Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(101)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hagiyannis spune:

Multumim Zoze de crenguta! Te asteptam la raport!!!

Mai fete io de ce n-am semnatura cu figurine ceva? Sunt varza la capitoul info si reguli forum..

Aaa.. si Art. ala 66 cu 15% l-a folosit cineva? k nu a zis nimeni nimic..
Vreau si io bani k dupa mutat si cumparaturi de spital sunt lefter popescu.. si vreau sa smulg de la stat si de la boier tot ce am dreptul sa cer! Am zis!

Sa auzim numa' de bine pe crenguta noua!



Mary 34s si 1zi (Doamne Ajuta sa stea bb cat mai mult in burtik!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Felicitari Moni pentru bebele grasunel si frumos!!Sa-ti traiasca fratiorul Teo si sa va aduca numai bucurii!!
Hai Roxa!!
Hai Vali!!
Diana suntem alaturi de tine si de bebele tau!!Doamne ajuta!!



Ela.. in 35+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos-Camera mogaldetei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Clau ce-ai patit mami?????????
Zoze zi mami si tu ceva, cum fu'la control?

+33, Bianca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

vera-da am vazut ca ai gemeni...cred ca e normal sa-ti scoata at firul de la cerclaj mai ales din cauza grasuneilor din burtica...deci din cate vad si tie la fel ti-l scoate cu o sapt inainte...sa ma tii la curent daca-i dureros atunci cand iti scoate firul...uff eu mai am de asteptat inca nu stiu cum o sa nasc...iti urez mult notoc si nastere usoara
zoze-multam pt noul capitol dar nu ne lasa si tu ...hai cu vesti?

rami26 + 31 sapt




http://community.webshots.com/photo/2088884470102998389jKqgQp

bebicul_meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Sovi, shezi ghinisor maica...dai cu homeo si cu intins la orizontala...

Despre discul tau dur(hard disc)...eu zic sa schimbi informaticianul...pot sa te asigur ca eu am reusit sa recuperez date de pe un hard ars...deci...exista un aparat special in care se baga discul si apoi cu un cablu se transfera ce vrei pe un alt pc.
mai interesativa si in nici un caz nu lasa hard-ul la pers. respectiva.

pozici
bb2
burticutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Zoze ce vesti ne aduci de la bb control?


30+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Felicitari Moni!!!!!! Sa fiti sanatosi amandoi!!!!!

+33, Bianca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

lyvy, face mami meu supica si chiar am pofta, o sa pap si deseara la 10 iau Zinnatul! daca e tot nasol, e clar ca din cauza lui, si il opresc...acum ma simt cam epuizata, fara putere, nici in pat nu pot sta bine, parca nu pot sa respir ca lumea..

LUNY, in 36+ cu bebe MATEI CRISTIAN - Doamne ajuta-ne, ca mai e asa putin!..
DPN 11.03.2008

http://www.flickr.com/photos/23097488@N05/sets/
http://community.webshots.com/user/luny_lee

Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

seara buna randunici...citit printre randuri pt ca evident eram cu ochii dupa vestile despre mamicile noastre dragi de astazi...


si ce sa vezi mimonix are deja in bratzuca un baietel grasun, caruia ii doresc tot binele si toata fericirea din lume! Iar tie mamico, un buchet mare de flori si pupici dulci pentru sorutza Teo!
roxanicule, tinem pumnii cu contractiile alea si sa ramana la nivelul de suportabile...DIXIT!

zoze,
nu am reusit sa accesez linkurile alea, nu-s de ce...si tare sunt curioasa...

clau, ce e cu tine mama? cercelusii nu i-am vazut f bine pt ca pozica nu e prea clara...dar banuiesc ca sunt din ceo perfect rotunzi, cu petricele...trebuie sa fie mumositi ca doar ce lucruri urate i-a luat mami rebeccai?

varuna, nu ma supar mama deloc...cu gargaritze nu-s ce sa-ti zic...uite, am vazut la mr. bricolaj, si tapet, si bordura de tapet, si lustra si veioza cu gargaritze...

simonette, l-am vazut si eu pe bebe Iannis bosumflici...e un pufos si un dagutz si un mamarutz...te cred ca-ti vine sa-l zgandaresti toata ziua si cred ca si luca e in asentimetul tau dupa cum il priveste de dragastos...m-ai speriat o lecutza cu epiziotomia aia...nu mergi inapoi la dr sa intrebi ce si cum?

ioana, am vazut camera lui David si e tare frumnoasa...are un decor super truper...un bebe frumos si papacios ii mai lipseste!dar stii cum e , numai maine nu-i poimaine!

mai fetelor, voua vise intampla asa ceva? pe mine ma mananca sub tzatzici si in buric de mor...plus ca in buric (mi-e o scarba de mor de cuvantul asta ) am si un lichid cam urat mirositor....si dimineata parca se formeaza asa ca o cojita...nu-s ce e dar ma enerveaza ingrozitor...maltofer nu mai iau, dar iau tardiferon...si de cabd am inceput cu suplimentul asta de fier a inceput toata nebunia (de cand am luat maltofer)...la naiba!azi am avut si niste crampe ingrozitoare...

vio, parca tu spuneai de fier luat cu suc de citrice...saru-mana de sfat...

sunt sigura ca nu am nominalizat pe toata lumea careia trebuia sa-i raspund, dar ... am utat!

azi i-am mai luat bubulinei niste hainitze, mai pe sarica pun si pozici! acus va las, ca a venit tati si monteaza un "divais"...de cand il asteptam!

Doar 8 saptamani pana cand o vom strange in bratzuca pe
fetitza noastra iubita, Honey Ioana !


mami_papatot +32 Honey Bunny


http://community.webshots.com/user/mami_papatot

Sunt cucoana-n casa mea!

http://bd.lilypie.com/24Mjp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ceva f important!!

Fetelor, voi stiti ceva de faptul ca potrivit Contractului colectiv de munca salariatul are dreptul la 5 zile de concediu platite, pt nasterea unui copil??!!

Am gasit asa ceva aici http://articole.rua.ro/concedii/concediul-pentru-evenimente-familiare-deosebite.html

Ce ziceti?? E ca si cu zilele pentru casatorie!!

Mami papacica, mersi mult pt laude!!

Ioana
39+ si David

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput