Rugati-va pentru Diana! (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Cind merge la test sa scape odata de interdictia cu mincatul?
va imbratisez si ca urez toate bune,
A


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Multumim de vesti si ma rog sa treaca cu bine testul de mincare sa se poata bucura si ea cum trebuie-am vauzt pozele ,Laura, si printre lacrimi am reusit sa remarc o fetitza frumoasa si ma rog sa se faca bine iar voi sa va mutati repede inapoi in casa voastra.
Va tin pumnii sa fie bine, sa nu mai aveti ghinioane si multa sanatate,sa auzim vesti bune!
Va pupam si tzie multa putere!

Denisa cu Emma Andrea 2,9 ani si Mark Alex 1,3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_mada spune:

Diana este o frumusete de fetita!Sa dea Dumnezeu ca totul sa fie bine ca inainte pentru ea.
Va doresc multa putere si optimism;oricand se poate intampla o minune, mai ales atunci cand e vorba de o fetita puternica si isteata ca Diana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Multumim pt vesti ... o pupam tare pe Dienuta si suntem sigure ca testul va iesi bine.
Multa sanatate si multa rabdare.


Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(nov.'06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amandina_c spune:

De multe ori ma gandesc: ce familie incercata, ce familie puternica! Laura, o eterna optimista,a reusit sa vada partea buna din tot necazul cu inundatia. Asa si este, viata Dianei este mai importanta decat orice bunuri materiale pierdute ori nopti nedormite. E o minune. Multi pupici de la mine ptmscolarita cea isteata. Ma rog petru vesti bune.
pentru Diana si toti cei apropiati ei
cu drag


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Am vazut pozele! Ce fetita mare si frumoasa! A crescut mult Diana si e superba! Imi pare rau de necazul cu casa, o sa fie bine! Tine-ne la curent cu testul pentru inghitit, va tinem pumnii sa fie bine! Sa poata si Dienuca mica sa guste din bunatatile din cartea lui Bunuti!

Smile,tomorrow could be worse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

ce fetita frumoasa!of doamne ce poveste trista! sa va dea Dumnezeu putere si ei sanatate!

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Vazut si eu pozele, a crescut destul de mult mi se pare, e o frumoasa !! Multa, multa sanatate ii dorim si sa dea Domnul sa iasa bine la test !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

O veste extraordinara!
Testul de inghitit a iesit bine multumim lui Dumnezeu. Dienuta a fost super intelegatoare si chiar daca s-a strimbat in toate felurile din cauza gustului de creta a solutiei pe care a trebuit s-o inghita pentru test, a ascultat si s-a supus rugamintilor lui mami de-a face totul sa scape cit mai repede de acolo. Totul s-a dus in stomacel, nimic pe linga si asta e super!
Acum asteptam cu nerabdare hirtia officiala cu semnatura doctorului ca totul e bine.

Altfel Dienuta e bine, ii place mult la scoala si se pare ca are deja un "dragut" pe acolo. Nu-mi aduc aminte numele dar e febletea ei. Abia asteapta sa-l vada si vorbeste mereu de el

Nu s-au mutat inca acasa, dar se pare ca o vor face cit de curind. Poate chiar in week-end-ul asta.

Laura e bine, ca intotdeauna e o optimista extraordinara. Andrei si Bunuti sunt si ei bine si astepata cu nerabdare sa mearga acasica la ei.

Va doresc tuturor un week-end cit mai frumos si linistit.

Cu drag,
Lia



Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/
http://www3.telus.net/goldsilver/diana/Diana.mp4

Asa a venit pe lume printesa mea:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105962

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanagabriela spune:

Ce vesti bune! Ii trimitem multi din Canada scumpei noastre Diana si le dorim sa se intoarca cit mai repede in casa lor.
Doamne, te rugam, ajuta aceasta fetita adorabila sa se faca bine si da putere familie sa treaca peste aceste incarcari!



Mergi la inceput