Strumfi de iulie-august 2007 (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:


O primavara frumoasa plina de surprize placute si de muuulte "mama"


Ghinetz fain cadou de martisor, o plimbare pana-n capitala

Kitty frumos martisor

Lavi si Lorina Maria (5 iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

La multi ani de Martzishor!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://clio78val.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta79 spune:

o primavara frumoasa va dorim si noi(mami nicoleta si bebita daria)!!! mai revenim si noi din cand in cand!
vreau si eu (mami) in clubul celor care doresc sa slbeasca, dar cum nu am mai intrat de ceva vreme pe net, o sa indraznesc, sa va rog, sa imi dati si mie ceva amanunte despre regimul pe care il tineti. eu inca o mai alaptez pe daria, dar vreau neaparat sa slabesc, nu ma simt deloc bine - grasa, am luat in timpul sarcinii 25 kg iar pana acum am dat jos 15 kg si as mai avea 10 kg.
va rog, ajutati-ma si spuneti ce regim tineti!!!
merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

va mai amintiti poezia asta:
"Unu martie calator
Va aduce un martisor
Frumusel si dragalas
Sa il purtati pe guleras"
Oooo, faine is aducerile aminte...
O primavara frumoasa tuturor!

Ingrid Ecaterina si mami

ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Neata, neata, neata! O mare si aburinda va asteapta sau, pt cine prefera, un ceai cald.

Noi am dormit perfect, ne-am trezit o singura data la 4 sa papam asa ca mami e fresh si gata de o zi buuuuna de tot . Ilincai i-a iesit al 3-lea dinte si se pregateste de al 4-lea, problema e ca nu sunt incisivii centrali de sus ci incisivii laterali, asa ca o sa arate ca un vampir . Nu mai inteleg ordinea in care ies dintii astia, sunt bulversata .

So, cum ati dormit: cine e zombi, cine e fresh ca mine ?

Oana, de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15.07.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Buna dimineata si multumim de cafea!
Si eu am dormit bine dar m-am trezit cam dimineata.
Sper ca si vremea sa tina cu noi astazi cu toate ca dupa ce spun prognozele nu s-ar zice.Si noi tot cu dintisori ne chinuim-4 la numar si tot un incisiv lateral pare ca va iesi primul.

si o duminica placuta va dorim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Eu is zombi de nesomn, satula de migrena asta care m-a nenorocit. La cafea as lua un pumn de pastile ca sa ma simt si eu om dar evident, nu se poate. Si toata veselia asta ma calca pe nervi. Asa ca o sa adun eu toate martioarele pe care vad ca le impartiti, o sa va beau toata cafeaua si... gata.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

quote:
Originally posted by liadorian

Eu is zombi de nesomn, satula de migrena asta care m-a nenorocit. La cafea as lua un pumn de pastile ca sa ma simt si eu om dar evident, nu se poate. Si toata veselia asta ma calca pe nervi. Asa ca o sa adun eu toate martioarele pe care vad ca le impartiti, o sa va beau toata cafeaua si... gata.



www.katsandogz.com/onchildren.html" target="_blank">On children
Lia si Miruna Demetra





Antiveselie, cu dedicatie pt liadorian .

Oana, de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15.07.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by panda77

quote:
Originally posted by liadorian

Eu is zombi de nesomn, satula de migrena asta care m-a nenorocit. La cafea as lua un pumn de pastile ca sa ma simt si eu om dar evident, nu se poate. Si toata veselia asta ma calca pe nervi. Asa ca o sa adun eu toate martioarele pe care vad ca le impartiti, o sa va beau toata cafeaua si... gata.








Antiveselie, cu dedicatie pt liadorian .

Oana, de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15.07.2007



Multumesc. Asa mi-e mai bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Buna dimineata si de la noi

Sa aveti parte de o primavara insorita, plina de bucurii iar strumfii sa va infloreasca precum florile.

Eu am primit un martisor foaaaarte frumos ieri de la piciul meu: un dintisor sus . In curand o sa fie ca un capsator, nu ca acum nu ar fi. Musca tot, in special pe mine.

si o duminica frumoasa va dorim

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput