***Ultimul hop pentru SONIA : 77.480 $ (5)***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

of imi pare tare rau oana, sanatate multa, din cauza stresului ti-e slabit sistemul imunitar.of, virusii astia, pup inimioara mica

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana58 spune:

Fetele sunt bine acum! Virusul asta german a fost mai bland decat cel romanesc...a trecut mai repede!

S-a stabilizat si INR-ul! Aceasta este o analiza in functie de care medicul stabileste cantitatea de anticoagulant pe care trebuie sa o ia Sonia zilnic.
Asa ca le-au externat!! Trebuie sa o intepe insa zilnic si sa ii faca analiza cu un aparat special, portabil!

Daaaar...
Avand in vedere ca trebuie sa ramana sub supraveghere medicala, sa o vada periodic cardiologul - pentru ca nivelul de oxigen in sange variaza (spre limita inferioara) si pentru ca data operatiei a fost precizata in maxim 2 luni, medicii i-au sugerat sa ramana mai aproape, daca se poate in Munchen. Si punand in balanta inchirierea unui avion ambulanta (pentru situatii de urgenta) sau ramanerea in spital (la un pret de 430 euro/zi) cu inchirierea unui apartament - a ales ultima varianta.
Asa ca sunt intr-o mansarda in Munchen, deocamdata bine.
Sper sa se conecteze cat mai curand la internet si o sa va contacteze personal.
Oricum o sa va mai tin la curent cu ultimele nazdravanii (sper sa nu fie urgente) ale Soniei!


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Bravo fetele! Sunteti niste luptatoare invingatoare!
Pupam fete dragi si inimioara mica si castigatoare.

Mami Cristina si Daria Ioana
www.flickr.com/photos/kitty_nic" target="_blank">
Poze Daria
Viitorul suna si mai bine: bebe a venit!
www.slide.com/r/bFwrvwNRwj93k1sGo5r3lT7pG4YiWgCG?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank"> Povestea noastra
Nimic nu este intamplator.
www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajut-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

Oana si Sonia, ne gandim la voi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

bravo fetelor, multumim frumos ptr info despre fetele noastre! sa ne scrii oana cum este in apartament, cum v-ati acomodat!pup inimioara!

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

oana, asteptam vesti despre tine si pitika ta; noi ne gandim mereu la voi si ne rugam sa va fie bine acolo si sa va intoarceti cu bine acasa.

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana58 spune:

Fetele s-au acomodat destul de bine in noua locuita.
Oana e racita si se fereste cat poate de Sonia pentru ca sa nu ii dea si ei!
Sonia e o scumpa! Am auzit-o la telefon cum chiue, cum zicea ceva in genul "alo" ... A iesit si dintisorul al treilea, asa ca in curand va arata precum un iepuras!
In schimb a vomitat si azi si ieri. Ea este vesela, se joaca, mananca si doarme linistita. Sper sa fie doar o intamplare..

Inca nu au internet, asa ca o sa va mai tin eu la curent cu nazdravaniile Soniei! Sper din tot sufletul si ma rog sa nu fie ..urgente

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Buna seara,am donat si eu bani.I-am trimis un Pm lui Kay dar nu mi-a raspuns.Vad ca nu exista lista cu cei care au donat bani.Cine poate sa-mi spuna daca au intrat banii ?

Va multumesc



Anca,mami de doi nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anadomnica spune:

Sonia - sa te faci bine si sa ne bucuri. Am donat si eu o farama pentru inimioara ta. Doamne ajuta!

Acush vine bebe mult dorit!
http://tt.lilypie.com/MZWVm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

buna seara,am trimis si cativa banutzi ptr inimioara micutza,
pe contul paypal,imi puteti spune daca au intrat banii?
multa sanatate micutzei,Dumnezeu e mare si are grija de sufletelele nevinovate!



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput