zimbet cald are Dienutza mica! M-a emotionat cit de fericita a fost de ziua ei! M-am uitat a suta oara pe toate pozele ei, iar am plins..dar si din poze se vede o evolutie spre bine, si se vede ca a mai crescut! E o fetita frumoasa si trebuie sa se faca bine!Laura tot binele din lumea asta va doresc! Sa se faca Diana bine! Sa fie fericita! Sa zimbeasca si sa zburde ca toti copiii!Altceva nu mai conteaza.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

La Multi Ani Diana . Ce fericita a fost draga de ea de ziua ei, i se citeste fericirea pe fata . Multa sanatate iti dorim, sa redevii copilul care ai fost si sa-i bucuri pe mami si tati Ne gandim la tine.

Cristina

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Multa sanatate draga Diana...sa cresti mare si sa te faci bine.

La multi ani de ziua ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amandina_c spune:

Ce mult ma bucur de bucuria Dianei! Minunate pozele si minunata Diana gashunica. Lia draga, mare dreptate ai ca un zambet pe chipul Dianei face mai mult decat tot aurul din lume! Zambetul ei imi lumineaza sufletul. Multumim pentru poze si asteptam sa o auzim spunand Mai bunuti mai!

Lia, multumesc mult petru PM, mai da-mi ceva timp sa termin si cursul si o sa te sun eu.
petru cine a implinit 5 anisori de curand!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emmy spune:

Draga Laura,
Nici eu nu scriu des, ca imi lipsesc cuvintele!
Aveti o minune de fetita! Sint mereu induiosata de soarta micutei Diana. In ficare zi sinteti in gindurile si rugacinile mele si a fetitei mele care are 7 ani. Urmaresc cu ea evolutia Dienutei si de fiecare data ma intreaba: Mama crezi ca Doamne Doame o sa o ajute pe Diana? Chiar a fost si revoltata la un momnet dat impotriva lui DD ca nu-i da lui Dienuta posibilitatea sa se joace si sa alerge ca ceilalti copii.
Daca exista minuni, fa Doamne o minune in cazul Dienutei!
Va admir!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Filmuletul Dianei - din pacate se poate viziona numai cu QuickTime.. asteptati pina se incarca.
Vizionare placuta!

http://www3.telus.net/goldsilver/diana/Diana.mp4

Lia

Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/

Asa a venit pe lume printesa mea:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105962

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Awwww, e atat de scumpa cum explica ea ce fac animalele.Si ce dulce e cum zice "mai bunuti mai!"

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

"With or without religion, good people would do good things and evil people would do evil things; but for good people to do evil things—that takes religion" - Steven Weinberg - Nobel Prize winner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Am vazut pozele si filmuletul... multumim! In afara de faptul ca e o frumusete de fetita, cu un glascior dulce si cristalin, nu stiu ce sa mai scriu. Pling si ma rog din tot sufletul meu de mamica sa fie totul bine si de acum inainte pentru acest copilas atit de incercat!

Laura si Andrei, va doresc putere multa sa va luptati pentru sanatatea puiutului vostru. Sa va traiasca si sa fie sanatoasa si fie ca la una din urmatoarele ei aniversari, cit de apropiata e posibil, sa o vedem jucindu-se cu minutele ei.

CORNELIA , mami de www.dropshots.com/Aurice#date/2008-02-23/18:30:04" target="_blank">AGATA, www.dropshots.com/Aurice#date/2007-12-02/10:49:08" target="_blank">TUDORA si www.dropshots.com/Aurice#date/2008-01-20/18:33:43" target="_blank">LISANDRU

In viata ta si a celor dragi tie, tu trebuie sa fii solutia... nu problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amandina_c spune:

Multumesc Lia pentru video. Ma topesc dupa Diana, e dragalasenia intruchipata.
Multi pupici pentru dulcica mica!

pentru sanatatea Dianei


Mergi la inceput