Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Buna dimineata!Si noi obosite, la 6 s-a trezit micuta, la 7 aia mare la scoala iar la 8 cand speram sa mai dorm si eu o ora au inceput sa se taie copacii de vizavi, era o galagieeeeeMai, eu la Sabina am inteles ca nu-l mai lauda ca doarme toata noaptea, in rest normal ca e de laudat.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Ana ma bucur ca ti-au placut pozele.Si "perpetuum mobile" este una din "noua colectie"...nu ca as avea asa multe...si mie imi place mult.

Rox tare poze.Avea asa si Erika una,tot cu o carticica de gen.
Si eu vreau sa ma vopsesc,sa ajung la cunoarea mea naturala.Deja incept sa bat spre blond si mie nu-mi convine sa fiu blonda(nu ca as avea ceva cu blondele),nu-mi sta deloc bine.

Am culcat din nou copila.Cred ca azi a fost record nu altceva,a dormit prima data 3 ore,apoi doua si acum din nou.N-a mai dormit trei ore de vreo 3-4 luni.


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Daca l-ati auzi pe mititel ce suparat e de cand cu dintisorul...Unde e baiatul meu linistit, studios, prietenos si zambaret ?


Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Si ca sa ma plang in continuare sa stiti ca si noi cei nascuti pe 30 luna asta va tinem companie si tocmai la juma de an.Asaaaa si aseara am uitat sa va spun ca am trecut cu fetele pe langa tramvaiul ala in flacari daca ati vazut la stiri, de fapt deja se stinsese focul, am vrut sa fac si eu o poza dar mi-a cazut si mobilul pe jos , ma speriasem dar toata lumea poza asa ca si eu ce sa fac. Noroc ca nu a patit nimeni nimic.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

SabinaY, tu esti tot roscata, nu? Parca asa erau pozele acelea superbe. De fapt si tunsoarea ta era filata, insa tie ti se aseaza mult mai bine si era mai lung. Mie imi place blonda si imi sta bine. Insa mai degraba suspin nu dupa blondul vechi, ci dupa culoarea naturala. De fapt cam jumatate din parul meu era culoarea naturala, de aceea facusem suvite pe el ca sa il pastrez asa.





Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Myral, am vazut si eu la stiri aseara. Brrr, ce intamplare. Ma gandesc ce au simtit oamenii dinauntru.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Roxana vad ca vrei s-o convingi pe Alina cu frumosul tau citit, ne-ati convins si pe noi, e suuuuuper poza cu amandoi in centrul ala de activitati sau joaca cum i-o zice.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Roxana daca mie imi tremurau picioarele ce sa mai zic de oamenii aia.Alina te intrebasem si eu ceva despre Olivia scuze daca insist, acum o sa inteleg daca nu vrei sa raspunzi, dar am vazut ca ai scris despre baietelul ala ca nu s-a descoperit ce are, nici a mea nu statea pe manute la 3 luni si acum mi se pare ca le tine putin pe spate cand e in brate, poti sa spui te rog ce are Olivia ca si noi am avut problemutze la nastere si in medicii din Constanta nu am incredere absolut deloc.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

Multumim fetelor pentru urarile de ieri: danielle, gabitz, alinkav, cecilia, roxana, isabeluta, prisi, bikmaria, bebeka, nana, slippers, danuta, sim, devylla, pinacolada, mandarinutza, gabriela, ceamica, erina, celia, luy, alehiam, diwana si myral.

Imi cer scuze daca am omis pe cineva.
Masuratorile la 5 luni inca nu le stim, pentru ca de abia pe 4 martie mergem la control(atunci am putut programa), insa eu zic ca avem vreo 6600 sau 6700 daca nu mai mult.(ne-am nascut mici rau).

bebeka, si eu am fost la dentist saptamana trecuta si am facut vreo 2 anestezii pe zi (2 zile am prestat). In afara de putina agitatie asupra bebeului, altceva nu am experimentat dupa.
Roxana, felicitari pentru iepurila, sa iasa cat mai repede si al doilea sa nu mai fie marait.
M-am bucurat foarte tare, dar si m-a emotionat in acelasi timp surpriza fetelor. Teo si Roxana, sa va traiasca baiatul, sa fie sanatos si fericit!
Dar si mai tare m-au bucurat vestile de la Nana ca micutul este bine. Stai linistita, mamico, cu mancarica, o sa-si revina. Eu cred ca e doar o faza.


fetele.

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Ma bucur ca a plecat iarna si vine primavara, sa putem iesi in parc, cu carutul si motorulsi sa ne distram.


Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput