Mamici de Noiembrie - Decembrie 2008 (1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

gata, m-am trezit...dar tot cu niste greata, dar asta este, bebe sa fie bine ca mami suporta orice.

multumesc tuturor pentru urari si gandurile voastre bune si va astept la odisee sa o parcurgem impreuna, iar fetelor care au facut parte din aceasta odisee dar de anul trecut le doresc multa sanatate lor si bebelusilor lor. Sa dea Dumnezeu sa ajungem si noi cu bebelusii pana la termen.

pentru toate fetele.

maryb 4+

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

TE pup si aici dulce dulce si itidoresc tot binele din lume, multa SANATATE si un bebe sanatos si la termen.

NU o sa scapati prea usor de mine nici aici ca vin sa va vizitez



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/2272277944/in/set-72157603929078079/" target="_blank">POZE CU BURTOIU
10+

EL NINO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

sa aveti o odisee frumoasa si vesela!
o sa trag si eu cu ochiul din cand in cand pe la voi

fetita sau baitetzel, sanatos sa fie!!
nu uitati sa dati clik pe casuta:)
fff important!!
totul pentru bebe
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

maryb felicitari draga mamico. trebuie sa fii foarte bucuroasa. sa ai o sarcina usoara, fara probleme si sa ai un bb sanatos si frumos.

8+ o mazarica mititica

mazarica mea

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

FELICITARI!!!!!!!!!!!
De cand asteptam sa apara mamici de noi-dec,eu sunt una dintre ele dar din 2007.
Iti doresc o odisee la fel se frumoasa cum am avut-o eu si o sarcina usoara

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

SARCINI USOARE SI SANATOSI VA DORESC!

si eu sunt o fosta de nov-dec 2007 si acum o la dublu. Celor care sunt la prima sarcina v-as ruga sa va bucurati la maxim de perioada de "gravideala", pt. mine a fost cea mai frumoasa etapa din viata mea pana la nasterea fetelor.




PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Maryb felicitari!!! Ce frumos ca ai deschis o noua odisee... Multi pupici pe burtica cu samburel, sa ai o sarcina frumoasa si un bebelus sanatos peste 9 luni (aproape :-))

Sa ne rugam pentru ei si sa-i ajutam sa zambeasca sanatosi:
Stefanel / Andrei/ Sonia / Darius / Teo / Ionut


Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

maryb, m-au trecut o mie de fiori citind ce frumos a inceput aceasta noua odisee! Sincere felicitari, draga mea! Sa dea DD multa sanatate, sarcini frumoase si nasteri usoare pentru toate fetele care vor veni la aceasta odisee!
alinushca, unde esti?? Hai, iubita, ca s-a deschis odiseea! Uite, vezi cum te astept/intampin io pe tine aici (asa cum ti-am promis)? ...Sper ca intre timp ti-a trecut raceala si acum te simti bineeee!
irinel, m-am luat dupa urma ta, daca nu vedeam ca ai postat aici, nu-mi sarea in ochi nici subiectul... Mai e timp sa prinzi si tu un loc aici!





Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pusichet spune:

maryb te felicit si aici, sa ai parte de o sarcina usoara si bebe la termen.
sper sa apara cit mai multe gravidute.



in curind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Maryb,

Felicitariiiiii!!!!!!!
Iti doresc sa ai parte de o sarcina de vis, iar aceasta odisee pe care ai inceput-o sa se umple de viitoare , sa va ajutati, sa va imprieteniti si sa fiti un adevarat suport una pt cealalta.

Mergi la inceput